Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anjelicek26
6. jún 2013

@mamina1978 - moc vdaka, idem zajtra zhanat 🙂

anjelicek26
6. jún 2013

@mamina1978 - jej tak tieto mame doma na kila xixi Staci fakt pomliet a inak sa drzat receptu?

mamina1978
6. jún 2013

@eliska22 krasna ......... jemna ........ 🙂

viera6
6. jún 2013

šikulky prosím vas nemáte inšpirácie a foto postupy na popolušku tu kreslenú?

reruna
6. jún 2013

@mamina1978 uf, přeju vám, ať to zvládnete!
@jakelina no to naštve, ten prasklý dřez☹ snad ho vymění co nejdřív

pralinka25
6. jún 2013

@anjelicek26 podla mna hej. na tu skalu to nemusi byt uplne hladke takze staci podrviz v rukach aspon to bude vyzerat ako skala take nerovnomerne

anjelicek26
6. jún 2013

@pralinka25 - jej super tesim sa, mam zajtra co robit xixi

lussy23
6. jún 2013

@eliska22 krásnučká
@1zaza krásne

lussy23
6. jún 2013

@rimi26 prekrásna

lussy23
6. jún 2013

@katren aha. už chápem. ja som si myslela že je to k môjmu príspevku o torte s kvetmi, preto sa m ito zdalo divné🙂

lussy23
6. jún 2013

Inak raz som tu videlá krásnu tortičku a myslím že bola @lamps bola plná margaretiek. Prosím vás, nemáte ju niekto?

pralinka25
6. jún 2013

@anjelicek26 potom daj foto vysledku 🙂

anjelicek26
6. jún 2013

@pralinka25 - slubujem 🙂 Hadam sa na to bude dat aj pozerat xixi Ale hlavne je, aby sa pacila drobcovi 🙂

rimi26
6. jún 2013

@pipka áno dnes je všetko drahé alebo len my málo zarábame???? 🙂 Radšej dám, ale viac peniažkov za poťahovku, s ktorou som si istá, že nič nepokazím a výsledné dielko je skvelé 🙂

pralinka25
6. jún 2013

@anjelicek26 presne tak ale isto sa mu bude pacit a hlavne ze bude od maminky

rimi26
6. jún 2013

@lussy23 ďakujem bola na objednávku pre neter. Tie naše deti majú niekedy fakt bujnú fantáziu. Chcela psíka v topánke tak som sa o to pokúsila som zvedavá čo si vymyslia nabudúce 🙂 Je to pre mňa výzva .... 😀

lamps
6. jún 2013

@lussy23 ja som margarétkových robila teda dosť, hlavne v začiatkoch svojho pečenia, tu sú

zz134
6. jún 2013

@anjelicek26 a co tak skusit to s popcornom? mozno keby ho prejdes valcekom tak by to slo...hm?

tynka89
6. jún 2013

Maminky,prosim vas jdu si sem pro radu ....Poradte jak vytvorit tento dort...nejaky patek uz pecu,takze uplna zacatnice nejsem korpus si udelam,ale byla bych rada,kdyby nektera z vas mela dobrej a jednoduchej recept na domaci marcipan,ktery kdyby byl skoro bily bylo by super a pak nejaky krem na korpus ,aby se mi marcipan neroztekl ( nemusime maslove kremy )...jinak jak si doma poradit s vyzehlenim hmoty ? cim by se to dalo ? dekuji za rady

timuss
6. jún 2013

baby, len tak na margo..zistila som, že sem chodím relaxovať od každodenných starostí 😅 ...toto sú tu fakt že umelecké diela 🙂 🙂 🙂

zz134
6. jún 2013

Babyyyyy pls potrebujem upiect nieco taketo ....? nejaky recept? dakujeeem

pralinka25
6. jún 2013

@zz134 neviem ale aj ja chceeeeem take mat prave v chladnicke alebo este lepsie na tanieriku 😀
PS. ozaj prisli ti uz tie stetce z ebay?

aduskatt
6. jún 2013

@pralinka25 a slahacku k tomu, taku dobru, tucnu🙂)

pralinka25
6. jún 2013

@aduskatt ani nehovor 😀
ako osypky?

aduskatt
6. jún 2013

@pralinka25 ovcie kiahne🙂 hruuuuuuza☹( celu noc sa prehadzoval, nevyspal sa a ked konecne zalomil, tak tahal do pol jedenastej, co inak vstava pred osmou..ale aspon teplotu uz nema, ale vyhadzany je riadne

pralinka25
6. jún 2013

@aduskatt ☹ ach jaj chudak. ja som mala v jeho veku tiez otrasne kiahne si pamatam aj dlho horucku.
to tantum verde ste neskusali?

aduskatt
6. jún 2013

@pralinka25 skusala som alpu, Listerin, fenistil kvapky aj gel a Cacium Panthotenicum.a ten tusim zabera najlepsie🙂 velmi rychlo sa mu po tom robia chrasticky

pralinka25
6. jún 2013

@aduskatt tak aspon ze nieco zabera. snad to uz bude len lepsie

adrika202
6. jún 2013

na 80 ku ,čokoládová....ta farba je fialová,no fotak ju neberie :/

lokalistin
7. jún 2013

Baby co vsetko sa pouziva na matike? mam uz nejake ceruzky vymodelovane, pravitka,gumu, akoze kruzidlo, kalkulacku, co este? zda sa mi toho nejak malo