• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@mariann2
@evicaka
@artepf
@maya30
dievčence že WAAAAAU :dizzy_face:
náááádhera :slight_smile:
ďakujem za krásne pozeranie na vaše výtvory :wink: :slight_smile: :slight_smile:

fakt,ste tu všetky šikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jún 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 :wink: nie je zač :slight_smile:
nádherne robíš, naozaj :slight_smile: veľká šikulka z teba :slight_smile: :slight_smile:
8. jún 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 tu je lepsia fotka, len som ich nevedela najst kde som ich polozila :slight_smile: . toto uplne na kraji je take kovove
8. jún 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
jaaj holciny moje , neviem ako u vas ale ja tu mam uplne vsetko mokre , a to tak ze az tecie :frowning2: :frowning2:
absolut netusim ako odvezu v aute vyse pol hodiny cesty , tortu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ved im bude tiect ako divá pračka a to tam este taka tankodromova cesta same jamy normal mam strach :frowning2:
8. jún 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá POZOR - POZOR !!!!!!!! Keď už máme všetky rovnaké krajky, tak by sme tu na MK mali vyhlásiť súťaž o naj- krajkovú tortu !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@anibas ale ja mam inu ako vy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cwilinge77 tú sadu si kde kúpila???
8. jún 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 fuha to musim vyskusat ...ked krpec zaspi tak to skusim a odfotim ....
8. jún 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po tejto skusenosti mam opat o jeden sivy vlas viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: trosku ho taha do prava, ale drzi...
8. jún 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
Ahojte kočky, prosím potrebujem od vás opäť poradiť!!!!!
Idem dnes piecť tortu, ale som zúfala so zdobenia. Torta bude pre otcovu manželku k 60tke, pre otca k meninám a pre moju mladšiu sestru k 25tke. Vykrajovačov mám iba pár, hlavne kvety a lístky, nemám ozdobné lišty. Mám však doma tú ozdobnú zlatú a striebornú mriežku (nejedlú) Také umelé ozdobné flitre-pás. To by som mohla dať na spodok okolo torty. Rozmýšľam nad zlatou. Nemám ani farby na kreslenie. Aký motív by ste mi navrhli? Farby mám: ružovú, žltú, čiernu, fialovú a zelenú. Myslíte, že kvetinové zdobenie by bolo vhodné? Je to na poslednú chvíľu, nemám šancu nič dokúpiť :unamused:
Ďakujem veľmi pekne.
8. jún 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera som robila svoju prvú tortičku s modelovanou postavičkou. Bolo to na detskú oslavu pre našu malú kamarátku. Prvá moja torta pre "cudzieho". Na fotke sú fúzy ešte dlhé, pred odchodom dostali letný strih :grinning: Vyzeralo to pred skrátením fakt desivo :unamused:
Korpus je bezlepkový mrkváčik a gaštanová plnka.
8. jún 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
Moja nocna sichta a doslova, lebo mladsia mi zaspala az 0:18 :rolling_eyes:
ta akoze vcielka na torte je robena podla oblubenej hracky, co mi poslali foto a este mi potom zmenili farbu na ruzovu, tak hadam to dobre dopadlo :sweat_smile:
8. jún 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
toto je môj dnešný výtvor
8. jún 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@pristela :unamused: no dufam, ze vydrzi... ja ked som robila dnes uz som ahi smart nemusela nahrievat a nie ze po kuskoch som musela krajat, uz isli uvalit velke hrudy a ked som lepila kvetinky, ani vodu som nepouzila, co bili take vlhke torticky :rolling_eyes: :confounded:
8. jún 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ja sugarveil kupujem osobne na dlhych dieloch :wink:
8. jún 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, teda sa zapotím, kým vás dočítam :slight_smile: Pridávam moju "nepoťahovanú" tortu. Mramorák, pribináčkový krém, jahody....
8. jún 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
pekný víkendík dievčatá :slight_smile:
som to dobojovala,síce také rýchlovky,ale spať som šla o tretej a o pol 6 bol budík...........muž mi ráno vynadal,že tri torty,či som neni normálna,ale asi má pravdu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:

tá hnedá je potiahnutá pasta dama chocolate...........je super tá hmota,trošku tuhšia,ale po nahriatí v pohode a aj chuťovo je celkom fajn :wink:
8. jún 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@lucula73 takyto komentar som mala aj ja doma dnes doma :sweat_smile: o pol 5 isla spat a o 7 vstavala :zipper_mouth:
8. jún 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 no pekne,len ja som šla spať po polnoci tretí deň a bola som v práci ešte aj...... :slight_smile:
8. jún 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 inak mne sa to lepenie kvetiniek na mokry potah paci :grinning: len nemozem ziaden iny kvet ako ruzu :frowning2: co by ma netrapilo ale mam tam jedlu oplatku a ona sa mi normalne zvlnila , odula atd :frowning2: vsak ani sa jej nedivím, no neviem ci sa im aj cela nezroluje pokial to na obed v naj dusnu dopravia na oslavu :frowning2:
8. jún 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no ja pravidelne zaspavam po 1 v noci, lebo chcem mat svoj klud aj pre seba :zipper_mouth: a sem tam raz za 2-3 tyzdne ma odvali uz s babami, ked musim pri nich lezat v posteli kym zaspia :sweat_smile:
8. jún 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ja som predvcerom odspala s detmi pri uspávaní,o polnoci ma prebralo ,tak som sa musela vytrepat s postele a plnit tortu :slight_smile: tiež nechodim spavat skor ako pred polnocou :slight_smile:
8. jún 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 no to si dobrá,ak ťa odvalí iba raz za tri týždne :grinning: ,ja kým som bola doma,tak som spala skoro zakaždým s malým.........ak som teda dlho nocovala... :wink:
8. jún 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte , idem robit husenicu odpiekla som si v tych ikeackych miskach korpus, lenze je to nizke, jedno vajce jedna miska, vobec sa mi to nezodvihlo...slak ma ide trafit, tak som dopiekla, obyc piskotu universal urobila som z troch vajcec, dufala, som ze to bude mat vyskuu aspon dva cm, dala som to do stvorcovej formy s tym, ze si vykrohim koliecka, recept som si nasla v tej teme s receeptami..., lenze to sa mi tie vobec nezdvihlo a je to tak nizucke, ze to mozze rovno slahnu do kosa...nervy mam v tahu, tak som sa tesila , ze spravim husenicku...a teraz mam chut sa akurat tak nato vys..t :angry: ...musim odpiect teda znova nejaky korpus,ale nervy mam v kybli
8. jún 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako :confused: :confused: .ja robievam mramorák zo 4 vajec a vyjdú mi 4 kopčeky..............dala si prášok do pečiva?lebo minule mi ešte aj ostalo trochu,sa mi nezmestilo do misky :unamused:
8. jún 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako :confused: tiez som na tom podobne ako lucula73, mne zo 4 dokonca vzdy zostane, tak som zacala robit z 3 vajec mramorak do nich na 4 kopce, len mna este napadlo ze nemam z ikei ale inde som kupovala priemer 10cm
8. jún 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako ja som robila pred tyzdnom husenicu v miskach z ikei a tiež som robila zo 4 vajec a v pohode mi to vyslo :wink:
8. jún 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte jedna dnešná na obzeračky
8. jún 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
no robila som kakaovy oleovy korpus, mam ho overeny, vzdy sa mi krasne zdvihol, aj bez prdopecu..a teraz nie :unamused: ....tak ked som dopekala ten universal piskotovy, tam so dala a hovby vobec sa mi to nezdvihlo, no nic, idem sa ukludnit, spravim detom hranolky a idem do toho znova, ale zistila som , ze uz nemam kakao...a inak mramorak sa mi tiez malokedy zdvihne :unamused: ja neviem asi som nejaka zakliata, ja mam furt s tymito korpusmi problem..ten kakovy olejovy sa mi zatial vzdy vydaril, je to taka moja istota a dnes prd...no vsak ,ked som uz prve vajce rozbijala, tak sa mi nakrivo a ledva som to rozdelila, tak to hned na zaciatku islo naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadulka271 aky korpus si robila? tiez mramorak?
8. jún 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok