• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
tak tu je moja nezáživná torta
28. jún 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@lamps úplně mi to připomnělo moji nezáživnou s modrou plochou a propiskou. :wink: Ale máš ji krásnou :wink:
28. jún 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas tu je, tie klávesy sú uložené tak, že sú dva čierne, dva biele, tri čierne, dva biele, dva čierne ...
28. jún 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@lamps veď je super...........to pero to normálne oživilo :slight_smile:
28. jún 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina toto sú také suché torty, nič sa tam nedá vymyslieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Dakujeeeem moc :slight_smile: tak este zistim, ci je to aj na harmonike tak (tie klavesy) a hadam to zvladnem :slight_smile:
28. jún 2013 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas ale zvládneš, neboj nič
28. jún 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps a ked uz si na drate :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozem este jeden dotaz? mala by som robit zahradnu ruzu, vies mi povedat ktora sa tym akoze mysli? Je kvietky neviem vobec, iba take jednoduche ruze a aka je zahradnaaaa netusim :fearful:
28. jún 2013 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps aj ja mám dotaz,ak možem............ty si tuším už robila tú karamelovú šľahačku............ak nie,sory,ak áno,koľko dávaš prosím ťa cukru na jednu?a dávaš aj stužovač??
28. jún 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 áno môžeš :grinning: :grinning: :grinning: áno robila som aj včera, v recepte mám 300 g kryšt. cukru na jednu šľahačkovú smotanu, ale ja už dávam cukor od oka a dávam aj stužovač
28. jún 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ďakujeeeeeeem.....idme si to urobiť a zajtra snáď vyšľahám.............posledná tortuš a a potom prázdniny :slight_smile:
28. jún 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps diiik :slight_smile: to som aj ja mohla hodit do uja guugla ze? :grinning: Je to vlastne normalna ruza akurat, ze ja tie lupienky neviem tak pekne zvlnit :( No co, trenovat musim a pojde to :slight_smile:
28. jún 2013 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ale vyšľaháš, veď je to presne ako parížsky krém, len miesto čokolády je tam karamel a nie je až taký tuhý ako parížsky
28. jún 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas no mohla, ale nie vždy to človeka napadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to stenšovanie a vlnenie okrajov treba trénovať a nájsť si nejaký spôsob, mne to tiež dlho nešlo som sa pri tom jednovala, teraz to robím špáratkom na penovej podložke a ide to.

Inak dievčence obdivujem všetky, ktoré poťahujete tortuše so Smartom, ja som ním poťahovala tú moju dnešnú a teda narobila som sa statočne, normálne mi bolo riadne teplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 jééj - krásne sa ti podarila, a nehnevám sa, ja som tiež kopírovala - Zdeňka Milera :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@79zuzana
@rapunzel1
děkuji kočky moc, tak pokoukám a něco spáchám, ale vůbec se mi teda ty postavičky nezamlouvají....
28. jún 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag @mizulienka @akapulko vdaka baby, ale ja vam asi ziadne finty neporadim, ved je to moja prva hranata.... ja som s nou az taka celkom spokojna nebola, lebo sa mi to na pravom hornom rohu troxu zacalo trhat :angry: tak som tam musela zakryt kvietkami...
@luciahromadkova vloziiiim :wink:
28. jún 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gitarka taká maličká iba 7 kilová :grinning: :grinning: :grinning: trochen som prešvihla váhu :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@dm1 ja vôbec netusim ci budu 3 platy stacit, take hebedo som este nepiekla :grinning: .Urcite to budem musiet po platoch piect,vsak to ani taku misku nemam aby tam voslo naraz tolko vajec :grinning: :grinning: .No moja posledna torta tak nech to stoji za to :grinning:
28. jún 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@florentina http://dopohadky.cz/vily-winx-vite-ktera-je-ktera běží to v animáčku na barrandově a je to šílená blbost, ale náš starší to miluje :grinning:
28. jún 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Óóó dievčatá aká som rada - zrušili mi tortu na 6.7.- svadobnú - ó HAPPY DAY !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@reruna super odkaz, děkuji moc!...konečně jsem se dočetla, že víly wings a winx jsou opravdu totéž :wink: ...a teda toto je pro holčičku, které bude 6 a to jsem myslela, že se jí budou líbit ještě dětštější motivy než toto...jsem nějak mimo :grinning:
28. jún 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá od pondelka, Americký týždeň v Lidl
28. jún 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zasa ďalší týždeň za nami,nejak to letí.Pridávam tohotýždňovky ktoré sú okrem srdiečka podľa predložených obrázkov len s malými obmenami,čiže všetko kopírované.Dúfam ,že sa nenahneváte autorky tôrt,ale zákazník náš pán.Ešte jedna na nedeľu a dopečené.Ozaj,a ešte jedna pre silné žalúdky,prehovárali ma dlho na takúto tortu,lebo ,ja nerada pečiem takéto somariny a ,že ak sa bude páčiť oslávenkyni tak na budúci týždeň zasa ďalšiu takúto nádheru.
28. jún 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@lamps aj tato je superna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vobec nie je nezazivna.... :grinning:
28. jún 2013 o 21:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina našemu bude 6 v září a winxky mezi jeho vrstevníkama prostě frčí...ale modelovat to bude asi fuška
28. jún 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 Krasna:wink:
@ajka82 Velmi pekne torticky, take cistucke...
@dida38 Perfektny spongebob:frowning2:
28. jún 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dajna11Booze, ta je perfektna...:wink:
@denisak77 Krasne vsetky...vankusikova je velmi pekna, si sa riadne vyhrala s modelovackami a ta posledna....
no to by ma teda nenapadlo:grinning::grinning::grinning::grinning:
28. jún 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok