• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@lucula73 jééj :slight_smile: ďakujem za rýchlu odpoveď :slight_smile: asi vyskúšam :sweat_smile:
17. jún 2013 o 22:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, jedny rychlovka pro mamku do práce - má narozeniny a tu větší dělala neteř - 8let. Já jen upekla korpus, naplnila a potáhla
17. jún 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Holky , prosim vas nemate niektora vo vasom tescu pílku na korpusy, prosiiim :confused: :confused:
17. jún 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela xces vyslovene z tesca?
17. jún 2013 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo mne je to jedno odkial len nech je v dobrej cene, bo u nas v cukrarskom stoji 10€ a to sa mi zda dost ta tescova bola ovela lacnejsia a vydrzala mi hoooodne
18. jún 2013 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: kolko ???? :grinning: :grinning: ... zavolam ti zajtra ak sa mi podari ist do mesta ci to je aktualne...
18. jún 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje prvé ,nedokončené a nie veľmi vydarené maľovanie na poťahovku ,...oči som zbabrala..tak asi začnem odznova :(
18. jún 2013 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@mysiatkoo no fakt , v jeden tyzden som ju tam drzala v ruke a stala okolo 7€ na druhy tyzden uz bola ta mensia za vyse 8€ a ta vacsia za vyse 10€ :frowning2: tak som tuho odolala a režem niťou :frowning2: no ale že božsky sa mi tak robí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2013 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 do 2som davala odkazy na sijacie stroje a fotopostupy a este mam toto
18. jún 2013 o 00:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
moja vikendovka pre mojich chlapov drobcovi k MDD /na MDD bol chory/ poziadavka so smetiarskym autom marius pedersen a smetiarom a aj smetiakmi na plasty, papier a sklo aj zmiesany odpad :grinning: a tatovi ku Dnu otcov- spartan race
uf potili sme sa aj ja aj torta :unamused:
korpus vanilka z celych vajec, plnka zo slahacky a bieleho jogurtu so struhanou coko straciatela, jahody
auto horalky, bebe kekse, nutela
18. jún 2013 o 01:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
18. jún 2013 o 06:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosiiim, neviete kde by som mohla v BA zohnat polystirenonovu gulu? ale aspon 15cm priemer? dakujeeem u nas v kvetinarstve ma tetuska len mala cca 6cm :unamused: a nechce sa mi robit burizonovu hmotu, zas mi z nej zostane urcite kopec :sweat_smile:
18. jún 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 skus u DaVInci, viem ze su v avione ale urcite aj inde este, alebo baumax , hornbach..
18. jún 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som rezanie pilkou vzdala:slight_smile: mam plytky plech, tam si polozim korpus, nozik dam na hranu plechu a podla toho rezem:slight_smile:
18. jún 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 dakujem, tiez som rozmyslala nad nim, len nepamatam, ze som to tam videla... je aj v auparku-ten mam najblizsie, tak skusim skocit :wink:
18. jún 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ja som ich videla v Auparku v Da Vinci, mali rozne velkosti :wink:
18. jún 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka nieje zac, som rada ze sa potesila a hlavne, ze si mi doviezla krajku ku mne
:slight_smile:
18. jún 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt
:grinning: to ja taka sikovna niesom aby som to rozrezala krasne presne rovno :grinning: napriklad ted som rezala 10korpusov , no strach a hroza :frowning2: :frowning2: a hlavne ten velky 32cm kruh :frowning2: milujem pílku je to uuuuzasna pomocka, mne ta tescova sluzila dva roky uplne super, korpusiky rozrezane ako podla pravitka, bezchybne :dizzy_face:
18. jún 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludkas31 jee, ma ani nenapadlo minule to kukat v ikea :angry: no ikeu mam strasne daleko to by sa mi riadne predrazila :grinning: a tamto je len 30cm pilka to je ta mensia , ale dakujeeem , ked budem zufala kupim aj mensiu :grinning:
18. jún 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanetka, ja som na rezanie korpusov uuuuplne lava, prto pouzivam ten plech, kde si nozik opriem o dva body v rovnakej vyske a tak to ide.........inak by to vyzeralo desne a pilka, co som mala od Kamky sa mi rozleptela po dvoch pouzitiach, takze uz asi ani nechcem
18. jún 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ak tyzden vydrzis, tak Ti to v Ikey kupim
18. jún 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky ,nemá niekto záujem o modlitebnú knižôčku v oranžovej farbe na tortičku na PSP ...je z MMF ,vútri horalka + ružičky...DARUJEM :slight_smile:
18. jún 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pěkný den přeji, můžu se zeptat jak je to s korpusem a dávkama? jednou jsem to tady četla na 1 vejce kolik mouky cukru atd? moc děkuji
18. jún 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka28 záleží od receptu ... mne napríklad taký korpus nikdy nevyšiel, po upečení spľasol a vôbec nechutil ... je veľa receptov a každému sedí niečo iné. Potom už majú baby odskúšané, že do akej formy im treba jednu dávku a tak.
18. jún 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 Da Vinci,alebo Hornbach...aj alebo lepšie papiernictvo...buď v Dunaji,alebo ako sa ide na Medenú,pod takou terasou.. :wink:
18. jún 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka28 napríklad ja mám recept, kde ide do 22cm formy len 4 vajíčka a niekto iný zas recept kde treba minimálne 6 vajíčok.
18. jún 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som počula, že pílka na korpus ho na okrajoch dodzobe a že to nie je také pekné....čo ty na to ako odborník? ja používam dlhý tortový nôž po mojej mamče :sweat_smile:
18. jún 2013 o 11:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja ale myslim,ze to zalezi aj od toho ako sa to zamrazuje,v normalnom mrazaku sa to zamrazuje pomaly a myslim,ze to je preto,ved kukni vsetky tie torty tuto v obchodoch coppenrath und wiese su aj mascarpone a su dobrelen oni ich zamrazuju sokom a myslim,ze ona ked ma cukraren ma tiez velku mraziacu miestnost kde je viac minus a preto sa to zmrazi rychlo a nemusi to byt zle :wink:
18. jún 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 já ji mám a krájí krásně :wink:
18. jún 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ak niečo z Ikea,nie je problém,asi aj dnes idem ,mám to ako vychádzku,alebo kúsok busom...napíš čo,kúpim,pošlem.. :wink:
18. jún 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok