Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
15. jún 2013

@jakelina krásna kuchyna, sranda koľko má laikov, viac ako torta 😀 ale fakt je krásna ako z katalogu 🙂

zuul
15. jún 2013

@nika222 ahoj, prosim sa kde a kedy sa mozem stavit pre krajky? dakujem pekne.

dievcata neskor pridam aj moje a dnes som sa naucila drotikovatttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt. parada, uzasne, lahke. sa tesim na kvietkovanie. 😀

eliska22
15. jún 2013

pridávam svoje jedna torta celá v bielom na prijímanie na želanie a muffinky na zajtrajšiu akciu detských talentov u nás v dedine pod názvom Vištucké jablčko 😉

lucula73
15. jún 2013

@ajka82 som sa preto pýtala,lebo kamoška chce srdiečkovú na 4Oku a že či sa to bude hodiť 😀
tak uvidím,ako sa s nou dohodnem 🙂

vlada111
15. jún 2013

@maya30 krááásne tortičky

ajka82
15. jún 2013

@lucula73 kamoska ked ju videla, ze ona si bude prosit taku na 33 najblizsie 😉

lucula73
15. jún 2013

@ajka82 však je krásna,myslím,že srdiečka sú univerzálne,no kamoška začala že či neni na srdiečka stará 😀

mnamuela_aduskatt
15. jún 2013

Sladké žienky, dnes recept na karamelové muffinky. Klasicky priamo pri košíčkoch na muffiny v sekcii potreby na pečenie, aj by som Vám dala priamo link, ale nemóóóóó´žem🙂 je to proti Koňovým pravidlám🙂

nelly75
15. jún 2013

prvýkrát svadobná, nejako som to dala..... ďakujem za rady ohľadom smartu, už kašlem na MMF budem robiť so smartom 🙂 má chybičky krásy tak prižmúrte oči 🙂

levandulka3
15. jún 2013

@lamps nádherná ja mám na štvrtok robiť margarétkovú a ty si robila takú s veľkou margarétkou a malými ja som si ju uložila ale nejde mi to rozkliknúť iba malý náhľad nemohla by si ju sem znovu hodiť dakujem 😉

levandulka3
15. jún 2013

@halienka úplne uchvacujúca mňaaaam

lamps
15. jún 2013

@levandulka3 ďakujem, myslíš túto?

aduskatt
15. jún 2013

@lamps ta je prekrasna🙂

levandulka3
15. jún 2013

@maya30 monsterka je neuveriteľná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

levandulka3
15. jún 2013

@viera6 sa mi zdá že aj na torty snov je postup

levandulka3
15. jún 2013

@lamps ano to je ona môžem sa inšpirovať? a čím si vykrajovala tú veľkú margarétku?

lamps
15. jún 2013

@levandulka3 jasné 😅

mamina1978
16. jún 2013

Babyyyyyy , mna asi z mojho druhorodeneho synatora dnes poraziiiiii 😠 😠 😠
Dnes mame s mm 12 . vyrocie svadby a chcela som urobit moju prvu coko torticku s cokomantinelmi ...... 😵
Vsetci spia............. ja som si vecer v klude upiekla korpus , porobila par ozdob na torticku , urobila plnku a chcela som si vytiahnut coko ...... hladaaaaaam , hladaaaaaaaam coko som nasla len jednuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!! Ostatne sa vyparili !!!!! V tom ma prsty zarucene moj sladkopazravy synacik cislo dvaaaaa 😠 😠 😠 AAAAAAAAAAAAA 😠
Juj Baby som taka nahnevana 😠 ................. Ako mam teraz urobit mantineli na 26 cm korpus z jednej cokooooooooo ☹ ☹ ☹ A navyse su u nas v nedelu vsetky obchody zavrete !!! ☹ ☹

akzuzs
16. jún 2013

@cwilinge77 ako presne sa to robí? Zatiaľ nechápem. 😅

lauraa
16. jún 2013

dievcata prosim, nemate niekto nejaku inspiraciu, torticka k narodeninam s temou new york...

eliska22
16. jún 2013

@mamina1978 to poteší, mne sa to našťastie ešte nestalo 😝 a ako si nakoniec vyriešila tú tortičku?

mia1111
16. jún 2013

@maya30 waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, náááááááádhernéééééééé všetky, ale tie krajkové sú naj, vyzerajú tak luxusne, no nemám slov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cwilinge77
16. jún 2013

@akzuzs 200 g cokolada, 3 PL kukuricny sirup. Nad parou rozpustit cokoladu, vychladit,pridat sirup a premiesat. Dat na 2 hodiny do chladnicky, mas super cokohmotu a tam pridas len trosku ciernej a mas ciernu, ja som tak potahovala lienku.

daducha
16. jún 2013

Ahojte babulky, minulotyzdnove som ani nestihla vlozit, tak aspon z tohto tyzdna.Finley je vyskladany z Kaveniek a vrch dotvarovany puncovinou 😉

elamaslakova
16. jún 2013

@daducha Nádherné tortičky

daducha
16. jún 2013

@jakelina nádherná kuchyna,ked raz budeme stavat dom, mas zákazku 😀 😉

daducha
16. jún 2013

@pipka dakujem za radu, ja som hnedu extra ani nevidela 😕 .nastastie to zmenili za oranzovu 🙂

nikulqa
16. jún 2013

ahojte,prosim o radu,nemate niektora recept na kavovy korpus a kavovu plnku? manzel bude mat 30tku a je milovnik kavy a chcel by kavovu tortu...dakujem pekne

gabka32
16. jún 2013

@eliska22 krásné muffinky 🙂 chystám se taky dcerce udělat ka narozeninám do školky... jen byhc potřebovala poradit... muffiny něčím plníte? musí se na vrchu seříznout a pomazat krémem než se na ně dá marcipán? díky moc za radu 🙂

dagmarmustafa
16. jún 2013

Burberry na Deň otcov a ujovi na 60- tku. Caute,idem pozerat vase toticky 🙂))