• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@daniela09 já mám tuto http://cukrarske-pomucky.cz/barva-prachova-zelena-spring-green-406/ a pak tu obyčejnou zelenou z drogerky, ta je taková tmavá, kdy se dělá na sucho...., ale i tady mají více tmavých odstínů zelené....
27. jún 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 děkujiiiiiiiiii :dizzy_face:
27. jún 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja druha cokoladova torticka ............ Vcera robena ,len tak pre nas......... :wink:
Vanilkovy korpus , plnka vanilkovy pribinacik s cerstvymi ribezlami
Vrch a boky z horkej cokolady :slight_smile:
27. jún 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@mamina1978 ok ,ďakujem krásne za info :dizzy_face:
27. jún 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
narodeninová :slight_smile: a mám fajront na tento týžden :slight_smile:
27. jún 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Dievcataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim pomooooooooooooooc..............
Ja tuzim tak velmi robit torticky pre dievcata alebo deti, a teraz , ze aku objednavku som dostala na august !!!! Samozrejme pre chlapa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: Motorka 3D na 50 narodeniny pre cca 30 ludi , to ako co ???? Ved ja nie som kuzelnik :frowning2: :frowning2: :frowning2: Asi len na lezato z boku ? A na to vyrezanu , ci . ved taku pre 30 ludi , tak tam musi byt aj nieco na jedenie a nie len kolesa a sedacka :angry: :angry:
Prosiiiiiim ak mate inspiracieeeeee ja taketo hlupe temy nemam ulozene :frowning2: :frowning2:
27. jún 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 fuuu nezavxdim:slight_smile:ale ja by som ju dala asi na lezato ako pises:slight_smile:
27. jún 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 nic si z toho nedělej, já ji mám v srpnu dělat taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: si můžem pobrečet na rameně a pak jít a stvořit ji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela já jsem takhle dělala karamelový šlehačkový s máslem. Ale ušlehala jsem do pěny máslo s vanilkovým cukrem a pak jsem do toho pomalu lila tu šlehačku a byl to výborný lehký krém. Ale dát máslo do toho to nemám vyzkoušené, snad se ti povede.
27. jún 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, prosím, prosím, potřebuju radu!
Jdu dělat prckovi dort a nestihla jsem koupit potahovou hmotu (kupovávala jsem K2 nebo dělala potahovku ze sušeného mléka). Mám tady marcipán kupovaný - hotový plát na potažení a takové ty balíčky od Oetkera tuším. Jde to normálně barvit gelovkama? A modeluje se s tím dobře? (potřebuju udělat traktor :slight_smile: A jak pak s dortem - může marcipán do lednice? Bojím se, aby to neteklo... Pod potahovku budu dělat klasický máslovo-pudinkový krém.
Děkuju moc za radu!
27. jún 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sven marcipán od Oetkera môžeš rovno hodiť do koša :stuck_out_tongue_closed_eyes: nič nevymodeluješ ... ja som mala z neho problém vykrojiť srdiečko. A ak sa ti s tým podarí pekne potiahnuť torta tak ti všetky pogratulujeme :sweat_smile:
27. jún 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dievčatá vedeli by ste mi dať recept na pribináčkovú plnku, chcem ju použiť do torty pre dcérku do torty na 1 ročik, a ak by ste mi vedeli dať aj recept na nejaké dobré piškotove cesto.
ďakuejm velmi pekne
27. jún 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 - To jsi mě teda nepotěšila... No na potáhnutí mám z německa dovezený kupovaný rozválený plát, takže tím to doufám potáhnu... Uf, tak to abych teda na to modelování ještě rychle udělala zítra nějakou tu domácí potahovku...
27. jún 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sven veru tak, Oetker je uuuuuuuuuuuuuuplne ze na nic:frowning2: drzim palce, nech sa vydari torticka
27. jún 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes som skusala RED-VELVET uz ho mam upeceny zajtra uz len naplnim :slight_smile: chcela som ho skusit tak som zvedava ake to bude uz aj s kremom chutit ..napadlo ma ci by sa tam nehodili jahody?..co vy nato? neskusali ste to niekedy tak?
27. jún 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 mozno podla tohto nieco urobis http://dorty.artmama.cz/node/56808
27. jún 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@http://tortyodmamy.sme.sk/narodeninove/honda-motocross , táto je celkom pekná...
27. jún 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sven no, jes strašne mäkký, lepí sa, topí a neviem ako sa zafarbí lebo nie je biely.
27. jún 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina neboj, zúročíš to a budeš mať vďaka tejto kráse na tvojich tortách hneď zarobené na ten kurz. Mňa by to veľmi bavilo, štve ma, že sa tomu nemôžem venovať cez deň (matka s dvoma deťmi pracujúca na plný úväzok) a večer ešte dorábam veci do roboty, tak sa mi nechce tak neskoro. Som rada, keď niečo mojim kočkám stihnem uháčkovať :confounded: Ale taký kurzík by bodol, asi by som bola viacej motivovaná. Na jednom kurze mi ukázali orchideu a odvtedy sa jej nebojím :grinning: Juj dúfam, že si manžel nájde prácu čoskoro, je to veľmi nepríjemné :frowning2:
27. jún 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gumidekmomo a aka je prosim ta chutovo ta piskota velvet je tam citit nieco ine ako v klasickej alebo co spevdaka:slight_smile:cialne tam ide?
27. jún 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko no este neviem neochutnala som zatial kedze ju plnit budem az zajtra a teda aj krajat mozem ti dat potom vedet :DD JA som len chcela skusit to ze aky bude v tom rozdiel ked to tí američani tak davaju do tych tort :DDD
27. jún 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumidekmomo oki potom daj vediet zaujima to aj mna!:slight_smile: :grinning:
27. jún 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnešná pre dcéru k narodkám :confounded: moja prvá maľovaná :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2013 o 20:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@marianabila krásna
@adrika202
@mamina1978
krásne tortičky
27. jún 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko krásna
@daniela09 krásnučká
@evicaka nádherná tortička. čo to tam leží pri tom bábätku? to je kravička?
@daniela09 krásna
27. jún 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha krásne
@broucek2 krásnučká
27. jún 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok