• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@ajka82 muži jsou v tomto natvrdlí :grinning:
27. máj 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak v Lidl majú také mini čokoládky s vysokým obsahom kakaa v takej krabičke a aj čokolády také veľké.
27. máj 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky, prosím Vás, nemáte niektorá uložené tortičky na krstiny s tou riťkou babatkovskou pod dečkou?
27. máj 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 Super ďakujem. :slight_smile:
27. máj 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 mam.. ta ruzova je moja.. :slight_smile:))
27. máj 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
Kocky vobec vas nestiham citat.. este dva tyzdne budem pracovat a potom vas docitam a veru mam co robit.. :slight_smile:)

Baby, nemate nahodou ulozene torty dostihy? Moc moc by mi to pomohlo..
27. máj 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ja som robila vo fialovom ....
27. máj 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
.... baby nemáte niečo na inšpiráciu pre deti na MDD? ... ideme cez víkend na chatu taká stará parta a pre deti robíme program, bude tam 19 detí plus rodičia :sweat_smile:
27. máj 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123
@maca77 ďakujem kočky a nemáte fotky vašich tortičiek aj z druhej strany? a ešte z čoho ste robili tie nožičky?
27. máj 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a takto to u nas vyzera, ked mi madam zahlasi "mama upec mi muffinky, ja si ich chcem sama ozdobit a zjest" ... :grinning: sama si vybrala krabicu s detskymi motivmi, vypytala "cukrovu hmotu" a hrajka sa :dizzy_face: a muffiny sa pecu
27. máj 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
27. máj 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 mam len tuto.. robila som ich cele z hmoty.. mala som malo casu, tak to bolo nejrychlejsie.. a super sa robili.. :slight_smile:))
27. máj 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@mimcak ja som robila takuto...tak by si mohla spravit aj srdce a dovnutra polozit tu cokoladu... :wink:
27. máj 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Ahojte dievcata. Nemate,prosim, ulozene nejake inspiracie na okruhlu tortu s hribami na vrchu? Googl nic moc, tak ak ste niektora robili, veeelmi by mi to pomohlo. Dakujem:slight_smile:
27. máj 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik
Ahojko, robila som s nimi zaroven aj susienky, mozem len odporucit. Ja uz mam na ceste aj Kittyove a aj Macka Pooh :slight_smile:
27. máj 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím o názor - mám několik gelovel wilton, hnědou, červenou vánoční, burgundy, zelenou, modrou... a pak mám černou. Všechny jsou opravdu tuhý gel, jen ta černá je tekutá. Je to vadný kus, nebo černá tekutá má být? Ono se s tím nedá vůbec psát, je to jak psát vodovkou :( Jinak hmotu obarví dobře.
27. máj 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ještě jsem si koupila dvouhrotový fix, ale nepíše. Spíš vytlačím do hmoty čáru, než napíšu písmeno :( ALe bylo to zabaleno originál. Myslíte, že to mohlo vyschnout v obalu? nebo se to musí nějak zprovoznit?
27. máj 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim nemate ulozene nejake foto torticiek surodeneckych pol na pol jedna torta pre dievcatko aj chlapca..dakujeem moc moc za inspiracie :grinning:
27. máj 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmenta Tak presne s týmto mám aj ja problém :( urobím ryhu a len veľmi slabú čiarku, písať sa s ňou určite nedá :(
27. máj 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá prosím....
vas nemate niektorá uložený 3D POSTUP NA KOSATKU???
27. máj 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkabb1 aha, já právě myslela, že od toho je to fix :D Čím se tedy na dorty normálně píše?
27. máj 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmenta no ja som to tiež kupovala s tým, že sa bude dať aj písať, ale nejde mi to, pôsobí takým vyschnutým dojmom. Myslela som, že som mala smolu na vadný kus, ale už som to počula od viacerých, tak neviem, či treba inú značku vyskúšať
27. máj 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellynka super ,na ty se taky chystám a pak je snad ještě i Chip a Dale
27. máj 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkabb1 tu fixu treba mat v chladnicke a pred pouzitim potriast:slight_smile: a pise sa na vytvrdnutu potahovku, ajsne, ze do makkej ti urobi ryhu:slight_smile:
27. máj 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkabb1
@karmenta baby, ale vy pisete jedna o gelovke a druha o fixe:slight_smile:
27. máj 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hm tak to díky za info, to jsem netušila, ani jednu z těch info :slight_smile: Myslela jsem, že to bude psát jak normální fix a ten na měkkou potahovku rýhu neudělá :D Jak se říká, myslet znamená houby vědět :slight_smile: Díky
27. máj 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 tu to vyzera ako z burizonovej hmoty tie nožky :wink:
27. máj 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@karmenta ten hrubsi hrot ryhu neurobi, ale ten tenucky ano, preto treba pisat na vyscchnuty potah:slight_smile:
27. máj 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt v chladničke som ju nemala, ani v obchode ju nemali v chlade, tak ma to nenapadlo. A jasné, že som písala na vytvrdnutú hmotu, ale aj tak to nešlo. vyskúšam dať do chladničky, ďakujem
27. máj 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok