• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@janula.h ved ta Minnie je super! joj boze, by som niektorych ludi normalne preplieskala! :angry:
1. jún 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mam ešte k vam prosbu, kolko by ste vzali za tu poslednú tortičku s tím psikom a mačkou? ma 4,330 a priemer 35..a pas a mačku som modelovala...dakujem
1. jún 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h dortíky máš krásné, nic si z toho nedělej :wink:
1. jún 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina :grinning: :grinning: :grinning: šak neboj, ja som tiež mala na mále, našťastie ma dosť zavčasu osvietilo :grinning: :grinning:
@mia1111 presne ako píšeš, ľudia by chceli za 20 Eur zázraky, podľa mňa nemajú ani šajnu, čo je s tým za robota, hlavne teda s tým ozdobovaním, čože upiecť korpus a naplniť je to najmenej. Tiež používam len kvalitné suroviny, žiadne margaríny lacné šľahačky atď. a ľudia to cítia, teda aspoň zatiaľ mi chuť veľmi chvália, a chcem aby to tak ostalo i naďalej... ale s tou cenou vidím na nich, že nie sú zmierení, že torta môže toľko stáť... :unamused:
@viera6 ten delfín je úúúžasnýýý :dizzy_face:
1. jún 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@halienka dakujem :slight_smile: kosatka sa pačila aj pani vraj je krajšia ako ,čo som robila 3D psa :slight_smile:
1. jún 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h Mala Ti poslať foto !!! Aj tak ju rozrežú a zjedia :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som v piatok zrušila susedku, chcela tortu koňa - odmietla som :grinning: :grinning: :grinning: Môj čas je drahý, aby som ho zabila tvorením koňa, ktorý sa aj tak nebude podobať a ktovie koľko € chce investovať do torty :grinning: :grinning:
1. jún 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A ešte moje posledné torty v jarnej sezóne :
1. jún 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (77)
@anibas krasne :slight_smile:
1. jún 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas - náááádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , počúvaj, čo to máš za srdiečko na vrchu tej poschodky? Kde je detailná foto? Vyzerá to super! :dizzy_face:
1. jún 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 presne si to napisala ludia niektori ani netusia co je za tym akoby nechodili ani do obchodu a nevideli co stoja suroviny.... a torta ma v prvom rade byt chutna a nielen vyzerat
1. jún 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@maya30 Paradne torty, ta domcekova vyzera uplne luxusne :slight_smile: Inak netusim kto je cotton&cosi :sweat_smile: ale fotila som to na baliacom papieri. Videla som kdesi na nete taky navod na fotenie. Dam si stolicku k oknu, na nu baliaci papier a z druhej strany, oproti oknu, bielu plachtu aby odrazala svetlo... funguje to... teda fotim cez den a nie v noci :grinning:

@halienka ta piramida je uzasna.... normalne, ze mi to vyrazilo dych... suprova :wink:
@rachel36a krasne su :slight_smile:
1. jún 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h :astonished: ako? tá s Minnie sa nepáčila? a akú chcela? či ti dala voľnú ruku a potom zrazu ee? nechápem :angry: veď je náááádherná-všetky sú krááásne :dizzy_face: nedepkuj!!!! :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a tá 50-to nechápem. to aká mala byť???

fakt sú kráááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
1. jún 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6
@anibas
baby-nádhera :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
1. jún 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pro mé děťuly k MDD přilétlo beruškové komando :grinning:. Nejsou vůbec dokonalé, mají dost nedostatků, ale bylo to narychlo a dětem to vůbec nevadilo. :slight_smile: Zkoušela jsem nové misky z Ikei a také jsem domácí mléčný marcipán nahradila Montanou. Chtěla jsem vědět, jaká je, když jste ji tu tak chválily :slight_smile: . Hotová byla rychle, krásně se mi s ní pracovalo, ale ta chuť prostě není ono. Je dobrá, ale mléčňák to není, to je naše srdcovka :grinning: . Jen mi vadilo, že kdykoli jsem dorty vyndala z lednice, za chvíli začaly být lepkavé a barvy trošku pouštěly. Jak šly do lednice, tak super suché... Tak nevím. Možná je dost vlhko, když pořád venku tak cedí? :confounded: Kakaový korpus, mascarpone s čokoládou a jahodami. :slight_smile: Omlouvám se za fotky.
1. jún 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@ajka82
@levandulka3
@lucka_o

nádherné tortičky :dizzy_face:
@lucka_o ty riadne makáš :wink: krása-a tá včielkaaaaa :dizzy_face: :slight_smile:
1. jún 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac mala to byť 60 :grinning: ale také čísla veľké ale sme sa nepochopili lebo ona mi napísala takú ako tá 60 a ja že ok a tá pani asi pred 3 mes brala odomna takú na 60 ako som teraz urobila ja som myslela že chce tú a ona chcela číslice :grinning: tak som sa pred ňou zosypala rozplakala unavená do pol 4 so makala a ráno zase a bolo :grinning:
1. jún 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h Nádherné tortičky
1. jún 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana dobry napad s tym baliacim papierom, musim vyskusat, ono ta fotka vela spravi ked chce clovek prezentovat pracu aj inde ako doma :sweat_smile: strasne rada pozeram takto pekne nafotene dielka :slight_smile:
@anibas nadherne su tie torticky vsetky :dizzy_face:
1. jún 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h :wink: hlavne že to teta zobrala športovo :grinning: :wink: :slight_smile:
nemusíš sa hanbiť za svoju prácu-naozaj :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
1. jún 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata poradili by ste mi prirodne farbiva do plnky piskoty???chcem malemu piect len nechcem aby to bolo velmi skodlive dakujem
1. jún 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka fíha cica- si sa posnažila :wink: :slight_smile: krásne :slight_smile:
1. jún 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 waaaau aké torťuše :dizzy_face:
malá hneď-že aj ona chce takú s domčekom a psíkom. nuž moja-maminka takú nevie :grinning: :grinning: :grinning:
a tie mačky-no nemajú chybu!! ako pre moju Lili :dizzy_face:
1. jún 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renata5 borůvky ti obarví na fialovo
1. jún 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli no nemám slov!!! krááása!!!!
dnes keď pozerám tie torty baby, normálne mám kultúrno-estetický zážitok :slight_smile: :wink:

a neviem,ako to stíhate cez víkend
bo ja som dnes spala celý deň :grinning: :grinning: :wink:
1. jún 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata pomoc.....prvykrat som kupila smartlex.... a je tvrdy ako kamen .... co s nim.... do mikrovlnky?
1. jún 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na želanie :slight_smile:
1. jún 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@nika1985 ja vzdy len z Milka cokolady a je 100% :dizzy_face:
1. jún 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka nááádherný psík, aj tá s bábom :dizzy_face:
a to auto je potiahnuté čokoládou? krásna práca :slight_smile:
@brunila dobrý nápad na tie gerbery :slight_smile:
@dada2007 krásne :slight_smile: hríbiky sú zlaté a spiderman je parádny :wink:
@svetlo55 super bazén-to je želatína? kks iná prplačka :wink:
@vecernicci koratnačka nemá chybu :slight_smile: to je farbená?

babule-krása :slight_smile:
1. jún 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak jeej to srdiečko sa dalo aj otvárať? krásne :slight_smile:
@pristela aj ja som premýšľala, či to fotíš ten rozdeľovač z chodby :grinning: nádhernééé :wink: podaktorí ľudia majú fakt zvláštne požiadavky - ale musia stretnúť profíčku na realizáciu :wink: tak sa trafili výborne :wink:
1. jún 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok