• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@woman04 ahoj z kolkych vajec si robila tento korpus mramorovy?diky pekne
12. jún 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a ako dlho rozmrazas kym odovzdas alebo sa kraja?
12. jún 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 .................... Inspiracie z internetu ...................................
ja som taku nerobila ale davala som uz davno inspiracie na take tortulky ...... tak snad myslis niektoru z tychto ................ :wink:
Ja som robila z formicky babätko .............. na vianoce len anjelika , certika a jeziska ............ :wink: :slight_smile:
12. jún 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ajka82 no to som zvedava aj ja:slight_smile:) A ked sa osvedci, na drzovku si vypytam recept:slight_smile:
12. jún 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 já jsem zákazníkovi zmražený nedávala, jenom jsem zamražovala kousek co nám zůstal a bylo to úplně v pohodě. Někomu bych si to netroufla dát, protože nevím jak dlouho to budou jíst doma, ale my jsme to snědli hned po odmražení.
12. jún 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@woman04 ahojko... idem prvy krat robit marcipanovy potah na tortu a chcela by som ho mat napr.ruzovy... mam zu aj potravinarsku farbu..prosim ta aky je postup,pri farbeni??? dakujem :slight_smile:
12. jún 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt uplne jednoduche, ale napisem ti potom... lebo tetuska by si tiez rada dala z torticky na oslave, tak kombinacia bezlepkoveho a bezlaktozoveho musi byt...som studovala teraz vsetko tyzden, este som sa aj zuzanky pytala, lebo som si vsimla, ze ona robieva bezlepkove :sweat_smile: ...ale zacal sa dvihat, tak hadam bude ok :wink:
12. jún 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 jasne, budem trpezlivo cakat:slight_smile:
12. jún 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jaaaj ale niekto tu pisal ze zmrazoval celu tortu lebo oslava bola ked boli na dovolenke...my ideme tiez a postrebuju tortu ked este nebudeme doma...tak ja len tak ak nahodou niekto vie poradit ale dakujem :wink:
12. jún 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ahoj, ty mi tak krásně radíš tak se opět na tebe obracím s prosbou.... když chci dort na neděli, v pátek ho mám upéct, promazat, potřít tím máslovým krémem na povrchu, bocích a nechat přes noc ztuhnout, v sobotu potáhnout? Někde jsem to tak minulý týden vyčetla, teď to nemůžu najít, tak se ptám pro jistotu...

Když dáváte do náplně ovoce, po těch 2-3 dnech je ok?
Díky
12. jún 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky, dostala som prvú objdenávku na ženský zadok :grinning: , má to byť na 5.7 a bojím sa aké bude teplo, myslíte že vydrží plnka také teplo, chceli by pol zadku pribináčik a pol zadku parížska s mascarpone, teraz som robila tie plnky a pribináčik sa my zdal že troška padol ale asi zato že som dala gašťanové pyré a nebolo rozmrazené, tak asi pustilo trocha vody, nikto si to nevšimol len ja :grinning: . Zmestím sa do 3kg. Mám strednú formu a budú mať 15osôb. Vyjde mi to. Veľa otázok, lebo to je poprvé pre druhých :dizzy_face:. Vrch dotvarujem punčovinou, že? ďakujem
12. jún 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ak by ste mali neake pekne inspiracie na knihu aj otvorenu aj zatvorenu mam robit knihu len este neviem velkost a teda neviem ci ma robit otvorenu alebo zatvorenu ak by ste mali neake pekne ulozene budem rada :wink:
12. jún 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosiiim jeste jednou, postup na kolo. Uz tu byl, nemuzu ho najit. Dekuji
12. jún 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 To bola @njonja ona zmrazovala celu tortu ....... lebo isla na dovolenku :wink: :slight_smile:
12. jún 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte koceny :slight_smile: Opat otazocka - na com, okrem kupenej podlozky na tvarovanie kvietkov, sa to da este robit? Ja som skusala spongiu na riad, ale nejde mi to tam :( Chcem sa naucit take dokonale ruze, kde sa vlnia tie kraje lupenov, ale nejde mi to vobec :( a tiez kde to davate schnut? ked chcem teda velku ruzu. Uz som pozrela milion videi a vsade maju profi pomocky, tak preto sa na Vas obraciam, ze sak hadam ste nemali vzdy vsetko kupene :P nechce sa mi vsetko nakupit, ked nahodou nebudem mat objednavky a bude mi to tu akurat zavadzat :( dakujem za kazadu radu :slight_smile:
12. jún 2013 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcem sa opýtať tých čo majú airbrush - kde ste ho kupovali? v cukrárskych e-shopoch alebo v nejakých hobby shopoch??? Poprosím nejaké linky...Ďakujem.... :slight_smile:
12. jún 2013 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no nam miluly rok zase zmrzli...takze tiez neboli ceresnicky. Tento rok boli ale nema kto oberat..tak len co sa z maleho rebrika dalo..trochu nam ju pookusovali srnky v zime..tak haluzky az po zem neboli
No tesim sa..ze malinkej smakuju zbasti aj 30 naraz a potom sa kvalitne pototo :grinning: :grinning: . No ta starsia..potvorka neche ani ovocie ani zeleninu :angry:
12. jún 2013 o 13:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix napis @pristela ...... ona fotila aj postup asi myslis ten :wink: :slight_smile: a nejaky je aj v dvojke :wink:
12. jún 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeste bych poprosilo o peknou lodicku-botu-nakres. Dekuji
12. jún 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 diky pisnu ji
12. jún 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulieeenky prosím prosím o tapetku :wink: milá krstinová chlapčenská tortička, jednoposchodka, ideálne s botičkami, ale nemusia byť, ja som úúúplne bez fantázie dnes :frowning2: ďakujem moc moc !
12. jún 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ten je tiez v dvojke ............... :wink: :slight_smile:
12. jún 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g tieto mi sem pred nedavnom niekto capol a su podla mna pekne :slight_smile: pre mna najviac bocianova s inym dozdobenim :slight_smile:
12. jún 2013 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@wera.g a mozem sa opytat ci sa mozem inspirovat tvojou tortickou? vcera som si pozerala Tvoje nadherne vytvory a mam robit jednu co najlahsiu tortu a taka kruzkova s maslou sa mi strasne paci. Nebude Ti to vadit? Inak mas fakt zlate ruky, z tych kvietkovych torticiek padam na zadok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2013 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 :slight_smile: on rad korculuje ale klasika, inline. Teraz deti zaspia a idem skusit modelovat toho korculiara. Ak to nepojde, tak spravim nieco na lezato :slight_smile:. Ale ak by sa podarilo, tak spravim tak dokola cestu a jeho tam capnem a tu znacku... Nic som na google nenasla...vsetko len velke korcule. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g ------------------------------------------- Inspiracie z internetu -------------------------------------------------

12. jún 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@ajka82 krásne
@woman04 krásna
@timuss nádherná
12. jún 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katkak23 krásna
@pipka krásna

@daniela09 krásne
12. jún 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 krásne
12. jún 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida38 krásne
@mysiatkoo krásnučké
@pralinka25 ďakujem @iwuska7 krásne @lamps nádherné @florentina krásna @simonova815 krásnučke
@nika222 krásne
12. jún 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok