• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. jún 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky please, potřebuju šablonu na dámský lodičky na platformě, nemáte některá
jinak já teď zase nestíhám, mám 10 dortů, tak modeluju už od pondělí a od včera peču jak divá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas,dajte dajake inspiracie na tortu z obrazkom sasa [nie postavicku] Velmi dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 mnaam podla toho receptu aj ja robim tiramisu uz mam nan dlhoooo chut spravim si cez vikend tusim
5. jún 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ja si to tiramisu asi pojdem kupit :grinning: momentalne nemam doma, vsetcia chceli coko alebo tvaroh posledne aj najblizsie :sweat_smile:
5. jún 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim ze uz som nan navnadena :stuck_out_tongue_closed_eyes: mascarpone som myslela :grinning:
5. jún 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 dakujem pekne za vysvetlenie :slight_smile: aj som si to vygooglila hned ako som sa opytala :P a teda z toho urobis potahovku,ktora je hladka a dobra? A len tak sa to miesi rukou? Mi to pride nejake moc jednoduche :P nie je tam nejaky hacik?:P
5. jún 2013 o 19:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas hehe, ja so to dam bud do vacsej misky alebo na dosku a miesim ako cesto. Musi to byt take tuhsie...nie vela vody, aby sa ti to potom dobre valkalo a potahovalo. Ja neviem na ziadny hacik som neprisla. Nieje taky krasny, ako kupovane hmoty..ja ho nebielim, je taky maslovy...ved skus len male mnozstvo a uvidis ci sa ti osvedci. Dnes uz si dievcata radsej kupia hotove hmoty. :wink:
5. jún 2013 o 19:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ahojte dievčatá, Zdenka je OK, len má toho ... hneď ako sa dostane k PC sa vám ozve. Verte mi , tak rada by som jej pomohla :frowning2: , škoda, že ešte nie som v dôchodku . Ja bývam v Petržalke, hneď za starým mostom, ale tu je to zatiaľ v pohode a dúfam, že aj bude. Vďaka za podporu Zdenky ... ste zlatunké :slight_smile: :wink: :slight_smile:
5. jún 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Ahojte holky, ženy :slight_smile: chtěla bych se zeptat a poradit, co namazat pod poahovou hmotu ( marcipán) aby mi netekl, pokaždé mi o druhého ne začne téct :unamused: děkuji jinak přidávám moje první dva potahované dorty.
5. jún 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@anitramv maslo s cukrom pod poťah :slight_smile: a čím poťahuješ?
5. jún 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anitramv pod marcipán nesmú ist šlahačkové krémy, najlepšie vyšlahať maslo s cukrom a ja dávam občas lyžičku nutely
5. jún 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ty no pekne,to nezávidím.Ja mám 3 ,ale aj to nič nestíham mm.do večera v práci,decká choré,počasie nanič .Máš môj obdiv ja by som si už vlasy trhala
5. jún 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 dělám si hmotu ze sušeného mléka
5. jún 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak no ještě, že mě nevidíš :grinning: :grinning: :grinning: už mi moc vlasů nezůstalo, kluci tu měli ještě kamarády, takže 5 dětí na kupě a do toho dorty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anitramv tak tam asi platí to isté, že najlepšie maslo s cukrom, prípadne na dochutenie nutela. Keď dáš krém kde je puding, šľahačka či iné tak to roztápa poťah.
5. jún 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 děkuji zítra se do toho pustím... :slight_smile:
5. jún 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, máte prosím nejaký návrh na spoločnu tortičku pre 2ročné dievčatko a jej maminu
5. jún 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toto je ako naschval ked uz nevladzem ludia sa mi vracaju a chcu tortuse jaj dufam,ze si ma zapamataju a skoro sa do toho vratim.Aj teraz ta zvieratkova strasne chvalili ze taku este nejedli a ze skoda ze koncim.
5. jún 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
5. jún 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ajka82 jej ďakujem. Tá prvá vystihuje presne nápad, ktorý mi vnukol brat. On ale chce, aby tá torta bola plná kvietkov + 10kvietkov na stonkách a na tie kvietky chce 4postavičky. Mne sa to zdá ale moc veľa. co si myslíte vy?
5. jún 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anitramv krásne tortičky. Ale čo je to modrožlté na tom pníku?
5. jún 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 ako na tie kvietky na stonkach chce postavicky? ak ano to je blbost to by muselo byt fest vystuzene drotom aby ti to drzalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrikmisko nádherné.
@anetka85 jejo aká pekná
@pipka ďakujem
@alca123 krásna
5. jún 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 nie. On chce len desať kvietkov na stonkach a ostatne bez nich. a oni by stali na tych kvietkoch bez stoniek. Ale rozmyšlam, že ja dám tie kvietky okolo nich.
5. jún 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 naboj, nie?
5. jún 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jdu se postěžovat. Montují mi kuchyň, už se dodělávaly spotřebiče, dřez, myčka, baterie. Vyndali dřez z obalu a praklý, tak zase budu týden i možná dýl čekat na nový. No já se z toho picnu. Tak nemám v kuchyni vůbec vodu a musím pro ni do koupelny. Myčka není zapojená, protože nejsou udělané odpady. Nejraději bych už brečela. Dnes jsem se vybodla na dietu a snědla celou čokoládu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Venku hnusně, pořád prší a je zima, mám z toho všeho depresi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katren nechápem
5. jún 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nájde sa dobrá duša, čo mi poradí, či si môžem z poťah.hmoty K2, pripraviť dopredu ozdoby na tortu? Myslím vykrojiť nejaké srdiečka, hviezdičky..atď. ? Tortu budem dokončovať až budúci týždeň V piatok,tak aby mi to veľmi nestvrdlo,nevysušili sa.Zabalila by som ich do potrav.fólií.Ďakujem za každú radu.
5. jún 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 lovu zdar.....takze je asi polovnik a to je naboj do pusky....teda aspon ja to tak chapem :wink:
5. jún 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok