Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
10. jún 2013

Ahojte kočky,prosím vás ked malujete niečo na poťahovku,ja malujem na celý povrch taký znak,tak ako to robíte aby nebolo vidno tie ťahy štetcom?ked aj napr.malujete celý povrch,celú poťahovku????mne tam stáe vidno po štetci ťahy a nepáči sa mi to:( 😢

pipka
10. jún 2013

@zuzana92101 no uz je mi to jasneeeeeee 😉 ja som sa najprv zlakla, ze si to robila na dvakrat, ze vzali jednu varku a do druheho dna si nedajboh makala na druhej polovici 😅 😝

ale takto to chapem 😉

cucuc
10. jún 2013

Dievcata prosim poradte mi, do cokolady na cokotransfer treba dat aj Ceru? Alebo len cistu coko? Vsade sa pise len o coko, tak neviem. Dakujem...

ajka82
10. jún 2013

babulky, nieco pekne zvieratkove pre chlapca na 1 rok, moze byt jedno aj poschodova ... k tomuto mi zatial moc nenapadlo dakujeeem
a keby sa nasli este nejake krstinove ale nie v modrom pre chlapca, tu nejaka predstava je, len mozno mate cosi co ma utvrdi ze tak to urobim 😵

sisix
10. jún 2013

Devcata, nekdo tu daval postup na kolo. Muzu poprosit o znovu vlozeni. Diky

pipka
10. jún 2013

@cucuc ja davam aj ceru..ale presny pomer ti nepoviem, ...od oka 😅 na jednu varovu coko z lidla cca 2-3 PL cery 😉

lokalistin
10. jún 2013

@cucuc ja som davala cistu

zuzana92101
10. jún 2013

@pipka v podstate som to tak robila, ale pekne som to mala ulozene v chlade, doma. 😉 A na druhy den som to so zakaznickou nosila z 3.poschodia dolu krasne po schodoch, vonku to jej muz ukladal do auta....a kedze necvicim, lebo som lenoch lenivy, tak som si na druhy den necitila lytka 😀 😝

zuzana92101
10. jún 2013

@cucuc na cokotransfer davam len cistu, potom na vrch torty uz riedim cokoladu s cerou, aby bola tekutejsia a lepsie sa roztiekla, ale len trochu cery, od oka

jakelina
10. jún 2013

@dajna11 já jsem malovala menší plochy, ne celý dort. Nechala jsem to uschnout a pak znova. Ten štětec tam vidět byl jenom u první vrstvy. Třeba tady jsem malovala zelenou, žlutou, červenou a černou. Právě ty pruhy jsem malovala jenom jednou, chtěla jsem aby to bylo takové nepravidelné a trochu i do sebe zapité ty barvy. Přemaluj ještě jednou a nebude to vidět. Tu černou jsem malovala třikrát.

zuzana92101
10. jún 2013

@dajna11 ked nechces vidiet tahy stetcom a robis vacsi povrch, tak si dal cistu spongiu na umyvanie riadov, odstrihni kusok, supni do stipca na pradlo, namacaj do farby zriedenej s alkoholom a rob take dobky po porvchu 😉 Aspon ja som tak robila...

dajna11
10. jún 2013

@jakelina dakujem pekne moja 😀 😀 ,aj som si myslela že to pretirem viac krát,takže idem na to 😀

pipka
10. jún 2013

@pristela ja mam s mamutom len toto

zuzana92101
10. jún 2013

@dajna11 tu som tak robila ciernu na tucniakovi

mojmacik
10. jún 2013

@lucula73 🙂 dakujeeeem...no normalne obkreslila krtka z PC,urobila sablonu na telicko a basta...a ak sa ti paci ,ze sa ligoce...tak hmotu som posypala len odspodu a valkala som cez celofan a potom vyhladila prstami 😉

dajna11
10. jún 2013

@zuzana92101 teraz to mám také tupované tou špongiou....ale vidno to trošku aj tak..ja viem že to nebude jednoliate ako natlačený obrázok,len nechem na to patlať killo farby 😀

mysiatkoo
10. jún 2013

baby nejaka tapeta s LPS - teda littlest pet shop? same hruzy az na jendu foto som nasla... a do tej sa mi nexce 😝

jenie123
10. jún 2013

Kocky, prosim Vas nemate nahodou v inspiraciach hokejovy stadion..?

luciahromadkova
10. jún 2013

@mysiatkoo skus tu http://www.google.sk/search?hl=sk&site=imghp&tb...
a zda sa mi ze nieco robila aj @lamps, ale nemam ulozenu, tak skus najst cez jej album

iwuska7
10. jún 2013

@aduskatt no len ako da to robi mozem dat aj lekvar...rum? Nebude sa roztekat!

lamps
10. jún 2013

@mysiatkoo
@luciahromadkova áno robila som s umelými Petshopákmi, pani to tak chcela

luciahromadkova
10. jún 2013

@zuzana92101 ale tu sumu do 6 e, si ratala len potraviny bez energii... pecenie v rure a voda a atd., lebo mas moj obdiv ja by som sa na toto asi nedala, jednak kvoli chladnicke, a drobcovi

luciahromadkova
10. jún 2013

@lamps ja som si pamatala, ze bola takato krasna farebna 😵 ....ale neulozila som si ju, ved album..., ale po mne sa chcu vacsinou len dospelacke, malo detske a ja teda peciem len obcas a teda ked sa mi chce a dobrym znamym

iwuska7
10. jún 2013

@jakelina dakujeeem este otazka za horuca musim tvarovat do potrebneho tvaru....ci staci otom zohriat v mikrovlnke urobi sa mi to potom?

lamps
10. jún 2013

Dievčence nejaké inšpirácie pre 16-ročnú slečnu, ktorá hrá veľmi rada na klavír by sa u vás nenašli?

zuzana92101
10. jún 2013

@luciahromadkova v podstate ano, popravde, netusim, kolko mam ratat napr. na hodinu pecenia v rure, alebo kolko vody som minula...piekla som 4ks naraz. Takze to bola cena priblizne zaokruhlena. 😉
Ja som tiez vahala, ved som to tu riesila, ale mm mi slubil, ze mi pomoze. A nakoniec som rada. Aspon sme si to skusili a co je dalsi benefit, mali sme cas byt spolu a rozpravat sa. 🙂 V kuchyni stravil so mnou tolko casu ako este nikdy 😀 😀 😀 .

zuzana92101
10. jún 2013

@lamps ja mam nieco taketo...

mamina1978
10. jún 2013

@lamps mne sa paci velmi tento ...... 😉 🙂 .
http://www.google.de/imgres?imgurl=http://www.c...