• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Holky ja uz mam hotovo, ale torta so snehulienkou nejak nieje :confused: teda je potiahnuta ruzovym potahom , len nema kto vymodelovat snehulu :frowning2: asi budem v noci behat s postavickou okolo domu a sušiť ju tak :grinning: :grinning:

@lamps jasne že je uzasny, kasli na chlapov, ja sa tu ani nepozastavujem nad tymito mojimi i ked tie svoje fantastikuš komentáre maju stale :angry: :angry: :angry:

@mamcas nuž torta sa moze chytat jedine čistými suchými rukami a hlavne musi byt torta sucha, absolut nie orosena ani trosinku potom tam vsetko zostane, a ja ak mam nejaky chlpok alebo nieco na potahu, tak to odoberám špendlíkom, ihlou, špáratkom alebo koncekom skalpela, isto nie prstami bo tie su mooc hrube a jasne ze sa s nimi potom chytis potahu :frowning2:
21. jún 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela aj ja som sa tak dohodla so zákazníkmi .. buď večer aj o 22ej alebo ráno do ôsmej :slight_smile:
21. jún 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som si ťa predstavila v noci, v pižamku so Snehulienkou v rukách ako bežíš okolo domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps uzasne obe torticky. tu traktorovu som si musela ulozit ako inspirejsn pre mojho maleho do buducnosti, bol by z nej namako este ze spi lebo by ju hned pytal.
21. jún 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no aspon , že pyžamko si mi obliekla :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: obliecť som ťa obliekla, len s hrubkou som slovo pyžamko napísala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky, jdu si zítra vybrat ten dárek k výročí, jdu na víkendový kurz do studia "JuliaCakes" a ta tam bude překládat a výklad povede nějaká návštěva z Itálie...podrobnosti nevím, ale já se tak těšííííííííííím !!!!!!!!!
21. jún 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@lamps kraaasne sa ti podarili :wink:
a naaahodou povedz doma, ze ja som podla mušlí hned pochopila, ze je pri mori :wink: :grinning: :grinning:
21. jún 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ze ninja korytnacky :D ale musela som dat pod poklot tycku bambusovu aby sa im nahodou v teple nesplasli hlavy
21. jún 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@mamina1978 dakujemeee, no my ideme do takej zatoky, tam by ani vlny nemali byt, co mi je tak trosku luto, lebo ja vlny milujeeeem :grinning: :grinning:
ja sa hlavne strasne tesim na ten ksicht, ked to ochutnaju, ze je ta voda slana :grinning: :grinning: :grinning:
moja mama, ze natoč mi tooooo, ked to oližu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. jún 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ajka82 dokonalaaaaa :wink: :grinning: a ta pizza :grinning:
21. jún 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem :slight_smile: no to je asi jedine co si z detstva v korytnackach pamatam."pizzza... eee ancovicky" :D
21. jún 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ja tak odháňam syna ( ale nezatváram ho do garáže) len z kuchyne
21. jún 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniela09 noooo som sa bála aby som na nu nezabudla potom.....syn našťastie nebol doma,s ním by som to mla ovela náročneješie
21. jún 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky, ja sa asi odstrelim ,peciem 75 muffinov na svad. tortu,prazi mi od druhej slnko do bytu a ja na sebe iba zasteru a nic :grinning: :grinning: .Normalne rozmyslam, ze si dam budik na tretiu rano a tak dokoncim zajtrajsie torty.vsak tu je tak teplo,ze ani nemam odvahu smartflex vyvalkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@jenie123 neviem či už ti niekto odpovedal ale ja som robila z 50 g prášku a 10g vody a vyšli mi tri a ešte mi aj trošku ostalo
21. jún 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Nádherné tortičky , ako živé :D
21. jún 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka krásnou dovolenou přeju
21. jún 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha až budeš odevzdávat zákaznici, tak si prosím pod tu zástěru dej alespoň kalhotky :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@florentina užij si to a pak poreferuj jaké to bylo
21. jún 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha smart valkať ani nemusíš :grinning: poloz na podlozku on sa normal roztečie aj sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: držím palcoky!!! ja som tiez piekla len v noci :sunglasses: a poprosim si aj foto, vies ze ja lubim tie akcne foto, tak prosim ta daj fotak manzelovi nech odfoti ako pečieš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@daducha jakelinka s pristelou ma uz predbehli :grinning: smart ani nemusis odkrajovat, zaboris ruku a vyberies ju celu zalepenu v tomto pocasi... a valkat tiez netreba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som zvedava ako este urobim kvety na krstinovu na nedelu, no do chladnicky ich v noci davat nebudem s tortou, si budem musiet dat budika na 6 alebo napisat babule, nech mi zavolaju, ked budu na ceste ku mne, nech ich tam dam, lebo cestuju s tortou neviem kam, tusim malacky spominala(?)...chvala bohu hned rano
21. jún 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočeny nakoniec som to takto vym,yslela,niečo namalovala a kvety capla z marcipánu :grinning: :grinning:
21. jún 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@dajna11 jej nádhera
21. jún 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cat krásna
@lamps krásne tortičky
21. jún 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova
@katkak23

krásne tortičky baby
21. jún 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina krásna
@sticker krásna

krásne tortičky
21. jún 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tak panbozko sa nadomnou zlutoval a tento tyzden mi nadelil len 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze uz mam vikend :slight_smile: Ta korunka bola moja nocna mora, aj ked je zo SF flower tak mi normalne pri izbovej teplote zacala klesat, ani som nemala odvahu dat ju na tortu a poslala som muza kupit hrackarsku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ta torta tak aj vyzera :unamused: kyticku som davala na tortu az tesne pred odovzdavanim, tak dufam ze aspon ta vydrzi...baby myslim na tie z vas co prave peciete a spolucitim s vami :confounded:
21. jún 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
Tu sú takí havovia, dnes som robila... v čom sa môžem ešte zlepšiť? Povedzte. napríklad @mufinka8 mala veľmi dobré rady a @mysiatko robí krásne postavičky... proadte mi, čo ešte zlepšiť?
21. jún 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@maya30 krásne tortičky... ja som dnes tiež robila postavičku Hello Kitty a stále mi na nej niečo chýbalo.. A teraz ako som videla ti obrázky mi bliklo - fúziky.
21. jún 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok