• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte, nemáte nejaké inšpirácie na cyklamenovo-zelenú - svadobnú tortu? nič som na nete nenašla :unamused: :frowning2:
19. jún 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o pecenieskamkou sa to vola,len si dopln ostatné náležitosti ,za bodkou je sk :grinning:
19. jún 2013 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 dakujem!
19. jún 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivkaivka ja to robim hlavne na bielej hmote a tam mi vobec nezostavaju flaky ked to len jemne poprasim
19. jún 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 a tú gumpastu používaš samotnú alebo s niečím sa to mieša?
ja idem robiť minnie s takými veľkými ušami a teda neviem,či mi budú držať............ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 samotnu nemiesam ju s nicim. Pouzivam tu Satin ice gumpasta
19. jún 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 aha a išla by mi ofarbiť na čierno,nevieš?že by som si kúpila
19. jún 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čože sa stalo? niekto zneužil tvoje slová a vydával ich za svoje? :fearful: @mysiatkoo
@pristela jeeeeeeeeeej no paráááááádička, ja ťa nenaháňam, som vravela že mi to neponáhľa, ale vieš ako, teším sa moc, tak čo ti budem hovoriť :grinning: aaaaa dobrá správa ! vyprala som zázrakom tú moju zásterku od teba, aj som zabudla že mám taký sprej, som to na tie fľaky nastriekala a vyšliiiiii, tak sa vytešujem mooooc, že zase vyzerá tip top :grinning:
19. jún 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka_o ,pečieme s Kamkou v Prešove ma take iste ceny ako v Poprade,tak si pozri ich stranku
19. jún 2013 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojojoooooj, tešíííím veľmo, kedy ju odovzdávaš? @lamps
19. jún 2013 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 jasne ja len stale objednavam z pecenie hrou a sem tam kupujem hmotu z Ke zeelandie, a teraz rozmyslam, ci sa mi viac neoplati kupit tu v po, aby som usetrila na postovnom.
19. jún 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g nejak tak :wink: ale uz som rozdyxala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz ma viac trapi to teplooooo a nexut modelovat ako vsetkyx co tak citam :confounded:
19. jún 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo cooooo, to kde? co ? ako? niekto ta skopiroval ci ako? :confused: :rolling_eyes: ja som zdielala..ale to som ti napisala...ved ako aj ostatne :unamused: :confounded:
20. jún 2013 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo dufam , ze som to nebola ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: som tiez zdielala ale nenapisala som ti pod odkaz ze zdielam :grinning: :grinning: :grinning: len som ti to opáčitkovala a pri zdielacku napisala text, ze jedna sikovna zienka vypočítala, či pisala, ci nieco v tom zmysle :grinning:
20. jún 2013 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka jaaj som ja mala drzat prsty od klavesnice, ked som bola vytocena radsej :grinning: :grinning: nexajme to taaak, rozdyxala som, bude liiiip :wink:
20. jún 2013 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela boze zeny... ze ja som nedrzala kecky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak som aj pisala, ze zdielanie povolene....vsetkymi desiatimi, ak sa s tym clovek stotoznuje............... howgh...nexcem to rozoberat tu...
20. jún 2013 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte ja mam len malu otazku na tie čo pečiete 3D torty
kolko by mohla važiť takato torta? dala by sa spraviť do 5 -6 kil??
20. jún 2013 o 02:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
20. jún 2013 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Dievčatá,ja veľa nepekávam,skôr tu len obdivujem,ale dnes mám urobiť tortičku a neviem,aký krém dať,aby v týchto úpekoch vydržal,prosím,poraďte mi,vopred všetkým ďakujem
20. jún 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no tak toto tu naozaj uz bolo treba....za prve by som zakazala program americke torty lebo potom uz len kazdy vymysla no nie je ochotny za pracu zaplatit a druha vec kazdemu aspon u mna je priemer 22 uuuplne ze malinky tak sa robi vacsinou priemer 26 kde naklady su zase o dost vysssie vzhladom na suroviny hmotu a tak - ja napr na surodeneckej priemer 26potiahnute kazda polka zvlast + dekoracie prosim pekne minutej 1750 g HMOTY! Naozaj skvely prispevok uz len aby sa siril lebo niektory ludia naozaj nemaju oci v hlave a druha vec ze aj ja ked som zacala piect az vtedy som si uvedomila ako niektore cukrarky a cukrarne "musia klamat" na surovinach pretoze kvalitne stoja co stoja. Takze baby treba si vážiť svoju prácu a dat si ju aspon ciastocne zaplatit :grinning: lebo ak nie potom si sami mozeme za to, ze ludia s cenami vymyslaju (mam na mysli pecenie za suroviny a podobne) a este je tu jedna vec ano vsetky nas to bavi, inak by sme to nerobili :wink: no su tu aj nase deti a rodiny ktorych o cas straveny pri tortach ukracujeme a preto pokial nasa praca neprispeje do rodinneho rozpoctu aspon kusok tak potom je to na zamyslenie ...,.
20. jún 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@maca77 já dělala tak, že sem polila dort a na to připlácla folii a pak dala do lednice...ale myslím, že obě varianty jsou možné
20. jún 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vendullka na mufiny sem dávala nutelu, ale asi dvakrát sem zapomněla a drželo to jen tak, no v tomhle vedru se nedivím :slight_smile:
20. jún 2013 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka ja síce 3D nepečiem, a teoreticky môže mať také torta aj 5-6kg lenže väčšina z toho tigra by bola burizónová hmota, alebo punčovina a len málo "torty". Tak ak chceš tortu s tigrom, radšej nejakú väčšiu postavičku napríklad z tej burizonky dať spraviť a tým dekorovať klasika napríklad okrúhlu tortu.
20. jún 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g v sobotu
20. jún 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja nočná :slight_smile: včera večer okolo šiestej som prišla na to že torty čo som si myslela že mám na piatok mám na dnes :slight_smile: tak som si mákla :slight_smile:
20. jún 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
ospravedlnujem sa za kvalitu foto aj prevedenie ale tortu budem dorabat asi na mieste alebo par minut pred odchodom a neviem ci stihnem normal foto... zadanie bolo len ze tam musi byt tychto 10 zvieratiek a zemegula, a na co najvacsiu plochu(nizke) aby sa to detom lepsie krajalo...takte len 1x plnena a plocha 2x max mojej chladnicky :sweat_smile: a neozdobena len potiahnuta mala 8,5kg
povodny plan bol ze len nacapim na vrch svetadiely ako na mape sveta a poukladam zvieratka ale som si to vcera rozmyslela, ked je to pre deti, ze to urobim viac detske
20. jún 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
babyyyyyy, ja tu nadavam nemnormalne :rolling_eyes: mne sa to topiiiiiiii, to je hnus velebnosti :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ja mam v kuchyni 30,8°C :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: skapinam tu...a to este stale ma jedna caka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a jak to budem fotit...no to uz vobec netusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:
20. jún 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
otazka za milion!!:slight_smile:prosim idem prvykrat piect v silikonovej forme male motyle,ale treba aj ten silikon pred tym vymastit ako plech alebo??????????????????????????
20. jún 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky prosím Vás velice pekne, chcem robiť taký vláčik so zvieratkami, ale nie 3D, ale taký 2d nacapený na boku torty, máte nejaké inšpirácie a ako ste robili podľa čoho tie ksichtíky tých zvieratiek? ďakovala :wink:
20. jún 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko ja som síce motýle nepiekla, ale piekla v inej forme silikonovej a len som to opláchla pred tým ako som dávala cesto v studenej vode a potom som to po upečení hneď nevykápala, ale čakala kým ochladne trochu :wink:
20. jún 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok