• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@viera6 no to uvidime:slight_smile: ked bude vysledok publikovatelny, dam foto:slight_smile:
16. jún 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky teď jsem se vrátila ze Slovenska. Jela jsem z Čadce vlakem, vedro, špína ve vlaku :frowning2: no jsem hned letěla do sprchy a jdu se podívat na krásné dorty co tu jsou za víkend a pošlu nějaké fotečky ze srazu. Jinak bylo super, bylo nás přes třicet a super nálada i parta. :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@artepf jak se dělá prosím ten čokoládový mantinel?:slight_smile:
16. jún 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky omlouvám se za tapetku, ale musím se podělit o fotečky ze srazu. Je tam i něco z okolí, naše chatky a společná fotka. Postavičky dělala Tonka a ten dort s řepou je její vítězný dort. Dušan tam hrál na kytaru, tak bylo i zpívání a sranda kolem toho. Srdíčko dělala Marienka, ukazovala zdobení bílkovou polevou na boku.
Orloj byl úžasný ve dne i v noci osvícený. Fakt krása. Určitě to stojí za výlet, jet se tam podívat. :wink:
16. jún 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
ahojte tortarky -pekarky:slight_smile:)chela by som vediet co si myslite o mojom vytvore ,teda ci sa tato torta hodi na okruhliny 50.a ci vxdno z torty pre koho som to robila teba ako to bolo myslene?vase postrehy?Nika :unamused: :grinning:
16. jún 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@jakelina Tonka s Duškom sú za každú srandu :slight_smile: , sú to úžasní ľudia
16. jún 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko podľa mňa si to robila učiteľke v škole, 50-ka je síce maličká ale je, a celkovo sa mi tortička páči a viem si predstaviť ako veľa bolo na nej roboty vymodelovať všetky tie postavičky a kvietka atď. A čo sa zákazníčke nebodaj nepáčila? :confused: :sweat_smile:
16. jún 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka tak mne povedala ze paci a je to taky txp cloveka ze som jej z tvare nevedela vycitat ci fakt:slight_smile:len preto lebo mam dilemu ked na nu stale pozeram ci sa hodila na 50 ci nie nejak detska ?alebo ja neviem ,mam z nej zmisane pocity!a je pravda ze som sa tam naprplala!:slight_smile:ano pre ucitelku:slight_smile:
16. jún 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze tortozienky,vy ste asi zazracnice :slight_smile: take krasne torticky ste popridavali. Ja som dnes robila druhy krat v zivote s tym maslovym mantinelom a nemala som Ho veru dokonale rovny a teda ani torty nie su :( vy nanasate tolko aby to bolo uplne hladke? Mne sa to nejako nedarilo :( je nato nejaky figel? A este jedna otazocka,aby ste nemali zacapkanu tortu pouzivate rukavice?Kujeeem za odpoved
16. jún 2013 o 19:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
víkend za mnou cely pretortovaný ,a rano zas praca :slight_smile: lopta je čokoladova, a ta beyonce je cokokorpus/ pribinak s lesnym ovocim a muffky polka cokoladova polka s pribinakom ...ta torta s muffkami bola taka pekna objednavka od dcery mojej kamaratky maminke na narodeniny :slight_smile: dievča ma 16 rokov,nezaraba no našetrila si :slight_smile: take milé,teda mna to dostalo :slight_smile:
16. jún 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@akapulko no ak si nemala iné zadanie, tak prečo by mala byť nespokojná? Niekto chce vyslovene len decentnú s kvetinkami a niekto zas takúto tématickú, ktorá niečo hovorí o tom človeku, čím je, čo ho baví, čo má rád atď. ale ak si nepovedia akú chcú tak musia rátať aj s tou aj s tou možnosťou :slight_smile: ja mám tiež niektoré také reakcie, niekto hneď híka a iný nepovie ani "pekná" :grinning: a častokrát híkajú nad takou, čo sa mne ani moc nepáči a tá čo sa mi páči, tak nič :grinning: a o robote ani nehovorím, keby tí ľudia vedeli čo sa človek na tom narobí....
16. jún 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
taaak babulky, prvotiny hotovo a teda krpec sa sam potrapil s pismenkami, plus pridavam jednu akcnu:slight_smile:
16. jún 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Tak toto su oni, zadanie boli - nie velmi marcipanove - preto je tam skromna vyzdoba a aj tak maju viac ako pani chcela zaplatit. Len naplnene mali tolko kolko chcela max dat :confounded:
16. jún 2013 o 20:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@aduskatt Teda, tej je šikovnejší ako ja :sweat_smile: Aj ho to bavilo, alebo už nikdy viac? :slight_smile:
16. jún 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker posunula som Tvoju otazku dalej a ze bavilo:slight_smile: ale potahovala som ja:slight_smile:
16. jún 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka este by som mala otazku kedze tu pisem prvykrat:slight_smile:cena za tortu sa tu moze rozoberat verejne ???
16. jún 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Adi, ale aj ostatné baby, poradíte mi pls., ako robiť s tým pipingelom, keď ho chcem ako vodu do bazéna? Tento týždeň ho mám robiť, neskutočne sa bojím. Ešte mi to aj časovo nevyhovuje, lebo piatok a v sobotu mám toho veľa a neviem či stihnem tú tortu... Mám ten gel aj zafarbiť modrou, však? On je bezfarebný? A koľko ho dať, ako sa to nanáša na hmotu? Asi blbé otázky, ale si to neviem ani len predstaviť :unamused:
16. jún 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker malilinko farby a na tortu ho davam lyzickou
16. jún 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabka32 nie, ničím nie sú plnené a marcipán som na to len položila, ničím nepotierala, drží to :slight_smile: robila som kakaovo nutelové sú v téme receptov na šiestej či siedmej strane neviem presne :wink: deťom chutili, hned bolo po nich :grinning:
16. jún 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko tortička je krásna:slight_smile: či sa hodí na 50 neviem, skôr by sa hodili kvety alebo kniha... ale ono aj záleží aj od hobby alebo zamestnania oslávenca:slight_smile: Asi to bude pre nejakú učiteľku, alebo inú profesiu, kde sa venuje deťom.
@mamcas krásne
@aduskatt krásna
@adrika202 krásna
16. jún 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h krásna
@dada2007 nádherné @artepf - nádherné
16. jún 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa krásna
@daducha krásne . To autíčko je roztomilé, a Maťko a Kubko a medveď sú suproví.
@daducha
@nelly75 krásne
16. jún 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj prosím máte postup na Phinias a Ferb? A krivú tortu? ďaKUJEM
16. jún 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 tak knihu vyslovene nechceli!chceli aby tam bola ucitelka nejka akoze katedra -a toto som doplnila tym mojim zbytkom,ale vdaka za postreh.)))
16. jún 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko aha. veď akú chceli takú majú:slight_smile: Ja som si myslela, že to bol ako vaš nápad, keďže ste sa pýtali, či sa hodí:slight_smile:
16. jún 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko podľa mňa nie je zakázané hovoriť tu o cenách :grinning: babky väčšinou berú v priemere za 1 kg torty 10 Eur, ale je to asi indivindi, lebo je rozdiel torta, kde chcú jeden veľký kvet a torta, kde chcú vymodelovať pomaly celú zoologickú záhradu...
16. jún 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne niečo aj pre nás domácich :grinning: :grinning:
16. jún 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Ahojte kocky.. uzasne torty ste pridali.. ze waaau..
pridam vam sem moje tohto tyzdnove.. sumec bol bezlepkovy a posledna trochu nevydarena fotka chladnicky.. :slight_smile:)))))
16. jún 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@simasa Ano jedla oplatka.
16. jún 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Super stretnutie - a ja Ťa hľadám na foto - a Ty si zmenila farbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale pristane Ti :wink: :wink: :wink:
16. jún 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok