• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Pre nášho syna Michala, ktorý bol dnes úspešne promovaný :slight_smile:
18. jún 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@vecernicci fuuu to som pridavala odhadom... kym sa mi to nezdalo akurat :stuck_out_tongue_closed_eyes: to som asi nepomohla... ale miesala som to len lyzickou v miske a slo to v poho :wink:
18. jún 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo prosím ťa,kúpila by si aj mne tú pílku???
18. jún 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin aj ja si myslim, ze to bude asi tym...tiez si to neviem vysvetlit, ale je pre mna dolezite vediet, ze to funguje. Ked raz budem mat navyse krem a korpus, asi to fakt vyskusam:slight_smile:
18. jún 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 jasne... len uz si nadpocet, tak neviem ci bude hned..ale poprosim tetusku nex doobjedna... pripadne pozriem v dalsom obxode... hod mi prosim adresu do IP
18. jún 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás jogurtovú plnku aj sladíte? :confused:
A nemáte nejaký recept na niečo podobné ako jogurtová plnka? :sweat_smile: dosť sa bojím aby to stuhlo.
18. jún 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja dnesna osviezujuca torticka s pomylenou plnkou :grinning: :grinning: :grinning: Mal tam byt vanilkovy pribinacik a bol z neho citronovy :grinning: Ale chutila nam. V tomto teple to bolo ovela chutnejsie ako nejaka sladucka torticka. A aspon teda viem, ze ked niekto zaziada osviezujucu citronovu plnku, ze mam po ruke fajnu, odskusanu plnku a nemusim hladat :wink:
Coko - korpus , plnka citronovy pribinacik ..........vrch posypany kokosom........ :wink: :slight_smile:
18. jún 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@mamina1978 krém může být super, tady jsem neviděla citronové ole :unamused:
18. jún 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@levandulka3 krásná a gratuluji
18. jún 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 srdecne gratulaaaaaaacie:slight_smile:))
18. jún 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja len viem ze my creme ole v DE mame pod nazvom Paradies creme ...... je to tiez od dr.Oetker puding za studena. Neviem sice preco ho na SK a CZ predavaju pod inym meno - creme ole ....... a my mame este napr.paradies creme - tofiffe...... to je ale bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechutne akoby orech z mukou, :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ostatne som neskusala pretoze to tofiffe bolo nechutne ostala som len pri vanilkovom. Az teraz som teda omylom kupila tento citronovy. No este musim teda vyskusat ten broskynovy , ktory mi poradila @lokalistin ......juj normalne sa tesim nan, ked ma byt tiez taky fajny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
zeny, co sa mne stalo....migrena, tak som si zavrela oci, zadriemala a v spanku som sa zrubala z gauca medzi stol a parkety a ......o stol som sa slahla laktom a rebra narazila o parkety..au. Sikovnaaaaaaaaaaaa som ja
18. jún 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt božátko :unamused:
18. jún 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tak davaj pozor bezkaj do postele, zajtra bude lepsie :wink: :slight_smile:
18. jún 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 kde postel.100 faktur ma caka na prerobenie.........som v pohode, len ma trosku bolia rebra a chrbat, inak sa citim fajn, az na tu hlavu, ale ze jaky sok..........a vobec nechapem, ako sa mi mohlo podarit spadnut:frowning2:
18. jún 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt Bože Adi :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Len aby to zajtra viac nebolelo :astonished: Veru by si si mala ľahnúť...
18. jún 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker zatial boli len na dotyk a zacina to trosku hrat farbami:slight_smile: ale hybem sa v pohode...
18. jún 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, potrebujem robiť jogurtovú plnku ale trochu sa bojím toho stužovača. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A keby som dala len šľahačku, jogurty a Crem Ole? :confused: :confused: chutilo by to jogurtovo, či by prerazila tá vanilková chuť? :confused:
18. jún 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 do jogurtovej plnky je zelatinovy stuzovac ako stvoreny.Nemas sa coho bat,je to jednoduche.Presny postup je na zadnej strane stuzovaca :wink:
18. jún 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karap no, dávnejšie som to robila a narobilo mi to hrudky, a tu budem mať veľa plnky tak nechcem pokaziť.
18. jún 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 neviem, či myslíš stužovač za studena, ja robím takúto jogurtovú a do nej stužovač za studena nedávam. Neviem ho totiž používať, vždy sa mi z neho urobia v plnke hrčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Tu je recept: 1 mascarpone, 2 biele jogurty, 2 šľahačky, 2 stužovače, 2 vanil, cukor, pr. cukor podľa chuti. Vyšľahať samostatne šľahačky + stužovače, zvlášť vyšľahať ostatné suroviny a vmiešať do nich vyšľahané šľahačky
18. jún 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps @muffinka8 aj ja robim tuto a je super, chuti ako šlahačka :wink: len nie je velmi do 3D tort, bo je trochu maksia
18. jún 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ja ju robím veľmi často a podľa mňa je to naj .... plnka, je taká ľahká osviežujúca
18. jún 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dortík v akci. Dlouho jsem nic nepekla a ani jsme neměli nic sladkého, když Jakub maturoval. Tak opožděně dostal dort dnes.
18. jún 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Zienky, potrebujem radu. Peciete obdlznikove torty aj na klasickom plechu? Ak ano, ako ju mam potom vybrat, aby som to nejako nerozbrblala? :sweat_smile: Este nikdy som taku nerobila, tak nemam ziadnu skusenost. Vdaka za kazdu radu... :wink:
18. jún 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalocka áno pečiem a korpus z plechu jednoducho vyklopím na dosku
18. jún 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina hmm :slight_smile: že jaký fešák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale aj torta samozrejme krásna :wink: :sweat_smile:
18. jún 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps dobre to znie :slight_smile: len oni asi chceli viac jogurtovú. Jedine, že by som dala len jedno mascarpone a miesto toho jogurt. Myslela som ten stužovač za studena. Mne sa to raz podarilo a raz nie.
18. jún 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ja som ho použila viac krát a vždy mi urobil hrudky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte ma napadá, nedala by sa použiť do jogurtového krému klasická želatína?
18. jún 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky , dnes som bola s nevestou co som im robila margaretkovu svadobku, uzasna holka a vidím že aj pana manzela bude mat uzasneho :grinning: kedze ona pecie tak chlap vie co robia torty cez leto :wink: , a vraj chodil okolo torty a vyrovnaval tie zelene lemy co som im ozdobne narocky zahýbala :grinning: :grinning: so slovami, ze bože ale je teplo, sa ta torta cela topí aha ako to už zlieza dole tie lemy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jáááááj :grinning: :grinning: :grinning: že až na foto videli že to bolo narocky a mali z toho desne velke rehoty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tu je tiez vidiet ze tvrdy smart sa dal v tom teple uplne v pohode vyrovnať :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok