• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@daducha ten finley je dokonalyyy :dizzy_face:
16. jún 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
uz viem o com ste hovorili, ze v teple sa nedaaa... ale dievcatko sa usmievalo od uxa k uxu, tak spokojnost nakoniec
16. jún 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@simasa Ahoj odkial mas toho krokodila?Vyzera perfektne ako naozaj lacoste.Dik.
16. jún 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata moje a tiez prva kyticky na drotikoch.
16. jún 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@muffinka8 krásna a jemná
16. jún 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 Krýsne ta kvetinová je perfektná :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 krajky sú úžasné :wink: :wink: :wink: :wink:
16. jún 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 Andelicka takto z brucha neviem ale na Fb mam pri torte isto napisanu aj vahu, s laliami som robila tusin dve, ci nie ? , vsak nevieeeem , ale isto ak, tak kde mam foto aj ako sme ju niesli a lalie su na vrchu aj na spodnom poschodi kol dokola torty tak ta mala 15kg
16. jún 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak konecne mam fotose sice v starom pc a ani ten isty podpis som už nenasla :angry: ale nevadííí ,dufam, že aspon velksot foto dá ako vždy :confused: tie srdiecka pri svadobke su jasne ušité z látky, to dostala nevesta odo mna z lááásky , kedže je to kamoška :dizzy_face:
16. jún 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
@daducha uplne uuuuuzasneeee , ja ťa tak strasne žeriem :grinning: :grinning: fantasticke vypracovanim a aj farebnostou , milujem tvoje torticky, skoda ze si tak daleko :frowning2:
@viera6 Holcina ja som robila ted dobu ladovu , dala som si do googlu : postavicky doba ladova a vyhodilo mi vela odkazov na TOm a tam ked si kliknes tak holky tam davali veeela linkov, tie som pokukala vsetky na pochopenie pointy ako co modelovat /zial neulozila som si / no nakoniec som modelovala viac podla real obrazkov rozpravky, snad aspon trochu pomože :confused:
16. jún 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa to je jedly obrazok vytaceny na oplatke
16. jún 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Nádherné tortičky
16. jún 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice "len" lienka, ale tato ma bavila :dizzy_face: mozno aj tym ze som konecne po vyse mesiaci aj vybehana na detskom ihrisku poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@pristela ach, dievča, ja z teba nemôžem všetky tortuše sú úúúúžasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja fakt prídem ku tebe do učenia :grinning:
16. jún 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps a co by si sa ty tak asi mohla učiť odo mna ????????????? :confused: :confused: :confused: si rob prdel zo mna , vsak pockaj kolko mliecka a cukru ti miniem za to ked dojdem na caficko !!!!! :grinning: :grinning: ale moooc dakujem :dizzy_face:
16. jún 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ale ja si nerobím z teba srandu, to by som si nikdyyyyyyyyyyyy nedovolila, fkat. Tortičky sú úžastné a učila by som sa od teba úplne všetko, sadla by som si niekde do kútika a sledovala ťa v akcii :grinning: a kedy to prídeš na tú kávu? pošlem mm do "bankomatu" po mliečko, aby si mala čerstvé
16. jún 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. jún 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje.......pridávam moje víkendovky.....slonovi nie a nie držať uši......lepidlo som nepotrebovala, potili sa jak divé svine....ale dobojované :wink:
16. jún 2013 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@daducha ach jaj, všetky tortuše kráááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, nááááááááááádherné dorty jste zase přidaly, moc díky za nové inspirace :grinning: a přidávám i já ty svoje :slight_smile: . Obdivuju teda ty z vás, které pečou pravidelně každý víkend víc dortů, já jsem teď měla svatební a k tomu čtyři, navíc s antibiotikama a jsem úplně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A to zítra nastupuju po víc jak 4 letech do práce, naštěstí jen na tři dny v týdnu, ale příští víkend zase šest dortů a další víkend žádný, ani mně to vůbec nevadí, už se těším, že si od toho trochu odpočnu. Bojím se totiž, abych si ty dorty nakonec nezprotivila :unamused: .
16. jún 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@artepf tá formula je bombováááá :grinning:
16. jún 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela úúúžas ako vždy, tá doba ľadová nemá chybu :dizzy_face:
16. jún 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zbytok víkendu idem popozerať vaše výtvory :slight_smile: peknú nedeľu
16. jún 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
jeeeej Torty od mamy dali moju tortu na svoj timeline na Fb, :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ajka82 můžu se zeptat jakou používáte černou gelovku? já si koupila černou od Wiltonu ale ikdyž dám barvy dost( do domácího marcipánu) pořád je šedivý:( asi musí být ta extra black že?
16. jún 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petka28 pouzivam extra black, ako pises... wiltonku ciernu som mala ako prvu a strasne vela som jej musela pouzit a to som aj predfarbovala fialovou a hnedou aby mi nejak chytilo :wink: ale pri extra ciernej tiez zmiesam kusky farebnych hmot co mi zostali s torticky pred a potom farbim na cierno :wink:
16. jún 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, pisem trocha od veci, ale nemala by niektora z vas zaujem o velku chladnicku, znacka Scandiluxe, mozno ked peciete torty vo velkom, darovali by sme za odvoz, pokazilo sa tesnenie na mrazaku- treba vymenit, ale chladnicka je plne funkcna, lebo je 2-kompresorova. Je nam luto ju vyhodit, sme z BA4. Blizsie info v IP.
16. jún 2013 o 16:58  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásna je... take niečo by som urobila ako si ty....tiež som to včera pokukala ,ale prišla som k nazoru,že to budem robit tiež podla rozprávky :slight_smile:
16. jún 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas sa dnes tortičkuje uplne:slight_smile: ale že mami, Ty mi to potiahni, lebo to ja este neviem :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@aduskatt no aky šikulko :slight_smile: :wink:
16. jún 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok