• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

nádherné torty ste zasa všetky porobili, dúfam že raz sa aj mne také podaria :slight_smile: a pridávam konečne moju, vďaka vaším radám čo tu píšete sa mi vydarila :wink:
9. jún 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@sticker Jani, ďakujem, ale sa tu dobre rehocem, lebo krabica je originál papierová :grinning:
Neviem síce, či môžem ja robiť kurzy, ale tak keby si niečo potrebovala ukázať a budem to vedieť, tak sa môžeme dohodnúť, dobehla by som, veď to je kúsok k Vám.
Krteček a paraplíčko...
9. jún 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
baby prosím vas existuje vykrajovačka na listnatý kvet monstera..to je ten velky list....

foto je požičane...
9. jún 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@pristela pošlem ti veterník?:slight_smile:
9. jún 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dakujem pekne :dizzy_face: tak idem na to, vo stvrtok vecer ma byt uz na ceste k majitelom domov :slight_smile:
9. jún 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 taky som si veru nevsimla este, ale ked ja som nemala vykrajovacky, tak som si urobila saklovu z papiera a podla nej vykrojila
9. jún 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile: Ja viem, ze furt otravujem s dakymi tapetami, ale teraz by som pre zmenu potrebovala nieco na promociu :slight_smile: Bez postavicky, nieco pekne, mozno ine, pre babu Ing. :slight_smile: A tie originalne na krstiny stale zbieram :slight_smile: Dufam, ze Vam nevadi, ze to takto pytam, ale ked ten gugel ma hrozne fotky :P kujeeeeeeeeeeeem
9. jún 2013 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 oooooooooo, posli, poslii, pri veterniku kaslat aj na líniu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas snad pomoze :wink: a tie na promociu by zaujimali aj mna, ale ja uz tu ani nepytam, lebo odpoved nikdy ziadna...
9. jún 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 jezis tie su krasneee :slight_smile: presne take nieco som myslela, len neviem ci to aj zvladnem :P ukazem kamoske, pre ktoru ma byt torticka a uvidime :slight_smile: joj to je uplne vidno, ze su zahranicne...
9. jún 2013 o 10:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 :confused: :confused: :confused: preco ziadna? vsak ja stale citam ako holky radia a stale to iste dookola, jasne ze od štvrtka do pondelka tu neradi nik , bo to kazdy pecie , ale ked si pozries strany dozadu tak na kazdej jednej je nejake poradenie :confused: a zas ak sa niekto pyta to iste co bolo o dve stranky dozadu a este o dalssie dve zase je logicke ze uz ziadna holka nema chut opakovat to , alebo prosto len nevedia poradit tie co prave citaju a tie ostatne zas spätne nečítaju :sweat_smile:
Mne zatial poradili babenky vzdy , ale niekedy opakujem otazku aj 4x pokial si vsimnu alebo je na "linke" niekto kto vie poradiť :dizzy_face:
9. jún 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela jaj moja tzebe by ani tona veterníkov neublížila :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ale nieee, ja myslim inspiracieee...som pytala uz asi 4x za ten cas co sem chodim a nic, vsak neva len kopu casu furt zabijem na kompe, a radit poradia to zas hej :dizzy_face:
9. jún 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ty si fffftipnááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, ja mám takúto inšpiračku na promócie, tá prvá mi príde vcelku taká jemná, ženská, aj keď nie dáko strašne originálna, ale pre ženu v pohode myslím si, tak hádžem do pléna, ak vám pomôže :slight_smile: a pridávam aj ďalšie, možno vám pomôžu :wink:
9. jún 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@pristela ja len pravdu,nič než pravdu :grinning: :grinning:
9. jún 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa Počkaj, ja som zase vedela, že tá krabica nie je pečená :grinning: :grinning: :grinning: Len som myslela, že to si ty tak pekne ešte aj krabicu naaranžovala :grinning: Takže to si mala origoš z nejakej košele? :slight_smile:
9. jún 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky dakujem za pacitka a neskutocne uzasne torty ste sem pridala.. poctivo som opacitkovala a ulozila.. :slight_smile:))

baby, este raz by som vas chcela poprosit o tapetku svadobnej torty v bordovej.. mate nejake? a este neviete kde by som zohnala bordovu stusku.. v galanterke ci maju aj niekde v e-shopoch s cukrarenskymi potrebami?
9. jún 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snickers pre mojho exmanžela :slight_smile::slight_smile: to bola vážna objednávka od nášho syna ,že na deň otcov :slight_smile: ale vtedy nestíham tak má den otcov o týžden skor :slight_smile: :slight_smile:
9. jún 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@halienka Jej dakujem pekne :slight_smile: Ta prva je krasna, ale tie boky netusim ako spravit :( Super je aj ta cerveno-cierna, ukladam a pytam ktoru budu chciet :slight_smile: je zaujimave, ze vy mate take pekne ulozene a na tom guglovi nist nie je... esteze ste sa tu takto pekne zgrupli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2013 o 12:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobry den, chcem vas poprosit o radu alewbo nejake inspiracie. moze byt svadobna torta - kniha?
dakujem
9. jún 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas to na tej prvej na bokoch je stencils - ja som to tiež ešte nikdy nerobila, ale to sa kupujú také šablónky, v ktorých je ten vzor vyrezaný, tie sa priložia na tortu a celé sa to natrie nejakou krémovou hmotou - tiež neviem akou :grinning: natenučko, potom dáš šablónu preč a ostane tam len ten vzor, ktorý je vyrezaný v šablóne. Mne to nepríde moc ťažké ale určite to chce trochu prax a teda tiež vedieť akým krémom to potierať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tiež sa chystám si to jedného dňa vyskúšať :wink:
9. jún 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana553 Nieco ako kniha spolocneho zivota? Asi by sa skor hodila na nejake vyrocie svadby podla mna :slight_smile:
9. jún 2013 o 12:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas boky sa robia ces sablony, vola sa to stencil, bud sa miesa cera s cukrom a farbou, alebo sa da malovat priamo trosku hustejsou farbou
9. jún 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka No prave som si pozrela video od aduskatt a teda netusim akou gebuzinou to ujo natieral :P Ja sa musim este kooopu veci naucit, tak toto asi prenecham tym sikovnejsim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to kraaaasne, to je fakt :sweat_smile:
9. jún 2013 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a nie je to moc tazke? skusala si?
9. jún 2013 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas hore som ti napisala, ako sa robi ta gebuzina, xixi
9. jún 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt som to pridala a hned sa mi ukazal tvoj prispevok :stuck_out_tongue_closed_eyes: tesne po mojom :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a zase mozem spekulovat, ze ci nieco nepridat do zasoby pomocok k tortickam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Velmi sa mi to paci, ta torta promocna je krasna a keby som taku vytvorila bola by som na seba silno pysna :sweat_smile:
A ty si to malovala cez tu sablonu ci tak "vtierala" ako ujo na videu?
9. jún 2013 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas srdiecka som robila tou gebuzinou, mam v albume taku bielu krabicu s modrou maslou, na nej je ruza, ta je cez sablonu malovana
9. jún 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok