Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

gumidekmomo
3. jún 2013

@levandulka3 perfektnaaaaaaaaaaaaa 🙂)

luciahromadkova
3. jún 2013

@katkak23 ahoj nemam problem vybavit tie krajky aj pre vasu skupinku a aj poslat, drobec dnes odmieta spat 😒 , tak sa nedalo odpisovat, ale zacal hrat, tak chvilu dufam da pokoj 😉

viera6
3. jún 2013

@gumidekmomo ja mam recep na 8vajec a prerezávam 2x

nellynka
3. jún 2013

@mia1111 prosim ta, ak by si potrebovala zaplatit na ucet skor peniazky, aby si mala istotu, ze si krajku zoberiem, tak mi daj vediet, nemam problem.

No idem kocky, idem s dcerou na tenis a tanecnu, no len pri takom pocasi ma snad s Andrejkom - synom neodfukne.

Inak vrrrrr asi ideme zrusit nasu dovolenku v Chorvatsku, lebo cely jun tam ma byt na nic pocasie ://///

luciahromadkova
3. jún 2013

@pipka, lamacský lidl dnes nakup, samko chory, tak nebol v skolke... maju slnecnicovy olej 1 l za 1,39, maslo tatranske z kežmarskej mliekarne tami 125 g za 0,75 zaruka do 17.7. a maju aj mrazene ovocie maliny a lesnu zmes, jahody tak ak potrebujes zbehni

gumidekmomo
3. jún 2013

@viera6 no sak tak som to myslela ze aby mi tri platy zostali 😀

sticker
3. jún 2013

@levandulka3 Nááádherná torta 😵

mamina1978
3. jún 2013

@lokalistin ta krhlicka je kraaaasnaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 Doboska mnaaaaam 😵 😵 😵

pipka
3. jún 2013

@luciahromadkova luci, ja cez vikend tesco...maju olej za 1,19€ tak mam 10 litrov 😝 😅 aj maslo v tescu za 1,09, tak mam 20 v mrazaku...a ovocia mam teraz plny mrazak, ale dakujem.
U nas teraz prerabaju lidl, ale funguju v nudzovom rezime vonku v stane, a mm rano volal, ze maju vsetko ako normalne, tak som zvedava kedy zas nabehnu do zrekonstruovaneho 😕 😉

mamina1978
3. jún 2013

@bambula1307 skore uzdravenie , drz sa 😢 Malicka si urcite zvykne 😵 Uz si jej dala vsetky najdolezitejsie vitaminy a imunitu, teraz musis mysliet aj na seba..... 😉

mamina1978
3. jún 2013

@lamps Tvoja torticka s tyrkysovymi kvetmi je naaaadherna 😵 😵 😵 😵 😵

elamaslakova
3. jún 2013

@viera6 Dobre v pohode

daducha
3. jún 2013

babulky,mne sa velmi paci tato krajka
, nenajde sa niekto kto by ju chcel so mnou ?http://www.monacoint.com/eshop/node/35369

daducha
3. jún 2013

este raz odkaz ,hadam to pôjde
http://www.monacoint.com/eshop/node/35369

bambula1307
3. jún 2013

@mamina1978 dakuje Zdenka, akurat dnes mi teda potvrdili, ze mam boreliu.

Inak este chcem mamickam ktore mi tu davali link na www.mamilu.sk, koli dojceniu a atb. Ja som im pisala, ze mam doxycyklin 200 na mesiac..oni mi napisali ze mam dojcit dalej bez ohladu na to co je v letaku 😕 ..
Tak som sa radila s jednou znamou co skuma borelie. Ona mi poslala info, ze doxy nesmu brat deti do 8 rokov, ze im to moze zastavit rast zubov a kosti ☹ 😠 😠 😠 😠 😠
Tak vas dievcence VARUJEM, neverte im vsetko co pisu..na stranke maju napisane, ze sa mozu uzivat vsetky lieky a dojcit zaroven. Nieje to pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRIBALOVE LETAKY NEPISALI LEN TAK PRE SRANDU::ALE ISTE PO VYSKUMOCH A STUDIACH:..LEKARI
Tie laktacne poradkyne NEMAJU LEKARSKE vzdelanie!!!!!!!!!!!!!!!
Nikdy by som si NEODPUSTILA ,keby som decku sposobila nezvrratne zmeny v raste zubov ci kostry :(

Mna samu bolia zuby a oblicky z ATB a to ich beriem zatial len 11 dni 😖

dm1
3. jún 2013

@daducha tu ja mam a chcem len upozornit ze nie je vsetkych 6 pasov rovnakych tak podla toho aj delit. Su 3 a 3 a keby mate na polovicu tak vlastne nemate 3 pasy rovnake lebo ten jeden zacina inak takze nie ze mas na jeden sup 3 pasy

denisak77
3. jún 2013

@mia1111 kľudne aj ja vezmem motýľovú a ak zvýši aj kvietkovú

luciahromadkova
3. jún 2013

@pipka v pohode, ja moc do tesca nechodim, tak len ze ak potrebujes...

pralinka25
3. jún 2013

@denisak77 tak sa s motylovou pridaj k nam s @elamaslakova

mia1111
3. jún 2013

baby, večer vás dočítam a skompletizujem, ale mrkla som to poštovné, naozaj je nad 5000ČK zdarma, ale platiť treba vopred prostredníctvom "paysec", no ja absolut netuším, aké sú tam poplatky??? 😒

luciahromadkova
3. jún 2013

@bambula1307 dakujem za info, o tej mamile... tiez by som sa bala, aj ked hovoria tak, iní tak, zelam skore uzdravenie aby si bola rychlo fit

ajka82
3. jún 2013

dnesne male clovece 1,9kg do skolky... oslava im pokracuje cez vikend kedy pridu pre dalsiu 😝

luciahromadkova
3. jún 2013

@mia1111 vraj je to zadarmo...dnes mi to hovorila sestra, vraj je to ako ked platis platobnou kartou, ale mozno ma niekto inu skusenost

pipka
3. jún 2013

@ajka82 ze 1,9 😕 😅 vyzera ako minimalne 4 kilova 😝 😉

mia1111
3. jún 2013

@luciahromadkova - tak to by bolo super. Lebo ja občas nakupujem v UK a tam sú poplatky cca 6€, závisí od výšky platby.

elamaslakova
3. jún 2013

@pralinka25 Dobre dievčence pridávam sa k vám

denisak77
3. jún 2013

@pralinka25 ok,a ešte k niekomu s kvietkami

ajka82
3. jún 2013

@pipka no tiez pozeram na foto 😅 😀 ono sa to nezda na tych fotkach naozaj, rozmer 20x20 a je sice 2x naplnena ale stylom ze 1,5cm korpu v strede 1cm a hore zas 1,5cm a nechceli s ovocim 😅 ...ako pre deti 😉

pipka
3. jún 2013

@ajka82 jaj no to je jasne, potom ta vaha sedi 😉 ale fakt na foto taky obor vyzera 😅