• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@muffinka8 víš co, vzal si nejhorší triko a nechtěl se převléct a co odmaturoval tak se snad neholil. :unamused: Zítra jdeme na předávání maturitních vysvědčení, tak to ho snad přinutí a oholí se. :unamused: :wink: :grinning:
18. jún 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 ja som robila teraz cez vikend jogurtovu straciatela- dala som 2 slahacky, velky 500g jogurt biely holandia, 1 vanilka cukor a 1 PL praskoveho cukru a creme ole vanilka 1,5 bal. chut super a do hotoveho som zamiesala nastruhanu coko z lidla 52% a 1 coko ladove gastany- plnka bola vyborna
18. jún 2013 o 20:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps a davas pod nu aj papier na pecenie?
18. jún 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps so želatínou som ešte nikdy nerobila a mám z toho ešte väčší strach ako z toho stužovača :grinning:
18. jún 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalocka áno, dávam papier na pečenie ale len na spodok, nie na boky plechu

@muffinka8 ja som už s ňou robila a dávala som ju aj do plnky na zákusok, urobíš si ju podľa návodu a po vychaladnutí vmiešaš do plnky, bolo to super a krásne držala
18. jún 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova :slight_smile: tak som to aj ja myslela, a chutilo to stále jogurtovo? či to nebolo veľmi vanilkové.

@jakelina tričko má super :wink: vieš čo, môj muž si minule zobral tričko, ale že aké: mal ho zamastené od masla, a ja som ho omylom hodila do práčky a nevyčistila škvrny, tak boli aj po opratí. No ale dala som ho do skrine na spodok kôpky, že reku kým sa k nemu dostane tak mu poviem, že nie je dobre oprané, že nech si ho dá len tak na doma, šak ešte zašpiní :grinning: ale nestihla som. Potom kukám do skrine, že kde je to tričko a on mi píše z roboty, že ho má na sebe :grinning: :grinning: od hora dole fľaky a on to nevidel. Tak som mu vravela, nech si ho ešte niečím zašpiní, aby aj tie staré škvrny boli akože aktuálne :grinning: :sweat_smile:
18. jún 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps dakujem moc :slight_smile:
18. jún 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčence moje sladké :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: akú tortu ja mám robiť na sobotu - tortu s trúbkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: netuším, ako trúbku vymodelujem v tomto teple, pomooooc
18. jún 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps pekne:slight_smile: ja zirafkovu...v tom teple sa bojim dlheho krku...
18. jún 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja mám tento týždeň tri torty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - s traktorom, s macom (uvidím, či bude sedieť) a túto s trúbkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja som tie dvojicky chcela povodne nechat sediet, ale nedalo sa, museli lezat.........tak Ti drzim palce:slight_smile:
18. jún 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katarina51 úekné písmo. to je z formy alebo vlastnoručne ušúlané?
@muffinka8 krásna @jakelina krásna
@mamina1978 krásna
@levandulka3 krásnučké
18. jún 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt jeeeeezis to musel byt sok. :astonished:
18. jún 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova krásne
@zklimekova krásnučká je
@broucek2 krásne tortičky @nicolka21 krásnučké
18. jún 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarah00 krásna
18. jún 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 no to bol, aj Pato sa zlakol, chrbat trochu boli, je tam odrenina a modrina ale myslim, ze inak som v pohode :slight_smile:
18. jún 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikuľky moje,pridávam svoje amatérske prácičky :slight_smile:
18. jún 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
dievčence, keď objdenávate jedlé obrázky tak odkiaľ? niekde som čítala, že už tlačia obrázky aj na hmotu, viete o tom niečo? Mám robiť takúto trubku a som sa práve rozhodla, že to nehrozí, torta má mať 3 - 3,5 kg a ja sa nebudem s tou trubkou mordovať
18. jún 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps myslim, ze www.natortu.sk tlacia aj na fondan
18. jún 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps @aduskatt baby, a z čoho modelujete? to fakt nedržia tie postavičky v takomto teple? nerobte mi stresyyy, ja chcem vejár spraviť a ešte aj my little pony koňoooov veľa, to musí stááááť :confused: :confused: :sweat_smile:
18. jún 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ja z Flowerky, ale ta postavicka bola velka, krpate asi v pohode, ale ja som mala v 33 stupnoch 15 cm postavicku
18. jún 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g já teď ze SMF flower :unamused: a drží to, ale v lednici se to šíleně rosí, musím mít pořád puštěný ventilátor, aby to uschlo, když zdobím a vyndávám ven, tak za chvilku je to jak polité vodou. :unamused:
18. jún 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeee babyyy nieeeee, ja mám tortu na zajtra, akurát som ju šupla vychladiť sa, doma máme 26 stupňov, ja nechcem lepkavú tortuuuu :frowning2:((( ja chcem septembeeeeer
18. jún 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g ja ešte nemodelujem :grinning: :grinning: :grinning: len sa chystám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale asi by som mala. Ten môj maco má mať aspoň 15 cm :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: či sa mu bude chcieť sedieť to ešte neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz hľadám, kde dám vytlačiť takúto trúbku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby som ju nemusela modelovať. Len asi dám vytlačiť čierno biely obrázok, aby torta nepôsobila gýčovo
18. jún 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps já jsem taková trubka, nechceš mě na dort??? :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Majka, to by som si na tú tortu mohla sadnúť aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mňa z tých ľudí rachne, normálne sa asi dávam na hudobné nástroje :grinning: :grinning: :grinning: minulý týždeň klavír a tento trúbka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:grinning: :grinning: keď tu zbierate trubky, tiež sa hlásim baby, len poriadne tú tortu vystuž, aby tú váhu vydržala :grinning: :grinning: fíííha 15cm, no pekne... a zákerná otázka - ak nebude držať čo potom? pýtam sa čo mám robiť keď by sa mi nedarilo :grinning: @lamps
18. jún 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy prosííím prosíííím o pomooooc, nejakú bielu tortu s jednoduchými farebnýými kvetmi nemáááte uloženú? torta na zajtra a ja netuším čo s ňou :frowning2:(((((
18. jún 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g :grinning: :grinning: :grinning: no asi sa nebudeme smiať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: minulý rok som robila bicykel, veď vieš a nechcel stáť tak musel ležať, čo urobím s macom .... netuším
18. jún 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo to teda veru nie :grinning: brďo, taak mňa picne, kone budú ležať tiež, čo už s nimi potvorami :grinning: :grinning: už sa nad nimi rozčulujem a to som ešte ani nezačala :grinning: :grinning: hmmm prípadne ho spravíš pupkom dole, rozplešteného na torte, že spadol z oblakov :grinning: :grinning: @lamps
18. jún 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok