• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@lussy23 neboj, aj mne sa stalo ze som dokonca odovzdala bez fuzov :wink:
21. jún 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak...a doslova a dopismená vytrápená torta...ale pacila sa :wink:
21. jún 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
a to ma este dve cakaju...ale potrebujem sa odreagovat tu trosku a pokochat sa:slight_smile:
21. jún 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina majka dakujemeee :wink:
21. jún 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Juj baby,ja som tiež hotová,dorobila som tortu ,tá minnie je celá úplne mokrá,des je to,samé šparatká a špajdle sú tam ,v ušiach aj rukách a aj na spodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ešte jedna rýchlovka pre kolegov do práce :slight_smile: ...mramorák,pribináčik a maliny a hore čerstvé jahodky poliate čokoládou :slight_smile:
21. jún 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@dajna11 krááásna :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. jún 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krááásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak som vam zaspala na hodinku a ta mrcha torta sa sama nepotiahla :slight_smile:
21. jún 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lamps,tortičky su krásne,chcem sa spýtať kolko cm maju pismena
21. jún 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 odkial prosim ta kupujete maliny kde maju najlepsie lebo vsade citam pribinak -maliny,mne sa najviac osvedcilo pribinak-cucoriedky:slight_smile:ale chcem skusit aj maliny!
21. jún 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko a krasne torty na to ze sa vsetko lepi:slight_smile:)))
21. jún 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 ďakujem, písmenká majú 2,5 cm
21. jún 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko v Lídlu nebo Kauflandu
21. jún 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muffiny na rozlúčku so školkou, pre moju prvorodenu...
21. jún 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@akapulko ďakujem.......ja kupujem najviac v Lidli,tie sú asi najvačšie .....ale ak nemajú,tak aj iné............ :slight_smile:
21. jún 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps aaaaaaaaaaaaaaax :wink:

@lussy23 tak teda skusim nejaku radu, aj ked na modelovanie postaviciek je to slovne vazne tazko.... na tvojom mieste by som skusila modelovat vacsie kusky - podla obrazka sa mi ten havko zda dost maly a pri takyx malyx prckox je to este narocnejsie ako pri niecom trosku vacsom... a ked pridavas napr. k telu nohy, tak si urob ako keby jamku do tela, resp. zatlac trosku hmotu na mieste kde ides pridat nohy (no proste neviem to slovne opisat :grinning: )... potom tie koncatiny nebudu take od tela odsadene, ale krajsie zapadnu... (a zaroven ta prosim o pisanie spravnej prezyvky - uz mi raz pisalo mysiatko s jednym o, ze jej furt xodia nejake upozornenia co sa jej netykaju( viem, moja xyba,ze som pri vybere nicku na to nemyslela,) ale uz len kvoli nej ... a druhy dovod, ze nabuduce nemusim otazku zaxytit :wink: Vdaka za poxopenie...)

a mne sa taaaaaak nexceeeeeeeee ..... vzhladom na teplotu v kuxyni to do 11tej ani nejdem skusat...
21. jún 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ježiš ta jahodová, hned bych si dala :slight_smile:
21. jún 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna no veru,doslova sa zožrala :grinning:
21. jún 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 jej mnam dala by som si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@lucula73 tak v lidli som ich uz hladala a nikdy tam neboli.(((v kaufe este mrknem:slight_smile:
21. jún 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko v lidli mali výpadok dosť dlhú dobu,ale už sú...skús ráno niekedy,večer ani u nás niet a na druhý deň som už párkrát kúpila :slight_smile:
21. jún 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a moja tortuša s trúbkou, minulý týždeň som robila klavír, tento trúbku :grinning: :grinning: :grinning: unavená som ako kôň to je prvýkrát, čo som za jeden deň zdobila 3 torty
21. jún 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
tak prave som odovzdala tuto:slight_smile:ale som sa s nom naserinkala ale od buduceho tyzdna vraj nebude tak horuco.)na amatera sa z nej strasne tesim.)
21. jún 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@lucula73 tak tam budem chodit ako cakanka a cakat :grinning: :grinning:
21. jún 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps to si vyrezala tú trubku?krásna je ...aj tie tortuše predtým :slight_smile:
21. jún 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ďakujem, trúbka je namaľovaná za pomoci môjho najstaršieho synátora
21. jún 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps sa mi zdalo :grinning: ,ale som neverila,že si maľovala teraz na tortu,klobú dolu fakt...........moja bola taká mokrá,ako vodou poliata,neviem si predstaviť,že by som mala na nu dačo maľovať................už je fuč,chvalabohu...
21. jún 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja som trúbku maľovala na samostatný plát a ten som položila na tortu. Ešte som chcela noty a husľové kľúče pomaľovať po torte ale taká bola orosená, že nehrozí na ňu maľovať. Tá 40-tka je trochu krivo, ale tak sa mi prilepili hneď čísla, že už sa nimi nedalo pohnúť
21. jún 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@pristela
@ajka82 ha, srandicky, srandicky baby jedny,no ja mam hlavu v smutku.Vsak ta moja torta vyzera ako keby som mesiac piekla :angry: .To budu nervy ked to budem odovzdavat,sa hanbit budem :frowning2: .A akcnu foto si manzel samozrejme urobil hned po prichode domov,ked ma nasiel chvilocku na gauci lezat,cakala som kym mi byt vychladne :grinning: :grinning: .Gatky som mala ale aj tak pristelka, tu fotku sem hodit nemôzem, vsak by nam forum zrusili :grinning: :grinning: .Inak toho ochladenia som sa nedockala,az sa bojim do tej svadobnej pustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
baby vsetky co ste tento tyzden mali torty mate moj obdiv :dizzy_face: , to teplo je strasne /my mame v podkrovi stale 28-30 C :stuck_out_tongue_closed_eyes: / a teda aj narocne, lebo akokolvek chcete vsetko sa topi s a rosi... a tazko schne
peknu dovolenku vsetkym dovolenkujucim @pipka a aj ostatne

a este otazku treba na modelovanie postaviciek a kvetin radsej gumpastu? mam modelovanie na 3.7, teda ak by prisli opatovne horucavy... s ktorou gumpastou mate dobru skusenost?
za odpoved dakujem vopred.
21. jún 2013 o 23:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok