• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@luciahromadkova diiky , musim si to zapisat :dizzy_face: na poschodku zalezi kolko kilovu , ja davam tazsie torty vzdy na drevenne "hrube" pevne podlozky
26. máj 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. máj 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 och to ja ale neviem :grinning: oni maju totiz kazda inu velkost , vahu a zial nezapisujem si to nikde :confounded:

@florentina ale fakt :grinning: žaba bola len jedna dospelácka, ale potom si pisala zase tie vase starosti tak som tej dospelacke šupla lubkajucu holčinu , no a myslela som na vás :dizzy_face: tak je to jasnee :grinning: :grinning:
26. máj 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela aha ja som len chcela ci mas vacsie rozdiely ako 6cm medzi poschodim
26. máj 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. máj 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela pocitam ze tak 10 kg asi bude mat, to si davas niekde odrezat drevenu dosku?
26. máj 2013 o 22:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela nám teď pomohlo, že jsem Johance dala svojí fotku a když má jít třeba s taťkou či babičkou ven, tak si jí drží a jde a pořád jí hladí a pusinkuje. Po chvilce ji pak dá do baťůžku a už si nevzpomene, ale překoná tím ten odchod. Tak ji k tomu šoupnu ještě žabičky, jsem jí řekla, že je to maminka a Johanka .... fak jsi mě hodně dostala:slight_smile: ....
A jinak jsem měla teď čas prohlídnout v klidu tvoje dortíky a ta Máša s medvědem jsou nepřekonatelní....celé to zpracování, wauuuuu!!!!!!!!
26. máj 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikula2 aha no nemeriam to a rozmery tortovnice keby aj viem nepomozu pretoze ich zrezavam sikmo dole, ma ani nenapadlo to niekedy odmerat :confused: ja to robim tak od oka ako sa mi paci :confused:

@luciahromadkova 10kg torta rozhodne nie na kartonovu podlozku ! ee . nedavam nikde rezat , rezem si sama s elektrickou pílou :grinning: ale viem ze tusin v baumaxe režu
26. máj 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova ja som mala 13kg 3poschodovu na kartone,ale z umyvacky a ten je asi 1cm a viac hruby,ale taky pevny total a bolo dobre
26. máj 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja minulotýždňová fotky pred úpravou a potom po nej, lebo doma sa rozhodli, že ten čas, tam nie je práve najsprávnejší, tak som prerábala tortičku, ale myslím, že takto bola krajšia, ako pôvodne s tým časom.
26. máj 2013 o 22:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@lokalistin no ja mam taku skatulu pevnu z tlaciarne, nejde ju poriadne ani rozobrat, sa natrapim, ale mozno si dam odrezat v baumaxe ako radi pristelka.
26. máj 2013 o 23:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jedna čokoládova rýchlovka :slight_smile:
26. máj 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@luciahromadkova ja ked som robila tu svadobnu stvorce, ta mala 10 kil a dala som dve kartonove kupene tvrde zlate podlozky na seba a obalila striebornym lesklym papierom a v pohode to udrzalo, to by podla mna udrzalo aj viac :wink:
ved tu tortu aj tak ked prenasas tak drzis zospodu, teda aspon ja by som ani lahku ani ziadnu tortu nedrzala len po krajoch :sweat_smile: :wink:
takze v pohode ti to aj kupena podlozka udrzi :wink:
26. máj 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá gitara je fotená ešte pred dokončením, ani fotka nie je kvalitná :(
26. máj 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
ahojte, pridávam moje najnovšie, ešte boli dve - jedna na PSP a jedna kvetinová narodeninová, ale v tom zhone som zabudla foto :frowning2: krížik som sa inšpirovala prenáádhernou tortuškou jednej tu od vás (bohužiaľ nepamätám koho bola). Maľovaná bola svadobná :wink:
26. máj 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (77)
baby mate na modelovanie kvetov tu sadu? alebo na com tvarujete kvety? alebo tie vlnky okolo torty? musim kupit toto na stensenie http://www.natortu.sk/akcia-tovar/dve-podlozky-na-modelovanie-pme/ alebo sa to da nahradit niecim??? dakujeeeeem
26. máj 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ty si 10kg poschodku niesla tak ze si ju drzala v strede ? :confused: žena ty si rambo , mne teda vzdy musia pomahat s 10kg ani chlapi ju neodnesu sami cez celú sálu , miestnost :confused: vzdy ju drzime dvaja a držíme za rohy podložky /dosky/ to by karton nevydrzal , ale ak ju @luciahromadkova budes prenasat ze budes mat jednu ruku v strede pod podlozkou tak jasne ze to aj karton udrzi :wink: :grinning:

@wera.g uuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeeee!!!! Tiez mam tu magnóliou malovanou ulozenu v inspirackach len odvahu som na nu nikdy nemala, vypada neskutocne, si mistr!!!!! aj vsetky ostatne vypadaju super jasna vec :dizzy_face: :dizzy_face:

@rapunzel1 som to nepochopila s tym casom , akym casom opravenym ? akože pocasie , či ? :confused: :confused: :confused:
26. máj 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@luciahromadkova ja som mala 9kg na kartone z krabice z bicykla :sweat_smile: ten bol statocne pevny :wink:
26. máj 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela na prvej je 9:25 ako hodiny, kedy sa narodila, ale potom si to rozmysleli, že to vlastne ani nechceli dať do požiadaviek a dali, a keď prišli domov, tak mi volali, že či to neprerobím nejak, aby tam ten čas nebol.
26. máj 2013 o 23:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ahaaaa, Bože ja som slepááááá :rolling_eyes: už vidíííím :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak tomu ver ze ja si vsetky torty nosim sama a pekne jedna ruka zospodu a jedna na kraji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
sak ja dve deti vlacim stale, ja mam naposilovane moja, co ma nepoznas :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses:
26. máj 2013 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka poznám :grinning: pusinka v sobotu sa vidíme !!!!! dúfam , ze uz nejdes nikam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2013 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nie nie moja...budem tu len a len pre teba :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: uz som si cas zarezervovala, mm ide s malym na vlaciky a malu si berie svagrina...som LEN TVOJA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
26. máj 2013 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g tá maľovaná je super
26. máj 2013 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem vsetkym za rady k podlozke :slight_smile:

@wera.g
pekne tortusky ale ta magnoliova :dizzy_face: :dizzy_face: ten kvet ako skutocny a teda to mi vzdy kvitne v zahrade /uz je odkvitnuta/ akurat nasa ma sortou tmavsiu farbu
26. máj 2013 o 23:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g milujem vonu magnolii, ako kukam na tu tortu uplne ju citim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kraaasna :sunglasses:
26. máj 2013 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa lucim s mojimi milovanymi pingu :grinning: ...cestuju do ameriky, uz su nachystani, zajtra v noci odlietaju :sweat_smile: :wink:
27. máj 2013 o 02:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@luciahromadkova ja si myslim ze to udrzi v pohode hlavne ak das 2 kartonove na seba ved na krabicach co su z obchodov tie na ovocie je pisana tusim nosnost min. 10kg. Ja davam dokonca aj na tie plastove co su z e-shopu len sa to samozrejme nemoze chytit za boky a zdvihnut tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2013 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka_o ja som si to kupovala s babami az teraz po 3 rokoch tortovania na stretku :slight_smile:. Dovtedy som stensovala na jednom puzzle co je na zem kupili sme malemu nove a jedno som si uchmatla hned pre seba. Ale kludne kup original lebo tam je aj jedna ta s dierkami na take kvietky s tym stuplikom na konci ci ako to povedat :D a kedysi to bolo ovela drahsie teraz v pohode cena
27. máj 2013 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok