• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka dakujem za odpoved :wink:
14. jún 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli Nádherné tortičky , tú tortičku s Čipom a Dejlom si s dovolením ukladám na inšpiráciu , ďakujem
14. jún 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ja pridavam zatial dve moje dnesne, este jednu musim skompletizovat , ta caka v chladnicke :wink: len musim najprv pockat, kym si aspon jednu pridu zobrat, lebo sa mi tam na vysku nezmesti :sweat_smile: :sweat_smile:

som si tento tyzden zamodelovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: maaaam dost :grinning:
angry birds star wars som mala presne dane, aj minitorticky a ako ma ktory vtak stat, co ma mat v ruke :sweat_smile: :sweat_smile:
mam tu k tomu normalne popis jak roman :grinning: :grinning:
14. jún 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
a ešte vcielka maja...nechapem preco mi to nepridalo naraz :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (72)
@pipka paradni vtaci - ked som videla tie tvoje popisky co si dostala :grinning: :zipper_mouth: ...super :wink:
14. jún 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli Chip a Dale su svetoviiiiii, ukladam :dizzy_face:
14. jún 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ze? :grinning: :grinning: :sweat_smile: najlepsie na celej torte bolo robenie tych kraterov a to biele vajce :grinning: :grinning: :grinning:
to ostatne bolo bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
14. jún 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
babyyy, teraz ma napadlo a dufam, ze mi pomozete...
ako prichytavate satenove stuhy na srdcove torty? :sweat_smile: kamoska chce radsej satenovu aj ked ja moc za ne nie som ale akoze na srdco neviem ako to uchytit :rolling_eyes:
14. jún 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 vzadu stuhu pripevnim spendlikom, alebo obojstrannou lepiacou paskou
14. jún 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas kludne mozes dat trochu cokoladoveho creme Ole
14. jún 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubelko ano
@lawli nádherná práce
14. jún 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 ja som doteraz neprichytavala nicim, ta hmota bola akoby orosena a krasne mi to tam drzalo :dizzy_face:
akurat taku tenku stuzku co som davala na kittynkovu, tu som vzadu v tom strede srdca prispendlila :wink:
lepiacu pasku by som tam asi moc nedavala...predsa len je to lepidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nie jedle :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. jún 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka pipka, ale obojstranna sa torty vobec nedotyka to das na stuhu a prekryjes druhym koncom stuhy:slight_smile:
14. jún 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik děkuji za rady, poptám se v papírnictví, zda něco takového mají...
14. jún 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina není zač
14. jún 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ale ak to das na stuhu a dotyka sa stuhy, tak to neplni ucel :sweat_smile: sak alenka sa pytala, ako to prichytavas o tortu, nie ako spojis konce :wink: ide o srdce, kde to neobopnes cele dokola a nenatiahnes, lebo ten cíp vzadu ti ostane rovny a nebude lemovat tortu, chapeme sa? :wink:

a ak to mas prichytit o tortu, tak to som pisala, ze tam by som pasku nedavala, bud kvapku jedleho lepidla alebo spendlik a prichytit o hmotu :wink:
14. jún 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka sorry, prehliadla som srdce:slight_smile: inak, jasne, ze na tortu nedam lepiacu pasku:grinning:
14. jún 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt jaaaj adi len ja som myslela to v tej "priehlbine" navrchu, aby to tam neodstavalo, asi som to aj nejak divno napisala...ale pipka pochopila
14. jún 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 tak spendlikom aj ja prichytavam:slight_smile:
14. jún 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ten spoj mam vymysleny, lebo cez jeden pojde cislo akoze na karte, tak podtym zamaskujem a prilepim a na vrchu ma byt masla... len to ma matalo, ze to bude odstavat
14. jún 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydik jj , mala si to malo spracovane, ja ked mam vela bielych zvyskov z minula , dam dokopy, premiesim a je este lepsia na zlozenie, taka jemnejsia, hladšia - nieje taka drsna a je aj plastickejsia na pohlad skoro ako smartflex , len keby sa mi chcelo ju zarabat dopredu :grinning: co sa mi nechce cize tiez potahujem zvacsa cerstvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lawli neskutocnaaa rychla rota, teda aj ostatne , ale ta Rota , že woooooooow :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 neboj, ty si sikulka, tebe to odstavat nebude :slight_smile:
14. jún 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky , ktore ste z PD , je u vas nejaky kreativny obchodik s pomockami pre umelcov ci vytvarnikov a takych vseliakých ? :grinning:
14. jún 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela cize pre teba? :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joo , ratam sa medzi tych všeliakých :grinning: :grinning: ma štve jeden e shop aby mi 3tyzdne nevedeli dodat farby je uz vrchol, a nechcem zas otravovat Danku :grinning: , v pondelok idem do Pd tak by som mrkla tam, viem ze tam jeden bol dakedy daaavno ale ci vcul :frowning2:
14. jún 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela v pohode mozes :grinning:

ja sa pripajam kocky nemate niekde u vas obchod s koralkami ktory ma aj e-shop zeby som si vedela vybrat? zasek do cohosi noveho saliem hlavne ze ma cakaju 2 torty nedokoncene v ladnicke :grinning:
14. jún 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby postup na auticka s cars tu niekde bol a ja ho zase nemozem najst :stuck_out_tongue_closed_eyes:. ide o buraka a sally
14. jún 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre poľovníkov na Polovnícky deň :slight_smile: čokoládovo banánová :slight_smile:
14. jún 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
Ahoj holky, pridavam dortik pro svagrova kamaráda-motorkare k padesatinam. Fakt nechapu, jak můžete delat několik dortu za den, ja nad ti stravila cely dnesek a jsem totalne vyrizena.
14. jún 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok