• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Poťah je čokohmota + smartflex.
28. jún 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@jakelina krásnučké
28. jún 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. jún 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo nádherná
@79zuzana krásnučká tortička
@livia76 nádherné
@sikag parádna motorka
@aduskatt krásne
@luciahromadkova - inak mňa by zase zaujímalo, ako sa dá urobít telíčko z rukami z jedného kusu, ako to máte vy (alebo že na prvý pohľad nie sú vidno spoje)
28. jún 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jej nádherná
28. jún 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 ďakujem @anibas jej ďakujem za pochvalu, potešila:slight_smile: Ale ja ako nedokonalý človek neviem robiť dokonalé veci:slight_smile:
28. jún 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby robila som postaičku z kučeravými vlasmi, ale tie vlásky dosť povypadávali... našťastie to až tka nevidno... ako vy robíte kučeravé vlásky aby držali?
a ešte jedna otázka. kto tu už robil sediacu 3D mačku?
28. jún 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mramorovy korpus + coko plnka s malinami....2,3kg
28. jún 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@lussy23 nie su z jedneho kusu, hlava zvlast, hrudnik, aj ruky, a aj spodna cast, len je oblecene a ma tam rukaviky, tak sa to zda..., inak videla som tak ze prevlecu cez telo drotik, vymodeluju ruky a potom ich navlecu na ten drotik /vid foto 3/ a vo vrchnej casti prilepia aj lepidlom
kukni trebars tu
https://www.facebook.com/sweetfrosttops/photos_albums a dolu odtial stiahnute foto
28. jún 2013 o 17:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@luciahromadkova len neodpadávaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by ma mrzelo, ďakujem za pochvalu a teším sa, že sa postavička vydarila :dizzy_face:
@dominikamelka ale čoby, určite sa autíčko podarí :slight_smile:

Dievčence moje všetkým Vám ďakujem za krásne komentáriky a páči sa mi k tortičke, veľmi si ich vážim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a idem sa s Vami podeliť o veľmi potešujúcu správu, vyzerá to tak, že sa nám podarí ísť do väčšieho bytíku sa tak veľmi tešííííííííííím . Ešte to nie je úplne, že na betón isté, ale snáď sa to podarí a budeme vo väčšom :slight_smile:
28. jún 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@muffinka8 veľmi pekná, decentná tortička :sweat_smile:
28. jún 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2013 o 17:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina myslím, že je to toto, moji malí na tom dosť dlho frčali, dokonca som s nimi videla asi všetky série a všetky diely aj celovečerné filmy, je to Bloom víla, ktorá žila na zemi a prišla do školy pre víly, tam stretla kamarátky a bojujú vždy proti nejakému zloduchovi spolu s partiou chlapcov pod názvom profesionáli, pozri jeden diel a uvidíš dosť na tortu. Pre ňu je symbolická sila dračieho ohňa. Čiže drak taký žlto červený :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=VA1_xDPTxbs
28. jún 2013 o 17:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. jún 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :grinning: pre chlapa to je
28. jún 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 to si mala super, že pre chlapa chceli takú peknú tortičku, ja práve čakám, kým mi stuhne v chladničke tortuša, tiež pre chlapa, ale s lap-topom, taká nezáživná torta, typická chlapská :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
davam si chvilku pauzicku, dopijem kavicku a makam dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta s konikom je ta, co som slubila neteri, ze ked najblizsie prideme k nim, tak donesiem, chcela k narodeninam, len sme kiahnovali doma...tak to vychadza na jej meniny
28. jún 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
kocky prosim o surne tapetky nieco pre neterku ktora nevie co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:. ma 9 rokov a je jej to jedno tak som myslela nieco kvetinkove pripadne motylikove alebo s mackom a kvietkami
28. jún 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nezlobte se, ze vstupuji do Vasi diskuze, ale mohly byste mi poradit, zda se da mlecny marcipan delat z plnotucneho suseneho mleka? Nebo musi byt polotucne? Moc dekuju
28. jún 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka, mne sa veľmi páčia tieto
28. jún 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahojte babulky, robili ste niektora 4 posch. tortu v rozmeroch 40 - 32 - 24 - 16 cm ? Mam robit na buduci tyzden takuto svadobnu opachu :grinning: a netusim co to môze vazit.Ci si nemma specialnu dosku pod tu tortu zhanat ? Vsetko bude 3x korpus,2x plnka, vsade aj ovocie.Dakujeeem :dizzy_face:
28. jún 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ja by som to dala isto na dosku bude to dost tazke veru. a inak sa mi zda na priemer 40cm velmi malo iba 3 korpusy to bude nizucke nie? myslim tak opticky na ten priemer.
28. jún 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 krasna torticka. a to ti ta cokommf tak krasne vysla? ja som tam mala dierky a trhance, neviem ci som nedala malo cukru, ale isla som podla receptu. myslis ze by cukor a cera na ruky pomohli? dakujem za radu
28. jún 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nechceli :grinning: to je darček od nás :sweat_smile:
28. jún 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag to nie je mmf, ale čokohmota z čokolády tmavej a k tomu som primiešala smartflex.
28. jún 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ahojcek,si robila nedavno taku klavirovu tortu,mozem ta poprosit pridas ju sem este raz? Mam robit harmonikovu apredpokladam,ze tie klavesy su rovnake alebo teda podobne. A este sa chcem spytat,nejako si si to pocitala alebo nejaku pripravu robila? Dakujem moc sa odpovede :slight_smile:
28. jún 2013 o 19:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak moja dokoncena bielo-zlata. Dakujem @aduskatt za rychlu dodavku farieb:grinning:
Vaha 5 kil , plnka mascarpone s lesnym ovocim.
28. jún 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Fotka:
28. jún 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@marci2305 za malicko:slight_smile:
28. jún 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
moja dnešná :slight_smile:
dúfam,že sa @anibas nenahnevá......nemala som inú možnosť,z 7 fotiek s krtkom si vybrali tri a všetky boli tvoje,že presne takú tortu chcú.......tak som detailiky trošku zmenila,ale moc sa nedalo :slight_smile:
28. jún 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok