Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
3. jún 2013

@lokalistin tá predloha mala byť k druhej postavičke, ale nechcelo mi sem pridať foto.

lussy23
3. jún 2013

Inak priatelia si tortičku veľmi pochvaľovali a mám od ních ďalšiu objednávku, tkaže tá už bude lepšia. ako táto. Budeme ju dokonca robiť spolu. . Takže sa už teším.

dm1
3. jún 2013

@bzucinka2 podla toho co je brane ako netradicna 🙂 ale davam nejake INSPIRACIE Z NETU . Sorryyyy za tapetky 😝

79zuzana
3. jún 2013

Dievcata tak uz ked ste pri tych farbach, nedavno koloval na fb tento obrazok....cista pravda 😀

ajka82
3. jún 2013

@bzucinka2 mozno nieco bude po voli 😉

aadulik2110
3. jún 2013

ahojte tortové divy! ako robíte zatvorenú knihu, resp. stačí mi ako potiahnete bok chrbáta knihy.

lamps
3. jún 2013

tak dievčence, kamoška, ktorej som robila tortu s ružovou rybou mi odpísala, že vraj nikomu na mňa číslo nedávala 😕 😕 😕 ja mám z toho divný pocit

mia1111
3. jún 2013

babyyyyyyyyyyyyy, dobijem Vás, to čo ste mi tu porobili s mojim prehľadným zoznamom? 😅 😀 😀 😀 Musím to ešte raz prejsť ten dnešok, lebo neviem, či som všetko zachytila, moje nervy, to bude objednávka za 10.000KČ, šak ja budem musieť rozbiť prasiatko 😀

luciahromadkova
3. jún 2013

@bambula1307 jaj to je mi luto..... moj samko ma 2,5 roka tiez este dojcim...., kazdy pokus zlyhal strasne reval.... a ja som to nezvladla, teraz uz chodi do skolky, sice len denne na 1,5 /druhy tyzden/ ale mlieko si teda pýta dalej doma, takze pokracujeme.... a tiez cakam kedy ho to prejde....

lamps
3. jún 2013

@mia1111 chúďatko moje, vidíš za dobrotu .... 😀 😀 😀 😀

luciahromadkova
3. jún 2013

@lamps andrejka sa netrap, povedala si, ze pre dobrych znamych a hotovo, ked nevie co sa patri ak to nie je kontrola tak jej chyba a ked je kontrola tak ma smolu... 😉 lebo znamym a priatelom mozes piect kolko len chces....

nika266
3. jún 2013

Dobrý večer,ja som nova a ja by som mala zaujem o krajku,mne je to jedno aka by bola voľná,ja som začiatočnička,tak sa môžem učiť na akejkoľvek krajke,mne sa pačia všetky,peniaze by som poslala obratom po obdržani mailu,cizmarikova266@centrum.sk Ďakujem za odpoveď

luciahromadkova
3. jún 2013

@bambula1307 jaj to je mi luto..... moj samko ma 2,5 roka tiez este dojcim...., kazdy pokus zlyhal strasne reval.... a ja som to nezvladla, teraz uz chodi do skolky, sice len denne na 1,5 /druhy tyzden/ ale mlieko si teda pýta dalej doma, takze pokracujeme.... a tiez cakam kedy ho to prejde....
@wera.g ako pre teba 😉

mia1111
3. jún 2013

@pralinka25 - Teba mám zo včera poznačenú na kvietkovú a dnes si písala, že chceš iba motýlikovú, tak ako to je teda?

jaja555
3. jún 2013

dievčatá, prikladám foto mojej prvej čoko tortičky s čokotransferom od @aduskat 🙂 pre Zdenku k jej 35. narodeninkám. Bolo to síce dodatočne, ale o to úprimnejšie. Hlavne, že sme mohli byť znovu po dlllhom čase spolu 🙂 🙂 🙂

rachel36a
3. jún 2013

ďakujem kočky za lajky, teším ma že pri každej pridanej torte je ich viac a viac... to sa asi zlepšujem 😀

aduskatt
3. jún 2013

@jaja555 ja som bola so Zdenkou po asi 26 rokoch🙂 ale bolo nam fajn, aj ked len chvilku

pralinka25
3. jún 2013

@mia1111 jaj nie kvietkovu chcem tak ako bolo pisane to len dnes som sa pridala este k babam co chcu aj motylovu cize vlastne dve ak by sa dalo.

nellynka
3. jún 2013

@mia1111 mala by ti kazda baba poslat aspon o euro viac, aby si mala za ochotu 🙂

mia1111
3. jún 2013

nečítala som všetko, len kde som zachytila môj nick, tak ak som niekoho prehliadla, upozornite ma....

KVET po 1 páse:
@mia111 @lamps @mysiatkoo @luciahromadkova @zuul @pipka @katkak23 @anibas @tinamk @kika777 @pralinka25 @viera6 @rapunzel1 @mia114 @dadulka271 @wera.g @wera.g @adrika202 @nika222 @elamaslakova @nellynka @denisakk @bambula1307 @daducha - spolu 24 pásov čiže 8x krajka KVET
@cwilinge77 - KVET všetky 3 pásy
@maya30 - KVET všetky 3 pásy ....= To je spolu 10x krajka KVET

MOTÝĽ po 1 páse:
@luciahromadkova @zuul @pipka @rapunzel1 @mia114 @dadulka271 @nika222 @maya30 @adrika202 @viera6
@mia1111 @kika777 @wera.g @wera.g @elamaslakova @pralinka25 @denisakk @bambula1307 = 18pásov, čiže spolu 6xkrajka MOTÝĽ

Baby, dobre si to prečítajte, aby sme to mohli uzavrieť.
ozvala sa mi ešte cez IP @nika266 - len neviem, akú krajku a ak som to dobre spočítala, tak ešte by sme potrebovali nejaké 2 doplniť, aby sa mala s kým deliť. Ale je možné, že som niekoho zabudla, tak prosííííííím, pozrite to! 😉
@wera.g - Weruš, Ty si chcela po dva pásy z každej, tak som Ťa uviedla všade 2x, nech sa mi to dobre počíta ;). Je to OK?

mia1111
3. jún 2013

@pralinka25 - tak som si aj myslela, ale na str.5170 si napísala elemaslakovej, že by si chcela len jednu motýľovú, tak to ma zmiatlo na chvíľu, som nevedela, či tá kvetová platí, či nie 😉 . Skontroluj sa v zozname, ak to sedí, tak daj LIKE 😀

nellynka
3. jún 2013

@mia1111 z mojej strany OK, dakujem🙂

mia1111
3. jún 2013

nooooo, máme to za 9060,48 KČ, čo je cca 352€ podľa NBS, nooooooo, heeeeezky 😅 😀 😀 😀 😀

pralinka25
3. jún 2013

@mia1111 ano len elamaslakova pisala ze by chcela obe ale kedze ja uz som kvietkovu mala tak som sa chcela pridat len s motylovou tak preto. dakujem velmi pekne za tvoju ochotu 😵

pralinka25
3. jún 2013

@mia1111 este som si spomenula ze ta holka cez ktoru to povodne cele malo ist v jednom prispevku pisala ze by si ak by bola nejaka krajka tiez pridala tak neviem ako sa to s nou doriesilo

lucula73
3. jún 2013

kočky prosím vás,čím by ste namalovali na tej helme ten vrch,čo to je za farba?
obrázok je z netu...............ďakujem 🙂

p.s. neviem či je to ten od @veccernici,vygoglilo mi ho 😀

mia1111
3. jún 2013

@pralinka25 - myslíš @karmenta? Tak to som prehliadla, nemám to nikde poznačené 😕 😔 Ona tuším kvietkovú má, tak potom by mohla chcieť jedine motýľovú, tak ja by som sa jej vzdala, by som jej ju prepustila, len sa mi @karmenta ozvi 😉

mia1111
3. jún 2013

@lucula73 - to je torta od @veccernici 😀 😉

dena
3. jún 2013

Viem ze to sem nepatri, ale ja som musela

DAKUJEM @pristela SI OBROVSKA SIKOVNICA 😉 dnes prisli babulky domov 🙂 Obaja z nich mali neskutocnu radost. Normalne som bola v soku. Bez prehania mozem povedat, ze uz teraz su ich najoblubenejsie. Patrik odkedy som ich vytiahla z krabice s nou pobehoval a az ked isiel spat nechal si ju vymenit za svoju, kedze uz dopredu, Petka rozhodla, ze dievatko bude jej a chlapcek bude Patrikov

lucula73
3. jún 2013

@mia1111 tak som ju predsa našla 😀
len ešte zistiť čím to farbila 😀