• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
@maca77 akosi mi to nemyslí pri čom som si mala pomôcť? pri fotení?
22. jún 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mě se nechce, uf, ale ráno si přijdou pro dort. Tak musím. Venku je fajn chládek a my tu máme pořád tak vedro. Nechápu. :unamused:
22. jún 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina ja som doteraz vždy niečo pod tú čoko dávala........buď trošku kremu alebo džemu :wink:
ale............ja nepolievam tortu klasicky,urobím si najprv boky,taký mantinel a až potom nalejem čoko na vrch torty...to je asi vačšia spotreba čoko ako klasicky poliať :wink:
22. jún 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps si písala,že si využila pristelinu fintu s alobalom.tak asi na to sa ťa pýta @maca77 :grinning:
22. jún 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin juuuuuuuj, veeeeľmi ďakujem za také krásne slová, nevadí, že ich opakuješ dobre sa to číta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jún 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps niet zaco rada sa ne pozeram dobre na mna posobia :wink:
22. jún 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 a ako robíš, prosím ťa, tie boky? Ja som práve teraz poliala a chcela som mať boky celé pod polevou, ale podarili sa mi len také potôčiky. :slight_smile: O nič nejde, je to len torta na našu rodinnú oslavu, ale keby som chcela nabudúce... Ako dosiahnem to, že tá čokoláda bude všade po bokoch a žiadne nezakryté miesta nezostanú..?
22. jún 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky moje ja vas nejako zanedbavam sak som tu tusim 3 tyzdne nedala fotoseeee :D. tak pridavam teraz vsicko naraz. Ako ja tento tyzden brutal hroza bala som pingacov, nema a monsterku a teda total ale ze total horor nie ze ako pekne potiahnut a ostre hrany a somariny okolo toho ale vobec potiahnut rosilo sa neskutocne solamyl sa minul nebol cas ho znova kupit rano sa torty odovzdavali no des. Obdivujem vsetky sikulky co robili teraz svadobne a nejake vacsie tortuchy by ma porazilo
22. jún 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@lucula73 @maca77 jáj, no pristelka raz písala, že keď sa robí na torte tieň použije alobal tak, aby odrážal svetlo na tortu a ten tieň tam potom nie je aj dávala foto. Pre porovnanie dávam prvá foto je bez použitia alobalu a druhá s alobalom
22. jún 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@ewellina už som to tu nielen ja,ale viaceré x krát písali,ale zopakujem.............odmeriaš si obvod torty,jej vyšku,vystrihneš si z pečiaceho papiera taký pás s tými rozmermi,kuštek vyššie si to urob a naleješ na papier čokinu......ak trošku stuhne,tak ju nacapíš na boky torty...........lepšie drží na kreme alebo džeme....................a dáš úplne stuhnúť do chladu.............potom papier opatrne stiahneš a máš boky hotové a naleješ na vrch torty čokoladu,ponahýnaš tortu a sa ti pekne rozleje po povrchu...........tie boky ak sú kuštek vyššie,tak ju zadržia,aby ti neušla dolu :slight_smile:
22. jún 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin tak sa pozeraj, sa teším, že torty môžu na niekoho aj dobre pôsobiť
22. jún 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps oj prepáč, prepáč... som sa sekla... mala som na mysli alobal :sweat_smile:
22. jún 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 ale to nič, mne to občas zle dopína :grinning: :grinning: :grinning: a pochopila si? ten môj opis je dosť chabý
22. jún 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 :slight_smile: Tak toto je super systém, to by ma nenapadlo. Vieš, ja som tu len taký len občasný návštevník tejto témy. Len keď má niektoré z mojich detí narodky a chystám tortu, takže ďakujem za trpezlivosť. :wink:
22. jún 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ále veď ja teraz čítam že som tam namiesto alobalu napísala celofán :grinning: asi z toho tepla..... u nás fajn prší, vonku sviežo a ja pečiem korpusy a v kuchyni znovu 28 stupňov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, pridávam jedny z mojich posledných tort, dúfam, že nadlho. o týždeň nastupujem po materskej do roboty a už sa celkom teším, že sa mám na čo vyhovoriť, keď niekto chce tortu. dostala som sa do fázy, keď je pre mňa utrpením, keď mám tortovať a to je zlé, začala som to robiť, lebo som mala z pečenia radosť, ale už je to povinnosť, takže potrebujem oddych, robila som tento týždeň 8 tort, ale už ma nebavilo ani fotiť ich, takže mám len dve fotky
22. jún 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@lamps no ale ja som zavislak na torty ja kazdu volnu chvilu beham po nete a kukam torty a hovorim si tak to by som raz chcela urobit a na taku uroven by som raz chcela prist :frowning2: ale tie tvoje su take tvoje myslim,ze sa v nich odzrkadlujes ty,take milene
22. jún 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin moc ďakujem, ale ubezpečujem ťa, že nie vždy som milá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps haha ale aj ta tvoja profilovka,je taka,ze sa musim aj ja usmiat,aj ked nemam naladu
22. jún 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin chceš, aby som mala dnes vianoce? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som sa chychtala lebo mi deti niečo rozprávali a mm ma v tom cvakol
22. jún 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps neee len pravdu
22. jún 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 joj krásne torty... joj tá tučniačiková - hodí sa do tohto horúceho dňa:slight_smile:
@mariann2 krásne tortičky
@lamps krásna
22. jún 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ďakujem, už vianoce mám. Toľko komplimentov naraz neviem, či aj zaspím :grinning:
22. jún 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@asianflower krásne
@mimcak krásnučké dielka
@njonja krásna
@aduskatt krásna je
@anibas krásne tortičky
@evicaka tie kvietka sú prekrásne
@adrika202 krásne
22. jún 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
prosim o nejake inspiracne foto na tortu na krst pre dievcatko, ale nieco fakt kraaaaaasne. Je to pre moj poklad :slight_smile: Dik
22. jún 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps prajem pekne snicky,ja som spala cez den tak teraz sa mi nechce idem hladat nejaky film,nech si nieco kuknem dobru
22. jún 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin a ja ešte nejdem spať, to máš super, že hodíš šlófika aj cez deň, to je u mňa takmer nemožné
22. jún 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin
@artepf
@artepf
@rapunzel1
@zsuzsu
@levandulka3
@akapulko
@iwulka23
krásne tortičky baby
eliska22 @dajna11 baby to je úplná náedhera tie vaše dve tortičky. Klobúk dole

to sú nádherné torty baby
22. jún 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela bezkonkorenčná nádhera! waw!

@mysiatkoo krásne, to sú cukríky nejaké?
@halienka prrkrásne
@lifinka krásnučké tortičky
@simasa parádna torta
@jakelina nádherné
@adrika202 krásne tortičky @vlasta 80 krásne tortičky @denisak77 krásne tortičky @akapulko krásne tortičky
22. jún 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 . prekrásna torta
22. jún 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok