• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mia1111 v pohode, bude bude, budem rada, nezostane na mňa nič sa nedeje, mám 2 doma, len ak je taká možnosť za tie peniaze, tak prečo nie...
2. jún 2013 o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova no mám len keď to tam dám (smart flex velvet) mi to ide ťažko vytlačiť
2. jún 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata zasa nadherne torty vsetky a tie krajky :confused:

chcem sa spytat, dievcata, ktore uz chodite do prace a robite tortu na sobotu, kedy plnite?
myslite, ze mozem stvrtok, ked je torta na sobotu?
2. jún 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka to aj mna zaujima ci taky pribinak s ovocim tortu nepremoci...ale ja napr teraz robim svadobku a kedze si po nu pridu normalne uz v piatok ako asi po vsetky svadobne tak ja MUSIm naprlnit vo stvrtok inak nestiham a to uz rano :astonished:
2. jún 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ja uz tiez nemam prehlad kto s kym...ja si len pamatam, ze my sme uz tri :sweat_smile: ale vela bab si objednalo, tak cakaj, do rana este urcite bude vela zaujemkyn :wink:
2. jún 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja bezne plnim vo stvrtok, lebo v piatok si ju bravaju a vzdy v pohode :wink:
aj nam domov robievam tak, ze na sobotu si ju naplnim uz vo stvrtok a v piatok je hotova aby som sa uz len inym veciam venovala a ked je torta v chladnicke, je do soboty uplne v poho :wink:
2. jún 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ja plnim vo stvrtok vecer pripadne v piatok podla toho kedy hu beru. Ak v piatok tak plnim vo stvrtok a ak az v sobotu tak plnim v piatok. Ale vacsinou si veru beru tortu den pred akciou chcu tak hlavne svadobne tak tam jej jasne ze je to nemozne naplnit vsetko v piatok a aj dorobit
2. jún 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja plnim vo stvrtok vecer, a stalo sa mi, ze pred potahovanim v piatok vecer bola na jednom mieste ppiskota mokra az po podlozku.Bol v nej pribinak.nebolo to nejake velke, mozno do 2 cm, ale dost ma to zarazilo .Teraz uz budem robit tak, ze naplnim pooobede ked pridem z prace, v noci pred spanim iba potiahnem a dokoncim v piatok vecer.neviem ci tomu zabranim, ale skusim to ..
2. jún 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, je niektorá z vás z okolia Slič ,Zvolen ? Kamoška potrebuje tortičku na august...ďakujeeem :slight_smile:
2. jún 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha a mala si aj omaslovanu? lebo hadam maslo zatuhnute by mohlo takemuto premoknutiu zabranit?nie?ci si len myslim :sweat_smile: ja mam zo svadobnych des lebo tie su take "dolezitejsie" ako ine...no ale fakt sa inak neda ved na piatok musim naplnet vo stvrtok...a mozno aj dokoncit ak zabiju ze doobeda v piatok si ju beru...
2. jún 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 no prave ze mala, ja to robim dokonca v dvoch vrstvach,aby som ju mala uplne rovnu.No a v piatok som to maslove mala normalne ze prasklinu.Skoro som infakrt dostala a bolo to presne od toho miesta kde to bolo trosku premocene.
2. jún 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha no teda ma nestras :wink: no nic uvidime a potom ti to nepremocilo potah?
2. jún 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky pridavam moje najnovsie a cestne priznavam, ze uz mam dost.Popri praci a detoch a domacnosti mam jazyk po kolena a som tak unavena, ze zaspavam po sediacky.Ale tak este dva tyzdne a konieeec s tortami.Fakt sa na to tesim :grinning:
2. jún 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@katkak23 joj to som nechcela :pensive: .Mne sa to nikdy nestavalo, neviem co sa stalo.Potah bol uplne v pohode,ono to maslo to prekrylo,lan ako to vyzeralo ked to rozkrojili to netusim.Je jasne, ze ked ju beru v piatok, musis ju naplnit vo stvrtok.Ono aj ked som robila tortu s pribinakom pre nas, tak po dvoch dnoch bola spodna piskota poriadne vlhka, ale mne to nevadilo,aspon to nebolo suche :grinning:
2. jún 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky moje zlaté ešte jedná prosba...práve som zobrala objednávku na tortičku s dinosaurami...a nemám uloženú ani jednu inšpiráciu :confused: vy ste tu pridavali také krásne dielka....prosím o tapetku...ďakujeeem :wink:
2. jún 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 @mariann2 @salonka1981 @katkak23 @aadulik2110 @evala777 @viera6 @zuul @daducha krásne tortičky
@lokalistin ďakujem za názor. nabudúce to už vylepším.
@pipka ďakujem. šablonky mam, ale už som nemala naladu sa s nimi hrať. Nabuduce ich použijem... a ako to myslíš s tým pozadím?
2. jún 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 ďakujem
2. jún 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas ako urobim cisto ciernu ci len vela geloveho farbiva
2. jún 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peinka extragelovka je asi naj
2. jún 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs tak vloz na chvilu do mikrovlnky tak 20 sekund a zahrej, potom to ide lahko :wink:
2. jún 2013 o 23:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2013 o 23:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@luciahromadkova ďakujem krásne moja :wink: :dizzy_face:
2. jún 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 ahojky,ak dáš ovocie na plnku,nie priamo na korpus,tak ti tú vlhkosť vsiakne stredný korpuss,nie ten najsspodnejší,čiže zospodu by si to nemala mať premočené a v strede to nevadí,ak bdue mokrejšia :slight_smile:
ja som nám minule robila probinák s malinami,v sobotu som plnila a v stredu sme ju ešte dojedali a bola úplne v pohode :wink:
2. jún 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 nieco jednofarebne za torticku, aby vynikla :wink: staci biela plachta alebo obrus :wink:
3. jún 2013 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no sak to aj mna napadlo ci ich vobec budu tolko mat :grinning: si tu brusime zuby tolke a mozno vyjdeme naprazdno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak ja by som prip. jeden pas tej kvetinkovej niekomu prepustila a zas vzala jeden motylikovy ak by niekto mal navyse, len aby sa @karmenta nezlakla co tu na nu chystame :sunglasses:
3. jún 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludkas31 Ahoj, moc děkuji za zprávu, jsem opravdu velmi ráda, že dort všem tak chutnal. Děkuji i za doporučení, to je pro mě velkou motivací do dalšího pečení :wink:. Je škoda, že jste neměli lepší počasí, ale snad jste si i tak oslavičku užili :wink:
3. jún 2013 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 aj ja by som chcela krajku ak je este kusok volny :sweat_smile:
3. jún 2013 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem dievcata :wink:
@pipka @daducha @dm1
3. jún 2013 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 ja by som sapodelila o tu krajku ak je este moznost :sweat_smile:
3. jún 2013 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja plnim tiez vo stvrtok dakedy poobede dakedy vecer podla toho ako som v praci, alebo aj v piatok ked nemam volno vo stvrtok.
3. jún 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok