• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
síííííím nejaky krtko,no nie 3d ale 2d...nestiham,nazveme to,ze nejake sukr. povinnosti a veru nemozem hladaaat..dakujem
3. jún 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: @dm1 no asi taketo nieco budem robit skusila by som aj stou penou či čo to je na vrchu len neviem čo to je či plnka alebo čo a len zistujem kolko asi pytat za 1ks a ak mate dake uložene tortuchy k 50 tak šup snimi sem lebo som pozerala dake k 50 jej rodičia budu mat obaja oslavu naraz a nenasla som nič take čo by sa jej pačilo
3. jún 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt Adi prosím ťa, keď chcú tortu bez marcipánu, ani čokoládu že iba krém.... Ale nejaký kvietok že môžem dať na vrch... Oni by chceli pribináčkový a lupienky mandlí vlastne nato... Neviem si predstaviť to množstvo lupienkov čo miniem na veľké srdce :rolling_eyes: A potom čo spraví pribináčkový krém, keď dám naň marcipánové kvety a nápis..... Robili ste niektorá tortu iba natretú plnkou? Moc ďakujem za odpovede :slight_smile:
3. jún 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker pribinackovy krem Ti tie kvietky rozpusti:frowning2: ja by som asi naplnila pribinakom, a tortu obtrela maslovym kremom, na to tie mandle a kvietky lepila bielou cokoladou.to by mohlo snad byt.....
3. jún 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova pridal sa k tebe uz niekto k motylikovej? nevies? ak nie tak ja by som jednu vzala tiez motylikovu
3. jún 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt No veď to som si aj ja myslela, že to rozpustí :unamused: Lenže ten maslový je ako to napísať - moc silný.... Ja keď ho dávam pod poťah tak sa mi zdá, že ho je tam moc na chuť a pritom dávam tenkú vrstvu.... Ale idem im to navrhnúť, čo mi odpíšu... Ďakujem :slight_smile:
3. jún 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker zamiesaj do toho kludne trosku nutely a nebude to take silno maslove
3. jún 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ta tvář se ti povedla dokonale,to je jak kdybys tam dala minnie přímo vytisknutou.
3. jún 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadulka271 na ty cupcakes se dává ten butter cream a ten holky v dortomanii v diskuzi oooodsoudili,že je nepoživatelný,přeslazený atd
3. jún 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 dakujem velmi pekne :DD POMOHLO
3. jún 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 dakujem :slight_smile: myslim ze teda to bude stacit :slight_smile:)
3. jún 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dnešné narodeninové.
3. jún 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@benjik jee dakujeem tak ten tam radsej nedam dam tam len hmotu :slight_smile:
3. jún 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka271 na dortomanii radily tento krém ,vlastně je to ten hrk-hrk,já dělala cupcakes s čoko pribinákem.
2 zakysané smetany
2 tvarohy ve vaničce (2x 250g)
2 pudinky bez vaření Olé vanilka (Dr. Oetker)
šťáva z kompotu
3. jún 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule help...co je to tortuf torta ???? neter taku chce a ja zaostalec ani obraz ani zvuk :(
3. jún 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 este tak topsy turvy:slight_smile:) ale tortuf netusiám a teda som zvedava, co sa dozvieme:slight_smile:
3. jún 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 nebude to taka, kde su gulicky ako rafaello, alebo mozartove gulky, alebo nieco take?
3. jún 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata nemáte uložený fotopostup na popolušku a aj tie myšky a psika(bruna) :slight_smile:
3. jún 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g krásne tortuše všetky a tá tabuľa je superná :dizzy_face:
3. jún 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumidekmomo Adi prosim ta a korpus z 9 vajec mi bude stacit ?teda tak aby som ju mohla spon na 3 krat prerezat :wink:
3. jún 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridávam aj ja svoju tortu pre svokričku k narodeninám, veľmi sa jej aj všetkým pozvaným páčila, ale v porovnaní s vami sa ešte mám čo učiť a zlepšovať. A bola z kakaového korpusu, pribináčikovej plnky a ovocia - mandarinky, jahody, ríbezle. Nakoniec som malinké srdiečko ako podstavec pre srdiečka na drôtiku nepoužila.
3. jún 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@pralinka25 písala mi viera 6 že ona tak isto , tak neviem či chce tiež obe dve krajky
3. jún 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova ja by som chcela len tu motylikovu ak byvam na nu chybala tretia tak sa rada zveziem s vami potom mi daj prosim vediet :slight_smile:
3. jún 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova to je omyl to patrilo @gumidekmomo ohľadom vahy torty :slight_smile:
ja už mam zabezpečene krajky :slight_smile:
3. jún 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
netradične aj v pondelok jedna tortička tentokrát XXL jahodová :stuck_out_tongue_closed_eyes: zvonku aj zvnútra
3. jún 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok