• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lucula73 žeby som vyskúšala čoko PDT ??? krásne tortičky :slight_smile: :slight_smile:
8. jún 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako nie ja som nerobila mramorak ale klasicku piškotu aku robim aj ked pečiem torty :slight_smile:
8. jún 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu sú moje 2 torty - akože tá na 50-tku objednaná v stredu ráno jednou pani vedúcou z roboty a tá druhá ....šiltovka .... tá ja bezlepková a spamätali sa v stredu o 19:00 hod., že ju potrebujú na piatok ráno. A ja krava - v nemom úžase som sa nezmohla ani na vetu a múku som zobrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mala som im ju pekne vrátiť, pretože túto tortu spomínala susedka pre kamarátku pred mesiacom a odvtedy sa nikto neozval, až v stredu prikvitli z múkou !!!! Tak mi treba - za dobrotu na žobrotu !!! A ešte k tej šiltovke : ďakujem @janulah za čistú copy jej tortičky - cmuk - cmuk
8. jún 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
dnes jedna vílová :slight_smile: a tento týždeň budem mať bobky... čaká má prvýkrát svadobná :slight_smile:
8. jún 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
ahojte moje....pridávam moje 4 víkendovky........a @maya30 dovolila som sa pri včelárskej pre tvojho svokra inšpirovať-resp. tvoju foto mi poslala zakazníčka, že chce takú istú :sunglasses: :wink: dakujem.
8. jún 2013 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Ahojte kocky.. tak tento vikend mam uz volno.. v noci som dokoncila vsetky torty, o chvilku si pridu pre poslednu a vikend sa moze zacat.. :slight_smile: krivu som robila prvy krat a prvy krat aj 3-poschodovu..
8. jún 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@dm1 Danka , prosim ťa , prečo si robila tie posledne svadobky zo smartu a nie mmf ? pytam sa , lebo mam robit jednu cez víkend a neviem sa rozhodnúť ci mam kupovat cukroše abo smart aaaa este kolko približne si minula smartu na jednu ? tusin 13kg si pisala ze mala jedna, či ? kujeem :dizzy_face:
8. jún 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestíham, nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj u vás je to tak?
8. jún 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (65)
@mia114 Ďakujeeem,tie postavičky chceli také malinké,takže to išlo rýchlo :wink:
8. jún 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata krasne ste popridavali

tu su moje dnesne, ta emmkine je od dadulky - prepac zakaznicke sa naj pacila z tych co som jej ponukla ako ochutnavku :slight_smile:
8. jún 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
toto je dnešný môj nočný výtvor :slight_smile: od niektorej z Vás som si požičala námet a trochen ho upravila....len sa mi stala celkom humorná príhoda, dnes ani neviem prečo kukám na tortu a starkému som miesto číslice 61 vyrobila 51 a tak ho pripravila o 10 rokov svojho života :grinning: takže dnes hybááááj vyrábať novú číslicu...ešte že ma to ani neviem ako napadlo...už som bola asi moc unavená :grinning:
8. jún 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@levandulka3 Tá poschodová je nádherná! To srdce hore je tiež z hmoty?
8. jún 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tortička č. 5 k príspevku hore :slight_smile:
8. jún 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Ahojte žienky prosim vas pekne robila som na zakazjku tuto torticku a veru nemam ani potuchy kolko si mam pytat za nu :unamused: vazi 4kg a je v nej biely aj cokoladovy parizsky krem je bez ovocia ...
8. jún 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
8. jún 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumidekmomo vykrajovanie pismenok, obrazku kludne 48eur. krasna je.
8. jún 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gumidekmomo ja bych 40,- ...ale aj tak vacsinou pozratavam ceny surovin, + 5eur rezia(energie, voda, farby a pod. vec) a nieco za robotu, podla toho komu ju robim :wink: i
8. jún 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak pridávam aj ja svoje dalšie. Už odovzdané. 4o myslíte ktoré pozadie je lepšie biele či čierne?Tá lienková bola iba pre nás zo zvyškov. :grinning:
8. jún 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
Ahojte. Planujem robit dalsiu torticku a uz hladam nejake recepty na korpus a plnku, aby to nebolo stale to iste, zatial tri torty a zakzadym rovnaky korpus aj krem aj ovocie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Hold, zaciatocnik :slight_smile:
Takze tortu cislo 4 by som chcela robit bielu s kvetmi, takze tie budu farebnejsie, plnku by som chcela raffaello, nasla som recept tu na koniku, a ovocie asi ananas. Aky korpus sa hodi? Podla mna asi klasicky svetly...ale nie som si ista. Zase aby som to neprehnala s roznymi chutami...cokoladovy asi nie...ci?
8. jún 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul dakujem pekne :slight_smile:
8. jún 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 dakujem :slight_smile:)
8. jún 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky pridavam aj ja , teda sr.... sa mi uuplne vsetko :frowning2: :frowning2: :frowning2: ostarla som o 5rokov najmenej, sedive vlasy prekryje farba :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale chuť do tortovania mo uplne prešla , no nic , pockam este jednu pani a idem spať :wink: aspon jedno pozitívum , bo rýchlo zabudnuť na tento víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (76)
@pristela ja chcem aby sa mi zakazdym nedarilo ako tebeee :grinning: su nadherne vsetky a ta babka s dedkom je taka nezvycajna...babkou sa inspirujem mam ju robit o 2 tyzdne :wink:
8. jún 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak myslim ze ta topanka ovela lepsie vynikne na bielom, na ciernom pozadi ju poriadne nevidno :wink:
8. jún 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 super su vsetky a ta kriva je perfektna, ani neverim ze je prva :wink: kolko prosim ta vazila ? Mna jedna zakaznicka chcela silou mocou dotlacit s krivou 3poschodkou do 5 kg ale pochybujem ze sa to da
8. jún 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ach naozaj ? :dizzy_face: tak to je prvykrat co chcel niekto tortu podla tej mojej, boze taka som pysnaaaa :slight_smile: :dizzy_face: :wink: a spravila si ju krasne, dokonca krajsie ako ja :slight_smile:
8. jún 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ´dakujem :slight_smile:
inak ja som nemala nikdy žiadnu pastu damu,toť je prvá.......ale na bežné použitie asi moc nebude,lebo je drahá....som presnorila diskusie a túto najviac odporučali,tak som do nej šla :wink:
8. jún 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve dokončená.... na krst
8. jún 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@zz134 jej dakujem ale vies co uz nefot uz mi to tu cwilinge77 odfotila. tak uz som to videla.
8. jún 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela vsetky torty su nadherne, napadite najma babka s dedkom aj ten holubnik...si len vycerpana a potrebujes sa vyspat, tak prijemný oddych :wink:
8. jún 2013 o 15:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok