• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mamina1978 )ďakujem :slight_smile:
11. jún 2013 o 12:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. jún 2013 o 12:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte by som prosila o radu,ktorý krém by sa hodil k bielemu korpusu a jahodám.ale chcem taký krém,do ktorého ide maslo,a môže ísť aj pod poťahovku /nechcem dávať len maslo s cukrom/,ďakujem
11. jún 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evala777 díky
11. jún 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Ja prave docitavam ..........Tak takto si trpela bez kuchyne........ moja ..... :pensive: ale uz ste dokoncili, ze ? Tak ti to ta nova kuchyna vsetko vynahradi ...... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy pod potahovku ide tenulinka vrstva masla s cukrom, to tam ani citit nebude a mas to istotu, ze sa ti neroztecie potah.....ked ale ze vyslovene ciste maslo s cukrom nechces, tak daj k tomu lyzicu nutely:slight_smile:
11. jún 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ďakujem,ale práve o to ide,že som si chcela ušetriť robotu,aby som robila len krém a nemusela ešte robiť osobitne maslo s cukrom /či nutelou/ ešte pod poťahovku.totižto budem v časovej tiesni,a nechce sa mi s tým toľko babrať.viem,že sú aj také plnky,už som aj robila,ale napr.karamelová sa mi k jahodám nehodí,ani citrónová,tak preto hľadám niečo čo sa aj hodí a je s maslom :slight_smile:
11. jún 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy tak si odober z toho kremu do torty kusok bokom a zaslahaj tam maslo.... osobne mi trva vyslahat maslo s cukrom a nutelou asi minutu:slight_smile:
11. jún 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no a ešte by si poradila teda nejaký fajný krém čo sa hodí s jahodami?
11. jún 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 zítra mi namontují poslední věc a to dřez a baterii k ní. Při montáži zjistili, že je dřez prasklý a čekali jsme na nový. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zase týden bez vody, moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak ale hlavne, ze sa to blizi do zdarneho konca:slight_smile:
11. jún 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no citala som :rolling_eyes: ale tak uz sa teeeeeees :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babulky,dlho som tu nebola tak aspon par stranok idem prejsť,mam k vam prosbu,vedeli by ste mi poradiť z čoho urobiť tieto plachty na lodi? je to jedlý papier ? kde ho kupim? dakujem :wink:
11. jún 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aduskatt jeeeeej konecne som sa docitala o tej torticke , co som aj u teba ochutnala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne vyzerala , aj v skutocnosti aj na Foto ako celok ........ a mnamkovaaaaaa gastanovaaaaa bolaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A u nas v DE nieje dostat gastanove pyre :angry: len varene vakuovo balene cele kusky gastanov. Tak som rozmyslala, ze keby som to zmixovala s praskovym cukrom, tak by to bolo aspon nieco podobne....... :confused:
11. jún 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt
@mamina1978 a ako robite gastanovu plnku?
11. jún 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 :slight_smile:
praskovy cukor, vanilka a rum ku gastanom, ak nie je u vas pyre:slight_smile:
11. jún 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt jeeej diky , si poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha k pribinakovemu nalamem na kusky pyre a zmixnem:slight_smile:
11. jún 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt dakujeem :wink:
11. jún 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
mam otazocku na Vas, neviete ako spravit takehoto vtacika? ma byt velky cca 9cm do vysky teda bez noh, ja som ho spravila z hmoty ale jeskutocne tazky a mam pocit ze to nema sajnu udrzat na tych nohach na torte, urcite sa prepichnu cele nohy do tory :frowning2: ako by ste to spravili?
11. jún 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 skús si zohnať v hobby obchode polystyrenovu guličku - sú rôzne veľkosti - a obalíš v hmote a zapichneš nôžky :wink:
11. jún 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia114 - z burizonovej hmoty už babublky robili, tak skús, bude ľahší a minieš menej hmoty :wink:
11. jún 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas myslis ako toho vtacika spravit tak ze dovnutra dat tu gulicku? alebo do torty?
11. jún 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no ja som rozmyslala nad burizonkou ale neviem si predstavit ze bude taky pekny hladky, bo obalit burozinku a spravit z nej taky tvar je tazke :frowning2: ci nebdue vidiet niekde spoje kde sa to spaja ta hmota. no asi skusim este tak spravit a uvidim.
11. jún 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 do vtáčika dáš polystyren a dotvaruješ celého aj s chvostom, a nohy urob riadne dlhé
11. jún 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 urobíš z burizonky, potrieš maslom dohladúčka, ako tortu, necháš zatuhnúť a potom potiahneš hmotou. Môžeš najskôr natenučkou jednou vrstvou a potom druhú vrstvu, ja som ešte neskúšala, ale tak by som to robila ja... alebo miesto burizonky ako anibas píše, dať guličku z polystirénu dovnútra vtáčika
11. jún 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 - ešte ma napadlo, ak sa bojíš, že by sa prepadol, tak nôžky urob dlhé až po dno torty, tak sa nebude mať kam prepadnúť, ani keď bude ťažký :wink:
11. jún 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, potrebujem od vas pomoc...inspiracie. Torta ma byt pre chlapa, k 30tke. Rad korculuje, alebo mi navrhli, ze nejaku akoze "30 maximalna povolena rychlost". Dakujem za kazdy napad. :slight_smile:
11. jún 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 už mi prišli silikonky dakujeeeeeeem su super a ten 1centik si mi nemusela posielat :grinning: chcem ich vyskušat mam kupeny aj prášok magic decor 100g no neviem kolko mam zarobit na jednu krajku :-///
11. jún 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok