• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
@jakelina jasneeeee, ale ked to nemam, tak po tom tuzim...klasika :sweat_smile: :grinning:
13. jún 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babyyy, ja som si az teraz znova pozrela smart, lebo vsak bezlaktozovu tortu som robila, na nu bol OK, ale bezlepkova prvy krat a on obsahuje psenicny skrob :rolling_eyes: :frowning2:
Ktora potahovka je uplne ze bez lepku prosiiim (ak neratam MMF) ...a pre tento krat budem musiet pani zakazat jest potahovku :unamused:
13. jún 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 PDT a WI su vhodne pre celiatikov
13. jún 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosím na čem vyválet marcipán....myslím jako přímo na válu nebo se to má sypat třeba cukrem aby se to nelepilo
13. jún 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt kujem, no nebudem mat cas ju prerabat zajtra rano, tak hadam to teta ozelie, to len kvoli mamine co objednavala je bez a bez, aby si aj ona mohla dat :sweat_smile: a nabuduce mozno bude moct kompletku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak korpus vysiel paradne, potom ti pisnem pomery ako som davala, len si musim poodvazovat kolko som poodsypavala coho :wink: a jak ma svokricka poucovala ze ona by z bezlepkovej muky nerobila, ze mam robit z vanilkoveho pudingu cesto, ze mi to nevyjde...
13. jún 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ladkaspackova valkam rovno na silikonovej podlozke, nepodsypavam
13. jún 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 a pokud nic takového nemám?
13. jún 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 dakujeeeeeem:slight_smile:) hmmmmm, svokricky poznam:slight_smile:
@ladkaspackova tak niekto cukrom, niekto solamylom
@florentina a ty potřebuješ ty košíčky,aby ti to pak šlo z formy vendat? Já dávám totiž jen kolečkop papíru na pečení na dno,krásně se pak vyklopí,max.jim trochu pomohu nožem. A pak je stačí jen zabalit do pěkného papíru a převázat na boku stužkou.
13. jún 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladkaspackova skus kusok na pracovnej doske v kuchyni alebo neviem kde valkavas cesto ked nieco robis, ak by sa ti lepilo tak si trosku podsyp cukrom praskovym alebo solamilom :wink:
13. jún 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina wau
nadherna aj ja chcem :wink:
13. jún 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pečené prasiatko :slight_smile: čokoládové :slight_smile:
13. jún 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
Chtěla jsem se zeptat...tady takový krteček se asi nikde nekoupí, že? Jakože s tou pastelkou :slight_smile: http://dorty.artmama.cz/node/108771
13. jún 2013 o 20:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Fantastickááááááááááááááááááááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. jún 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina @aduskatt tak krem je zachraneny.. mixer pomohol :slight_smile:))
13. jún 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina náááádherná kuchyňa!!!!!!!!! :dizzy_face: mám podobnú :wink: :slight_smile:
ale tvoja je krajšia
13. jún 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 supeeeeeeeeer:slight_smile:
13. jún 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina kuchynu mas uzasnu.. :slight_smile:)) aj ja by som chcela taku.. :slight_smile:
13. jún 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 krásnučké
13. jún 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana krásnučké
@ajka82 krásna tortička
13. jún 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina fakt sa neviem vynadívať :wink: :slight_smile: :slight_smile:
ja mám tiež bielu,podobnú,len inak robenú,menšiu....
mám v albume Liliankine narodeniny
takto pred rokom v apríli sme po šiestich rokoch prerábali nový dom :grinning:
komplet obyvku+kuchyňu...od podlahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bývať,prerábať,búrať...na prášky :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evvina krásnučké
13. jún 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka zlatý je ten čertík.
13. jún 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova krásne kvetinky
13. jún 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Záááááávidím. :wink: Mňa to čaká cez leto, aspoň dúfam, že k tomu dôjde. :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@macamac já mám takovou světlou vanilkovou, asi to na fotkách není vidět a vypadá jako bílá. A to předělávání ani nemluv. My máme taky starý dům, přestavovaný a pořád něco není hotové a nebo se dělá znova. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bez kuchyně jsem byla šest týdnů. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova Vieš, mi sme mali doma takú mapu Slovenska reliéf. to vyzerá akoby to bolo natlačené práve do nej. ešte aj tá veľkosť sa zhoduje.
13. jún 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi hovor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja som aj šibačov vítala v polourobenej kuchyni pred rokom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akože, my sme stavali dom...ale máme podlahové kúrenie a vypraskala nám dlažba.predsa-pár rokov dozadu ešte nebol taký výber a materiály,ako dnes. tak sme komplet podlahu v kuchyni,obyvke a chodbe so zbíjačkou likvidovali. toho prachu som sa nemohla zbaviť pol roka napriek tomu,že všetko bolo obalené, oddelené...ešte aj na povale bol...v skriniach, vo veciach...akože klobúk dolu pred tými, čo prerábajú...ja som povedala,že mňa toto už musí prežiť...fakt,už nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina inak sa mi zdalo,že je vanilka,len som nevedela,či mi počítač neskresľuje farbu :grinning: :wink:
ale je fakt neskutočnáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok