Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
evvina
13. jún 2013
Ahoj holky,
dnešní noční můra hotová. Snad budou spokojeni.
dada2007
13. jún 2013
@mimcak myslím, že sú to silikonové formičky.....na obe...aj volán, aj anjel.......
dada2007
13. jún 2013
@mimcak možno niečo takéto a spojiť akože látkou(pásom nazberkanej hmoty) https://www.google.sk/search?q=silikonov%C3%A1+...

a tá druhá je tu.......
https://www.google.sk/search?q=silikonov%C3%A1+...
zuzana92101
13. jún 2013
@ladkaspackova ja davam na taku mriezku, aj babovku...hocico, co peciem, aby sa nesparil
jachin
13. jún 2013
A baby do silikónových foriem sa vlieva roztopená čokoláda? alebo vtláča nejaká hmota ( fondán?)?
aduskatt
13. jún 2013
@jachin mozes aj tak aj tak......podla toho, co prave potrebujes robit
jankaferancova
13. jún 2013
baby moje sikovne,nahodou nerobite niektora postavicky z marcipanu na predaj?ja potrebujem surne,surne a bohuzial nestiham 😞 ak sa niekto najde prosim o ip.Dakujem velmi pekne!!!
florentina
13. jún 2013
@evvina super dortík, hrozně se mi líbí, jak bagruje ten korpus....a ty kameny, to jsi dělala jak? Jsou dokonalé....
aadulik2110
13. jún 2013
@katkak23 krásna barbie tortička a ako si prosím ťa piekla korpus..... lebo videla som, že sa robí v bábovkovej forme, ale to mi príde veľmi široké... ďakujem
ajka82
13. jún 2013
@pipka ja som dala korpus hned na podlozku, na ktorej mala ist prec a straaasne sa mi zvlnila, tak neodporucam to tam mvyklapat este horuce 8-( 😉
jakelina
13. jún 2013
Holky dnes slavný den, kuchyň mám hotovou.
mia1111
13. jún 2013
@jakelina - waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, náááááááááádhernáááááááááááááááááááááááááá x-) x-) x-) x-) x-)
mia1111
13. jún 2013
@ladkaspackova - ja dávam po upečení na mriežku 😉 . Až keď je vychladnutý, prekrojím a potom už klasika dávam na podložku
blcha
13. jún 2013
@jakelina kraaasna kuchyna 😉
florentina
13. jún 2013
@jakelina krásný, čistý design!!! Tak to čekání opravdu stálo za to! 😉 Přeji ti, ať se ti v nové kuchyni dobře vaří a hlavně peče!!!!
lamps
13. jún 2013
@jakelina ach, Majka toto mi nerob 😃 ja sa asi fakt ku tebe nasťahujem, nechceš? budem poslúchať a pomáhať ti 😃 😃 kuchynku máš krásnu a veľkúúúúú :-N x-) 🙂
ladkaspackova
13. jún 2013
MOhu marcipan obarvit praskovou barvou?
florentina
13. jún 2013
holky, nevím jestli se mi to nezdálo, ale neexistuje postup na to, jak si doma udělat košíčky - myslím ten papírový obal - na muffiny? Koupila jsem formu na maxi velké muffinky, mám z ní velkou radost, ale nemají na to nikde košíčky, teda aspoň co jsem viděla....pokud někdo víte, prosím o link...
florentina
13. jún 2013
@ladkaspackova ano, rozpustit v trošce bílého alkoholu a barvit....
evvina
13. jún 2013
@florentina Tak kameny jsem fakt nedělala. U nás je prodávají v krámku jako sušené ovoce. Je to čokoláda obalená v nějaké cukrové polevě. Jen mě paní upozornila ať to nedávám dětem aby mi pak nejedli kameny venku. 😃 😃 😃
aduskatt
13. jún 2013
@jakelina prekrááááááááááááásna🙂
patrikmisko
13. jún 2013
@jakelina wau, veľmi pekná kuchyna, nech sa dobre pečie 😉
pralinka25
13. jún 2013
@jakelina jezis ta kuchyna je dokonala. fakt prekrasna. hned by som taku brala. nech sa ti v nej dobre pecie x-)
benjik
13. jún 2013
Ahoj
@jakelina už jsem se chtěla zeptat z jakého časopisu ta fotka jeTo je dokonalá kuchyn!
benjik
13. jún 2013
@florentina co v domácích potřebách? Já mám opačný problém - všude mají jen košíčky na big muffiny. Normální nemůžu už měsíc sehnat.
florentina
13. jún 2013
@sisix ty jsi se ptala na to jízdní kolo? Jedno je tady ve fotopostupech na str. 5
florentina
13. jún 2013
@benjik hm, tak to jedině, že si je koupíme a pošleme na výměnu 😃 😃 😃 u nás nemají, mají všude jen malé....
mariann2
13. jún 2013
@jakelina krááásna kuchyňa
benjik
13. jún 2013
@florentina jedině 😃 Ale vím,že jdou udělat i z alobalu,ale návod nemám,zkus návody na mimibazaru.
florentina
13. jún 2013
@benjik našla jsem toto...tak já zkusím z nějakého pevnějšího papíru asi něco udělat...
http://tortyodmamy.sme.sk/ozdobne-kosicky-na-mu...