• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
moje tohtotyzdnove
2. jún 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@luciahromadkova aj ja beriem obe. dakujem ti.
2. jún 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže, dievčatá, ktorá ešte chcete kvetinkovú silikónku? Naša zlatá @anibas by si zobrala jednu tretinku, tak dva pásy zo silikónky by boli voľné :wink: . Vychádza ten jeden pás nejakých 8€ + poštovné na SK :wink:
http://www.monacoint.com/eshop/node/35270
2. jún 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co vy nemate noznicky? :grinning: :grinning: :grinning:
ale nieee, v pohode :wink: ale ako teda? kto s kym ktore kupuje? :sweat_smile: sak ja uz v tom mam hokej :confused: :sweat_smile: :grinning:
2. jún 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. jún 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 kľudne daj aj 30 %percentú pribnináčiku to vôbec neublíži, keby si robila parížsky, alebo len šľahala šlahačku, je to iné, ale v pribináčiku ti to creme ole zhustí na betón
2. jún 2013 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 ja ja ja si prosim kvietkovu :grinning:
2. jún 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka - veď neboooooj, všetko zrekapitulujeme, preto som dala, nech je jeden hovorca v každej skupinke, treba písnuť záväzne karmente, ona to určo pred objednávaním zrekapituluje a dohodneme prašulky, lebo to bude dokopy doooooosť. Potom by sme Ťa prípadne poprosili, že by si tie krajky postrihala a rozposlala, až neplatíme 2x poštovné... ale ak nestíhaš, nevadí, to už by sme nejako vymysleli :wink:, len ma napadlo, že ak to rozpošle niekto z BA, budeme platiť len jedno poštovné, takto by sme platili 2x, kým by to prišlo ku mne napr. a ja by som to potom rozposlala... to je detail, dohodneme pak :wink:
2. jún 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela žanetka prosim ta ty si robila nie je davno taky traktor a zvieratka.. robila si prosim ta podla nejakeho postupu ten tragac? :slight_smile:))) tak to nazval moje krsnatko a v sobotu oslavuje 4. narodeniny a ze si prosi na tortu tragaca:slight_smile: tak by som sa nechala inspirovat tou tvojou lebo bola prenadherna teda ako vsetky tvoje torticky..
2. jún 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 - tak budeš spolu so Sabínkou - @anibas, ešte jednu kočku k Vám treba, tak vydržte, potom sa dohodnite medzi sebou a jedna za vás napíšte @karmenta. Anibas je zajtra celý deň v práci, tak s ňou počítaj, že si ju berie, ešte sa určo niekto k Tebe pridá :wink:
2. jún 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 - ďakujem, presne ma to potom napadlo, že Olé to zabetonuje, aj som to tak urobila a krém vyzerá OK :dizzy_face:
2. jún 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 jasneeee to je v poho :wink: tak sa len "poskupinkujte" a mne len dajte vediet co ,kde, kedy, a ako :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
2. jún 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas tak sme spolu na kvetinkovu :grinning: este jeden pásik máme voľný kto si prosí?
2. jún 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 ok tak za @zuul,@pipka mozem byt hovorca ja....my mame zaujem o motyliky a kvietky delime sa na tretinky
pisala @katkak23 ze ma zaujem o kvietkovu, tak moze byt este spolu @anibas a mozno sa este niekto do tretiny prida....
2. jún 2013 o 21:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina jaaaaj dakujem moooooc
2. jún 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíte, aké sme šikovné, sa tu poskupinkujeme a bude to :dizzy_face: :wink: . Babulky, ja idem off, som KO, zajtra tortu dokončím, dnes nemám silu... Tak pa zajtra :dizzy_face:
2. jún 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova lucka ja by som sa pridala len som sa stratila, kt. je este volna..
2. jún 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinamk kvetinkova ku mne a anibas do trojky :grinning:
2. jún 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
PROSÍM O RADU neviem či to dobre vysvetlím. Má niekto katý strojček , vyzerá to ako "injekčná striekačka" len kovová a do toho sa natlaší fondán a vytlačí sa tenký dlhý pás? Videla som to v TV na zaharničných tortách. Bolo to moc šikovné a chcela by som to lebo ma nebavý ked robím špagát alebo pás to guľkať na takú dlžku a tak. Dá sa to niekde kúpiť?
2. jún 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok moze byt vsak su vsetky pekne..
2. jún 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs vola sa to extruder a predavaju to v roznych eshopoch aj cukrarskych aj napr. na fimo
2. jún 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs ale nemusis hned kupovat, ak mas staru injekcnu striekacku alebo aj davkovac sirupu- lieky napr. panadol, nurofen pre deti mozes skusit aj s tym... :wink:
2. jún 2013 o 22:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas, @katkak23 , @tinamk - tak už ste tri, dobre, ešte sa mi ozvala @rapunzel1 - tak babulky, ktorá ešte chcete tú kvietkovanú krajku - 2 pásy by boli potom voľné, by ste si ju podelili s rapunzel1 :wink: , hláste sa jej, dohodnie si hovorkyňu a jedna za vás potom nahlási @karmenta že chcete krajku :grinning:
O tejto sa bavíme stále: http://www.monacoint.com/eshop/node/35270
2. jún 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja som nad tým rozmýšľala, aj ja by som vzala aj z tej kvietkovej a možno aj z tej motýlikovej, ale ako sa vlastne a s kým treba dohodnúť, lebo už je toho tu veľa, kto sa popridával a mám z toho chaos ....
2. jún 2013 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova tak za hovorcu by sme ta mohli poprosit aj my ( ja @anibas a @tinamk) my si prosime na tretinky tu kvietkovanu nech sa zgrupime :wink: dakujemeeee
2. jún 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som len zvedavá, či ich toľko budú mať, zatiaľ som napočítala jednu motýlikovú a možno 6 tých kvietkovaných, ak sa pridajú kočky k rapunzel a ešte aj @maya30 tuším objednala, ako prvá, len neviem akú, tak to bude sranda :grinning:
2. jún 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 - čakaaaaj, možno ešte všetky baby nedočítali :wink: , vidíš, aj Ty si teraz večer len zapla MK, tak určo sa do zajtra niekto ozve :wink:
2. jún 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky vy ste sa tu teda raidne rozkrajkovali :D krajkova epidemia ze normalne :grinning: . Zacinam zavidieeeeeeeeeeeet :zipper_mouth:
2. jún 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 tak nebuď labuť a pridaj sa :wink: ešte aj @pristela a budete to komplet :grinning: :wink:
2. jún 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok