• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
moje dnesne a ficim vikendovat :wink:
ta rit nic moc..ale co uz sa da vykuzlit na takej torte :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za to na minnie som si oddychla :sunglasses:
7. jún 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@mia1111 vav ake krasne! odkial si pls objednala?
7. jún 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka - ja sa tu rehoceeeeem na tom Tvojom komente k prvej fotke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , náhodou, ja by som takú neurobila :wink: .A Minnie kráááááááááásna :dizzy_face:
7. jún 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto tu chcel dina ...ja sa chystam na tohoto - (ale to je drak) - ked bude mat izak aspon 3 roky aby z toho nieco mal. Cize mam cas sa dovtedy zdokonalit a vymakat techniku:slight_smile:
7. jún 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zz134 - z Čiech - odtiaľto: http://www.monacoint.com , no objednávka pre 33 babuliek, sranda to bola a ešte len bude - pri strihaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 dakujeeem moja :grinning: no sak ale pravda :sweat_smile: co uz...taku chceli, taku maju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mm ked ju videl, tak povedal..ze aj jedlá riť vie očariť ...no asi tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
7. jún 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
7. jún 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nejaky dinovia-inspiracie z netu a ten posledny je moj ...taky chudacik:slight_smile:
7. jún 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@mia1111 vav no to mas co robit:slight_smile:
7. jún 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 jupíííí, jupííííííííííí , jou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krajka je super a znovu mám vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pridávam práve dokončenú tortu s blejdom, toto sú tak nezáživné tortuše :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dinosaura maľoval môj najstarší a skonštatoval, že mám napísať, že ten najkrajší kúsok na torte vytvoril on :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo s ním, puberta ho chytá v plnom rozsahu
7. jún 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@mia1111 to teda super rychlo dorucili...sa tesiiim :slight_smile: musim rychlo prasok objednat, ani som nepocitala ze to bude tak rychlo :astonished: nevie nahodou niekto poradit, kde sa oplati ?
7. jún 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 - ani ja som netušila, že to bude tak rýchlo :wink: . Ja som objednávala MD odtiaľto, to 100g balenie na skúšku, teda zobrala som vtedy jedno spolu s krajkou a ešte jedno balenie navyše, tak môžem krajkovať :grinning:
http://toptorticka.sk/product.php?id_product=1307
7. jún 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps - no mladý má recht, namaľoval to fakt super :wink: , toto obdivujem, bo ja neviem absolútne kresliť ani maľovať. Tortička sa Ti podarila supeeeeer, som musela googliť, čo to vlastne ten blejd je :grinning: , vidno, že mám ešte len malé dieťa :grinning:
7. jún 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 mi hovor, ja viem, že medzi škôlkármi to letí, ale moji chalani už majú iné záujmy, tak som hútala ako to urobiť, nechcela som dávať zbytočne veľa hmoty a ani veľa farby, lebo ten malý, ktorému je tortuša určená mal nedávno alergickú reakciu na nejakú zložku z jedla a doteraz nevedia zistiť z čoho. Tak je len taká málo farebná
7. jún 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps nevadí, že je málo farebná, práve vďaka tomu vyzerá tak profesionálne :wink: , čo som narýchlo kukla torty na googli, tak Tvojá nemá konkurenciu :wink: .
7. jún 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 ty si aká lichôtkárka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, ďakujem
7. jún 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps - ja píšem len to, čo vidím :wink:
7. jún 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. jún 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 áno maľujem hneď, ale keď je vonku veľmi teplo, tak sa torta orosí aj tak a maľuje sa horšie
7. jún 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá prosím vás,nemáte niektorá nejaký osvedčený recept na parížske rožky???ďakujem... :slight_smile:
7. jún 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata prosim Vas, ked chcem robit husenicu v miskach z Ikei s priemerom 12 cm a robila by som mramorak z akeho mnozstva by som ho mala robit? A hlavne ako dlho piect a do akej vysky naliat cesto aby mi nevytekalo? Dakujem
7. jún 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanam80 ja som robila do jednej misky z jedneho vajíčka............tak mi vyšlo..................čiže podľa počtu kopčekov :slight_smile:

tu je moja helma,no amen..... :unamused: .....a dve v chlade,total nevládzem,naposledy som vzala tri,popri práci je to zabijak :cry:
7. jún 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@lucula73 dakujem :slight_smile: . A prosim Ta aspon cca do akej vysky si nalievala cesto? Nerada by som z toho mala sopku :slight_smile:
7. jún 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 parádna....
7. jún 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 mne sa tiez leskle nepacia,desila som sa ako to dopadne...nastastie ale fajn,len moj muz pri prevoze musel zabrzdit a torta letela :( zevraj to odniesol jeden roh a ze ho akoze opravil,ale mna skoro polozilo :( esteze sa piplem s kazdym detailom a nakoniec sa to pototo...
7. jún 2013 o 18:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svadobna pre susedu....este ma jedna dnes caka, ale pri tej stratim asi 5 rokov zivota :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Zenusky ak by ste mali chvilu capnete sem nejake inspiracky ku krstu? Nie ale take tie nabozenske,take origos daco by to chcelo :P Dakujeeem
7. jún 2013 o 19:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@mamcas - prepána, až som dýchať prestala, no to teda "poteší" :frowning2: . Ja som si nakúpila u nás v lacnom obchodíku také tie protišmykové podložky, čo bývajú aj v aute, aby sa z palubovky nešmýkali okuliare, mobil a tie dávam do krabice medzi dno a podložku od torty. Tak torta "sedí" na mieste, ani sa nepohne. A krabicu ak je to možné, tak na podlahu v aute. Ale tak môže sa stať také, čo by nie :frowning2: . No ešteže sa horšie nestalo, myslím, že to pochopí každý, hlavne, že sa manžo vyhol kolízii..
7. jún 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 - super je, máš môj obdiv :wink: . Ja TRI neurobím nikdyyyyyyyy, ale že fakt nie :wink:
7. jún 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok