Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamcas
13. jún 2013

@jakelina to tento bol mysleny? tam uz som bola 😝 takze tam su aj postupy na nejake modelovacky... ja som myslela, ze to mate este niekde inde 😝 dakujem, ste zlate 🙂

majuskacechova
13. jún 2013

ahojte zienky. chcela by som vas poprosit o podrobny navod na tortu Hello Kitty. velmi mi to pomoze. dcerka bude mat narodeniny 1rok a ja by som jej chcela upiect tortu. som vsak zaciatocnik. dakujem za vsetky rady 🙂 😉

mirinecka
13. jún 2013

@huxy ďakujem, google som už pozerala, a presne tá s bielimy nohavičkami sa jej páči takú by chcela 🙂 len ja som zatiaľ amatér a neviem ako tie bodky a lemy

pipka
13. jún 2013

@mirinecka ja mam teraz za sebou jeden, tak mam aj ja nejake inspiracky 😝
inak ked si hodis do googlu torta zadok...tak ti to vyhodi pomerne dost 😉

mirinecka
13. jún 2013

@huxy už ma osvietilo, bodky môžem spraviť aj striekačkou a nahriatou hmotou v mikrovlnke, že?
@pipka ďakujem tie čierne nohavičky sa dajú otlačiť aj patchworkom?
to bude zasa objednávka, bo nemám ani abecedu ani stencil ☹ zasa budem v mínuse 😝

z.junasova
13. jún 2013

@luciahromadkova Jeeeej, že aká tortička, ja z Jaslovských Bohuníc pochádzam a mám tam väčšinu rodiny 🙂

pipka
13. jún 2013

@mirinecka podla mna ano 😉

pristela
13. jún 2013

@woman04 neviem či ti niekto už odpovedal ale to nieje cukrikmi 😉 robi to kazda hmota a kazde cukriky pokial je nespravne vymiesena 😉 mne to robieva smartflex ked sa ponáhlam 😅 bavili sme sa o tom aj na stretku s @dada2007 😝 že jej to robieva smart , ale že ked miesi pán manžel 😀 tak absolut nic, vsetko hladučke , bezchybné, musís si ho požičať 😀 😀 😀

ladkaspackova
13. jún 2013

holky když upeču korpus mám ho hned vyndat z formy?

mamcas
13. jún 2013

@jakelina to je onoooo 🙂 dakujem moc, perfektne to tam je 🙂

mamina1978
13. jún 2013

@ladkaspackova Ja ho nechavam 5 -10 minut vo forme a az potom vyberam 😉

jenie123
13. jún 2013

Kocky prosim vas.. idem robit orvy krat pudingovo-maslovy krem a bojim sa toho, aby sa mi nezrazil.. mam davat puding do masla ci opacne? Alebo mate este nejake triky, aby sa nezrazil.. viem, ze teplota musi byt rovnaka..

mamina1978
13. jún 2013

@jenie123 Maslo vyslahat extra , potom vychladeny puding aspon trosku preslahat, a potom mixovat maslo do ktoreho sa po lyzickach pridava puding...... 😉 Pisem ako hotentot , ale snad si ma pochopila...... 😉

ladkaspackova
13. jún 2013

@jakelina super děkuji

@mamina1978 aha děkuji...

sumenkaaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina1978
13. jún 2013

@sumenkaaaa dnes si zalozit novy nick a robit si pod nim reklamu je nehoraznost a klamstvo, ako ti maju potom druhy ludia doverovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nerob to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A toto nie je tema na vestenie ale na pecenie, chces nam nebodaj vyvestit, ci sa nam torticka podari ?????? prepac , ale takych podvodnikov neviem vystat........ 😠 😠 😠

jenie123
13. jún 2013

@mamina1978 jasne, pochopila.. dakujem moc, si zlata..🙂)) ja som si aj tak myslela.. len radsej sa opytam, ako by som to mala pokazit.. 🙂)))

sumenkaaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
13. jún 2013

@sumenkaaaa tak si to napis do svojho fotoblogu a nespamuj vsetky temy na MK. toto tu uz bolo pred casom je to otravne 😝

sumenkaaaa
13. jún 2013

@dm1
Omlouvam se,nevim jak se to dela.

aduskatt
13. jún 2013

@sumenkaaaa si v teme uplne od veci a zrhuba raz tyzdenne sem pchas inzerat tohto znenia, len vzdy pod inym nickom. Citaj, kam co davas. Mne akurat dvihas adrenalin. Tvoj inzerat nema nic spolocne s pecenim tort a porusujes nim nejedno pravidlo fungovania MK

aduskatt
13. jún 2013

@sumenkaaaa este ma napada, ked uz chces riesit na MK inzeraty tohto typu, tak si laskavo s pani kartarkou zaplatte PROshop a tam si vkladaj taketo inzeraty aj kazdu hodinu. Dokonca mozes stale pod tym istym nickom, nikto ta nebude mazat a nikoho tym nebudes otravovat a rozculovat.. Len teda treba mat ICO a z prijmov za vyklad platit dane 😝

pipka
13. jún 2013

@sumenkaaaa zaujimave, ze nick mas vytvoreny dnes a prispevkov 16, z toho 14 je v inych temach tiez ako nezelana reklama 😠 😠 😠 🙄 tupost niektorych zien uz fakt nema medze 😠

aduskatt
13. jún 2013

@pipka v teme Depresia je tiez strcena.............niekto uz nevie, ako zarabat...

pipka
13. jún 2013

no ja som domodelovala mojich star wars angry birds, aj maju aj vilka aj Flipa..a teda maaam dost 😝 😅 😀 😀
co si ti ludia este nevymyslia 😝 😠 😀 😀

a ked si predstavim, ze ma caka futbalova lopta, je mi mdlo 😝 😀 😀 😀

pipka
13. jún 2013

@aduskatt aj v snazilkach ..asi v troch temach 😠 🙄
asi si mysli, ze ak je zena zufala, ze nemoze otehu, ze sa vsetky pohrnu si dat vestit 🙄

mna to akurat rozculuje 😠

ale podme naspat k tortam 😉

aduskatt
13. jún 2013

@pipka aj mna, trikrat som to prehliadala, ale dnes som uz v stave infarktovom.....

ladkaspackova
13. jún 2013

na co dát korpus když ho vytáhnu z trouby? na pecící papír nepiřilepí se? a je lepsí ho obrátit vzůru nebo nechat tak jak je děkuji

pipka
13. jún 2013

@ladkaspackova ja ho vyklopim rovno na podlozku, na ktorej ho plnim a potahujem 😉 a kludne obrat hore dnom, budes ho mat krasny rovny 😉