• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
Otázka :sweat_smile:
budem robiť tortu s "tieňmi zvierat" niečo ako na foto. Ak tie zvieratá vyrežem dopredu (lebo to bude piplačka) trochu skôr, tak ono to vyschne. Myslíte, že ak to potom nahrejem napríklad v mikrovlnke tak to zmäkne, aby som to mohla ohnúť na tortu? :confused: :confused: :confused:
10. jún 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps mam len toto od wery
10. jún 2013 o 16:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@zuzana92101 :grinning: to je krasne, ze ti pomahal... a ze ste to robili spolocne... ale popravde aj ste sa teda namakali... vies ja len preto tie naklady, lebo hned potrebujes 4 formy- tie si musela kupit, teda elektrika je dost penazi.., my na celej ulici nemame plyn a to sme v BA takze na elektriku kurime, varime, pecieme, zohrievame vodu bojlerom a tie naklady su teda dost a to mesacne platime zalohove platby 150 E, tento rok sme doplacali- asi kvoli tortam 60E a aj zima bola dlha, takze cakam opat... a to este my mame sice krb, takze aj tym setrime, ale zas aj drevo do krbu stoji peniaze a ked si to priratas ako energie k torte tak urcite je suma raz taka.....
10. jún 2013 o 16:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova @lamps google mam prelezeny asi v 6tix jazykox :wink: ale nic ma nezaujalo asi kvoli tym divokym farebnym kombinaciam ... no nic, zas si budem musiet vymysliet po svojom :wink:
10. jún 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova pravdu mas, kupovala som extra 2 nastavitelne rafiky, tak to som ani neratala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Inac, my sme mali tiez nedoplatok na elektrine :frowning2: a to je na 100% kvoli tortam. Musim odkladat extra do obalky, aby to potom nebolo moc naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:. No ale teraz setrim na pokutu za neockovanie :angry:...
10. jún 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ak si to chces predpripravit, asi by bolo naj si nieco vyrezat a ked to uschne tak dat do mikrovlnky ako si spominala, ze co to spravi. Ja nemam s tym skusenost, ak by som nieco take robila tak asi nie vopred, ak by to malo byt po stranach torty a nie navrchu. :wink:
10. jún 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ja by som to dopredu nerobila... Bude sa to lamat ak to moc vysxne a obavam sa, ze ked to das nahriat, tak to bud stari tvar,alebo sa rozbabre... Skor si troxu posun pecenie a potahovanie a vyrezavaj az potom...
10. jún 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 no este by to mozno islo tak ze vyrezat dat medzi dve folie aby to neobschlo a do chladnicky
10. jún 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievcata nemate ulozene inspiracky s pascalom z tej rozpravky na vlasku.. google nic moc a chcu tam len toto...dakujem...
10. jún 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 @mysiatkoo @zuzana92101 no musím dopredu skúsiť na kúsku hmoty ako to bude reagovať. Ono pečenie a poťahovanie zvládnem hocikedy aj popri malom, ale na toto si treba sadnúť a to cez deň u mňa nejde :unamused:
10. jún 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, krááásne tortičky ste urobili....pridávam aj ja svoje, kufor s topánkami bol na želanie, topánky sú z burizonovej hmoty a to žlté...to by mala byť žirafa....no neviem.... :grinning: :grinning: :grinning: ...tak snáď sa podobá... :grinning:
10. jún 2013 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@iwuska7 já jsem si třeba nechala vychladnout a hned jsem tvarovala, ale jde to i za tepla. Co mi zůstalo jsem už neschovávala na příště, děti to snědly. Tak nemám moc zkušenost jak se z toho tvaruje třeba druhý den.
10. jún 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnesny spongebob.
10. jún 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
ženy,možem namiesto modecor gelu použit pipingel na jedlu foto ??
10. jún 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky, nemám silu ani váš čítať, tak idem aspoň fotečky popozerať, dnes odišlo 16 balíkov, som KO, dajte potom vedieť, keď krajky dorazia :wink:
10. jún 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt adus,prosim ta piping gel mozem pouzit namiesto modecor gelu na jedlu oblatku ? kukam v mnamuele ale mas len to :slight_smile:
10. jún 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 ano, mozes:slight_smile: ja som pouzila
10. jún 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt diky :slight_smile: posielam objednavku :slight_smile: dojde mi to do piatku ?? :slight_smile:
10. jún 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 do piatku urcite, idem to pozriet:slight_smile:
10. jún 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky,
tak zase koukám po dlouhé době na dorty od markéty a myslím si že kdokoliv z vás by jste si s takový dortem poradila lépe. :fearful: :sweat_smile:
10. jún 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 @lokalistin @pipka Dakujem za odpovede, skusim teda len coko. Ono je to asi jedno, ak tej Cery nie je vela :slight_smile:
10. jún 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 mooooja, jej, keby si bola blizsie, tak by som ti utekala na pomoc....Sikulka si velikaaaa a my sa moooc tesime na balicky :slight_smile:
10. jún 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
muffinkypre pani učitelky :grinning:
10. jún 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@kika777 - mojko, ďakujem :wink:, už sú skoro všetky na ceste k vám, tak zajtra už hádam aj upracem :sweat_smile: , dnes nevlááááádzem, ale ani nemusím, veď upratovanie na mňa do zajtra počká :grinning:
10. jún 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ake baliky? ake krajky? aj ja chceeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 - mojaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, už nemááááááám ništ navyše, bolo 66pásov krajok a všetky sú už pobalené a takmer všetky už na pošte :grinning: . Ďalšia objednávka za rok, až načisto zabudnem na ten dnešný chaos s balením :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 - ale si asi jedna z mála, čo akciu "krajky" prehliadla, veď za posledné týždne sme ich podchvíľou spomínali a minulý týždeň ani nehovorím, som tu už liezla určite na nervy tým babulkám, čo krajky nechceli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jún 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evala777 nádherné
@dajna11 krásnučké
@nanima je perfektný @zuzana92101 krásnučký tučniak
@lamps krásna @petkaa28 krásnučké
@mojmacik je nadherná @tinamk krásnučký
@lokalistin krásne
@katarina51 krásnučké tortičky @ajka82 krásna
@zuzana92101 krásne tortičky... ja by som to nedala.
@cwilinge77 ano a ten ebay to je v ktorom meste?
@aadulik2110 krásna je
10. jún 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zz134 ako vás vlastne napadlo dať takéto meno?
10. jún 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja prva a asi aj posledna svadobka podla predlohy z netu co mi poslala nevesta ale s malinkou obmenou
a aj prva trojposchodka
10. jún 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok