• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@pristela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: rado sa stalo, keď sa tej od číňana u teba v rúre nič nestalo, vyskúšam to aj ja.
25. máj 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvuska267 ahoj ,ja ,keď dávam šľahačku,tak ju deň vopred prevarím s van. cukrom,nechám vychladnúť a na druhý deň vyšľahám, ale dám do nej aj stužovač.Šľahačky asi radšej dve + 2 -krát van. cukor.
25. máj 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadulka271 ja som tiez z BA,ale byvam na opacnom konci mesta ako je ikea a nemam cestu tam, a pre kratkost casu sa tam urcite tento tyzden nedostanem...skus cinske obchodiky aj tam som ich videla...
25. máj 2013 o 16:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 prepac ze sa pytam...len ma to zaujima, mne sa totiz stalo, ze mi lekarka predpisala ATB, som alergicka a nemozem brat hocico a teda este aj kojim a pediatricka mi povedala, ze na chorobu s takymi priznakmi, bez labo vysetreni napr. crp a pod, naco taku konsku davku ATB, ze kludne mohla polovicnu.. posluchla som pediatricku vratila sa k svojej a po predpisani mensej davky som bola v pohode a aj drobec a aj sme kludne dojcili, /sice moja dr. bola ofucana a mala vsetky info aj o kojeni/
zas borelioza je ine ako nejaka bezna angina a a zas mat problemy neskor, tak to by bolo fakt nie dobre
25. máj 2013 o 16:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
25. máj 2013 o 16:43 • linteonka0
@mysiatkoo no vidis super
25. máj 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@benjik ja som mala ciernu a bielu biela super na ciernu sa moc nepamätam ale chutovo neporadim ja to nejem
25. máj 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin to ráda slyším
25. máj 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja uz zasa v nemcoch ale ze aka zima tu je ze hlasia aj snezenie a moje radiatory funguju az za dva dni ma porazi
25. máj 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin my od včera kúrime v krbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
trochu chute som prišla narobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , naša hodová tortička, len korpus, jahody a želatína :wink:
25. máj 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@luciahromadkova no ved to...clovek laik nevie. Ja som tiez nedavno brala atb..len tyzden mala som hrozny kasel 6 tyzdnov neprechadzal a tak mi doktorka dala atb..a dojcila som ...Ale pri doxycykline ozaj neviem. Ja viem, je to tazke..bo mala chudatko fakt narieka..place ..nestastna som z toho... :frowning2: :cry:
25. máj 2013 o 17:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnešní
25. máj 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@dada2007 ooo, jak to že si to nasla cez google a ja nie !!!!! pch
@lamps , jooo , cinankova uplne bez ujmy , na hmat , vzhlad aj vôňu :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka DAkujem a na tej prvej su z coho kridla?
25. máj 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela poviem ti to a budeš to chcieť tiež.....pchee :wink:
25. máj 2013 o 17:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 prosim ta posles mi do Ip receptik na tu tortu?????ja ju sice spravim s broskynami, ale urco bude uzasna.....dakujem:slight_smile: potrebujem rychly kolac na zajtra a nechce sa mi bavit s klasikou....dakujem este raz!
25. máj 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin žena, nabudúce keď prídeš sem, tak sa ozvi....vybehneme na kafo..ale prídeš ty mna kuk domov :dizzy_face: budem rada :wink:
25. máj 2013 o 17:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela si ma potesila, ze funguje aj cinanska..., mam to doma, este som nepouzila, ze aj tak to nefunguje, a vidim ze funguje.... :slight_smile:
25. máj 2013 o 17:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 no to mi nemusis hovorit dva razy,samozrejme ak bude cas,lebo v lete stahujeme inac ako dopadla zamatova tortula pre synovcov
25. máj 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 no mne tu nemal kto prikurit aby som dosla do vyhriateho,lebo frajer aj sestra su lemry lemrave
25. máj 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin a čo sťahujete? tu či tam? či?
......ja som ju nekoštovala :grinning: ja torty nemusím....ale bol tam famozny zákusok(jasné že som zohnala recept) takže budem skúšať :wink: pak posuniem... :wink:
25. máj 2013 o 17:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas to biele bola plachta :sweat_smile: :grinning: :grinning: to uz z nudze :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim si nakupit veru aj blede obrusy :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka_o nooo tak nad tym som aj ja dumala, ze z coho tie kridla su :sweat_smile:
ale mne to pripada, ze je to hrubsi drot a na to navlecena tenka silonka pancuska :wink:
ja som take kridla robila aj malej na karneval, ked bola vcielka :grinning: :sunglasses:
25. máj 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 v obchode samozrejme ak bude skolaudovane a budu peniazky na zrkadla tak by sme chceli dat spolocenske saty do novej budovy
no tesim na receptik a pekna bola?
25. máj 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky pridávam moje už všetky odovzdané :grinning: este jednu mám robiť , ale to az v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (74)
@eliska22 Lenka, tá vyzerá mňamooooooooooooooooozne :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
25. máj 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tie sú chutné a žabky nemajú chybu ako sa stískajú :dizzy_face:
25. máj 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aa @dm1 Danii, vzdy zabudnem , dosla som na to ako by sa dal urobit ten motýlik , vies ktorý :grinning: uuplne jednoducheee das malý šulček hmoty /telicko/ do toho zapichnes platok želatiny /vystrihnuty presne na kridla /zapichnes drotik do telicka ak chces na drotiku/ a hore uz len poloziš a prilepis o telicko toho cipkoveho motýla :dizzy_face: čo ty na to ? tak by vyznel ako ma a ani by moc nebolo vidiet ze tam je zelatina .
@florentina, zlatíčko tie dve žabky čo sa na tej farme tisnú k sebe si ty s malou :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela pristelka tá Máša a medveď sú neuveriteľnííí :grinning: úžasnííí :dizzy_face: :dizzy_face: ti prosím ťa koľko trvá výzdoba takejto torty, teda aj s modelovaním postavičiek, lebo mne by to trvalo 3 dni :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok