• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
Kocky ak by ste niekoho potrebovali na kvet tak ja by som váš polepšila, len mi pls pošlite link ktorý to je. Dakujem.
3. jún 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sa pridala, ten mobil pekné píše .:slight_smile:)))
3. jún 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova ďakujem veľmi pekne :wink:
@
@dm1 Ďakujeeeem moc moc :wink:
@muffinka8 fujha :grinning: :grinning: :grinning: verím, že matematická už nebude :grinning:
3. jún 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj babule, sa tesim...nedelna torticka-zelena s bielymi kvietkami a na spodku s krajkou mala uspech, ze oslavenkyni sa velmi pacila a uz mi poslala pani dalsie tri terminy, kedy budu oslavovat, ci by som dalsie nemohla ja upiect :sweat_smile: :dizzy_face: a ja som sa klepala, ci som sa trafila do vkusu cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dievčence neskoro som zachytila vašu diskusiu o krajkách,ale ak by sa dalo ešte prihlásiť, tak by som poprosila aj o tú motýlikovú a kvietkovú tiež . Nechám to už na vás . :slight_smile:
3. jún 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 tak neviem či sa teda dá. Či to nebude veľa, ale ak by ste boli ochotne, ja by som prosila o jednu kvietkovu.
3. jún 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 a môžeš mi este pls poslať link na motýliky? Nejako to cez mobil neviem nájsť.diky
3. jún 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellynka @mia1111 to ma zatial trošku pod kontrolou.....
3. jún 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gumidekmomo no ja z primeru 26 pribinak ovocie - 4,5-5kg podla vahy zdobenia
3. jún 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, sak ked spravite takuto objednavku, tak vam to na SR aj zdarma privezu :grinning: a ak by pipka nemohla, mozte to aj cezomna poslat, mam postu hned pod domom, tak sa nebudem musiet prehanat niekam :wink:
3. jún 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mia1111 rozpis je dobry mozem rozstrihat aj ja a poposielat ak treba som z BA, ako s peniazkami, komu kde a ako a ako budeme platit E alebo ceska koruna?
3. jún 2013 o 12:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gumidekmomo ja som mala 5,5 kg z 28ky
3. jún 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova ja tak tiež ako
@katkak23 4,5-5kg
3. jún 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 paráda ja chcem aj ja tak ma s niekym zgrupuj a potom sa ozvi kvoli peniazkom a adrese :slight_smile:
3. jún 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gumidekmomo 4,5kg som mala 28cm, 2x plnena, bez ovocia-len potak a jedna vacsia kvetinka ako ozdoba
3. jún 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ten vas rozpis ma teraz vyse 6tis. czk, tak nech to jedna objedna na SR a jej zaplatte a mate hotovo :wink:
3. jún 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 Prosim ta ak sa este da a karmente a tebe by to nevadilo, tak by som mohla poprosit o jeden pas kvietkovanej? ja som tiez z BA, tak by som si pre to potom mohla aj prist .) pls, dakujem za odpoved.
3. jún 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 veru ajka ma pravdu ved dodavka nad 5000kc je na slovensko zdarma tak mozete rovno dat poslat na Sk kocky ;). Silno uvazujem ze sa pridam do vecera :grinning:
3. jún 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Ahojte dievcata,
tak som zase doma ....... :wink: V BA program bol plny, skoda, ze nam to nevyslo sa stretnut..... @pipka a @ajka82 ale na najblizsej navsteve SK to zaradim na prve miesto. Mozno sa nam podari potom aj nejaku mensiu kavickovu stretavku aj s ostatnymi dievcatami z okolia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ( a este Janke a Alenke velmi pekne dakujem za popisy na cinanka, nasla som to a oci popasla , no a tie ceny, ja som si v e- shopoch pokupila tak drahe a on ich ma za par grosov.) Baby , tak rada by som vas vsetky spoznala, no aj tento rok planujete stretavku na september, to ja ale vobec nemozem, pretoze u nas v polke septembra zacina skola, tak to sa mi nepodari odtrhnut. Ale keby sa dalo na oktober , tak veeeeeeelmi rada by som prisla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A este som stihla navstivit @aduskat, pokecali sme o starych casoch, prehrabala som sa jej v pomockach :grinning: a zistila, ze som si pokupila aj total nahouby pomocky v inych e shopoch....... napr . to radielko som si kupila v e shope drahe jak fras ,ale som si myslela, ze ked ma tri vymienacie nadstavce , tak bude super, no u Adky som zistila, ze som urobila blbost. Lebo tie nadstavce su hrube , velke, tupe :angry: , tak som si u nej kupila radielko , take malicke , jednoduche a hned aj BA vyskusala, a je supeeeeeer. Diky Adka :dizzy_face: :dizzy_face: Aj smartflex a pipingel som si doviezla, tak ho konecneeeee vyskusam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Juj tesim sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No a prave ako som bola u Adky ponukla ma tortickou, co robila malemu, tusim na sväte prijmanie, taka modra melirova s kvietkami aaaaaa gastanovou plnkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bombova bolaaaaa mnaaaaaaaammmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Adka............ ja som ju hned za dva dni na to robila u mojej maminy a len sa tak po nej zaprasilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja som ju upiekla a naplnila, a moja mamina mi ju ozdobila, ako dodatocne k mojim narodkam. A robila ten cokotransfer s tymi tvojimi zltymi hviezdickami. Krasna bola :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No dufam, ze mamina naberie odvahu a hodi sem foto :dizzy_face: :dizzy_face:
A idem vas docitat......a popozerat vase torticky, chyba mi len nieco okolo 70 stranok :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: Ale tesiiiim sa na ne :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@mamina1978 velmi sa tesim zo vsetkeho, co si napisala:slight_smile:) a este raz dakujem za kvetinku:slight_smile: ma cestne miesto v obyvke zatial sa drzi, polievam ju a vzdy si spomeniem na Teba:slight_smile:
3. jún 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 zdeni vitaaaaj spat doma a teda nezabudni, ze ked prides najblizsie, musime dat kavu..alebo aspon zajdeme do cinana spolu :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ajka82 , @dm1 a presne včera keď som zaspávala, som rozmýšľala, že som to čítala, o tom dovoze nad 5000, no vyfučalo mi to z hlavyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
Baby, teraz nestíham reagovať, mám 27 upozornení, neblázniteeeeeee, prebehnem, keď dozdobím, nech stihnem tortušu urobiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , poobede odovzdávam :sweat_smile:
3. jún 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
3. jún 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no jasneeeee , ze nezabudneeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uz teraz sa tesim, :dizzy_face: aj ked neviem, kedy sa mi podari zase vycestovat. Urcite dam kaficko na prve miesto v mojom dalsom plane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pomooc cukraročky potrebujem velkuuu radu mam piect 50ks cupcakes kolko pytat za ks budem to piect sestrenici čiže nechcem pytat za robotu a ešte budem piect tuto tortu no to tiez neviem kolko pytat za taku a chcem poradit ine farby aka by bola pekna namiesto tej zelenej velmi pekne dakujeeem za každu radu :wink:
3. jún 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte mamiky super sikulky ..... vase vyrobky nadherne torticky pozeram uz dlhsiu dobu a kocham sa ...oooc ,.fakt klobuuuk dolu sanka a co ja viem co ste perfektne ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak teda som skusila aj ja ... moje 3 torticky ..s mmf hmoty -- :slight_smile: prva bola ..barbie -- velaaaa nedostatkov .... druha kvetinkova ....uz o nieco lepsie ....a tretia ku dnu deti pre moje deticky ... no mohlo by to byt aj lepsie ..
ale naozaj ste vsetky velmi zrucne a kreativne ..... prajem vam pekny den ....aj ked vonku je uplne zle pocasie ...
tak pridavam moje torticky ...
3. jún 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@dadulka271 tak ked nechces pytat za robotu tak je to jednoduche zrataj si naklady ktore na to budes mat + prihod si par eur za energie a mas cenu ;). Ono zalezi ake budes robit, ved aj cesta su rozne, ake zdobenie, kosicky a tak. Co sa tyka torty tak s fialovou by bola pekna este mozno zlta, ruzova alebo mne by sa pacila cierna ale to asi nie cele veko len doplnky
3. jún 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 vidis, do kelu...mne sa chladi krem aj korpus uz isto vychladol a poobede tiez odovzdavam jednu... idem je fuc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok