• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@simasa juj ja neviem co je tylo prasok :( a podsypaniu sa snazim vyhybat lebo mi tam potom ostavaju flaky a toto Jr silno modra farba,cize by tam ten solamyl bolo riadne vidiet :( no ostava mi dufat,ze to stvrdne...
30. jún 2013 o 19:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas doma jsme nepochopená asi každá :wink:
manžovi se líbí každý dort, i když třeba mě se nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas neh chvíli odstát, on ten sv zase ztuhne :wink: a pak vyřezej a nech ztvrdnout a uvidíš, bude to v pohodě :wink:
30. jún 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 srdíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 aj to prve aj posledne je pekne :dizzy_face:
30. jún 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci presne :slight_smile: ja sa Ho obcas pytam na nazor,ale teda ten umuceny pohlad co hodi stoji za to :grinning:
Najhorsie je,ked som z niecoho nervozna,ako teraz z tej capice a nemozem to dat najavo,lebo hned mi povie na co to robim ked som nervna :rolling_eyes:
30. jún 2013 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky tak můj poslední dortík tenhle týden a moje skóre je 13 dortů, oooobr větrník a 100 zákusků, dneska jsme byli u našich na obídku a já tam po o na dvě hoďky vytuhla a vzbudilo mě až když mě začala Aisha olizovat, že chce ven :wink: :grinning: :grinning:
30. jún 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@mamcas oni jsou koukám všechny chlapi stejný :wink: a ti moji malí chlapi zase furt chodí do kuchyně a radí mi, co mám jak udělat, a že tohle se ti nepodobá, udělej to takhle, to vážně miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci
@zsuzsu ďakujem baby:slight_smile: Dám teda tie srdiečka.
30. jún 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci krásna tortička
30. jún 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
viete mi poradit pls kolko treba marcipanu na potiahnutie torty s priemerom cca 30 cm?

vdaka vopred!
30. jún 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ty si blázon, 13 tort a ešte zákusky, spomaľ moja, lebo si ublížiš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dievcata , uz vas tu citam strasne dlho a ako si som sa nevedela rozhodnut ci sa prihlasit a ci nie .Ale Marcelka, moja buduca a ako by uz moja nevesta a dcera to dneska rozhodla za mna a som tu.Musim povedat a hlavne napisat , ze tolko rad a pomoci, ake som nasla na tejto stranke som nikde nenasla.Som tak povediac vekovo ako vasa mama , lebo mam dcery vo vasom veku , ale myslim, ze vam to nebude na pritaz ked sa na vas neakou radou obratim Na pecenie ma priviedli moje 3 vnucky, minuly rok a od vtedy sa pokusam o cukrarske vytvory. Som na dochodku a takto si ho kratim
30. jún 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@hana248 vítej:slight_smile:
30. jún 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
toto su moje poslednetortuse
30. jún 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@vianocnystromcek ja si rozvalkam cca kilo
30. jún 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka na jednu šlehačku (200ml) dávám 1 čoko (100 g) a 1 mascarpone (250 g), stačí to na menší dort 20 cm plněné 2X, na větší dort udělej dvojitou dávku
30. jún 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
promocna pre moju najmladsiu dceru a pes pre susedku
30. jún 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hana248 ten pejsek je nádherný, to je zdobené krémem? na to bych neměla trpělivost, obdivuji:slight_smile:

@vecernicci ty jsi rekordmanka, tolik dortů a ještě tolik zákusků! ten obr větrník je jako dort nebo je to fakt velký větrník?
30. jún 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna nee, je to faaakt větrník, ale pro porovnání jsem ho vyfotila s kostkou másla :wink:
30. jún 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj kočky, přidávám jeden kytičkový dort. Po minulém víkendu jsem se rozhodla, že se kytiček nebudu bát :grinning: ...nicméně včera večer jsem opět neměla nic hotového, ani korpus nic...a ráno jsem odevzdávala, takže zase vše narychlo a tyto květy napoprvé....zjistila jsem, co vše doma nemám...doteď jsem používala práškové barvy převážně z drogerky, což je na květy naprosto nevyhovující, vůbec to tím nechytalo barvu, mám jen zelenou a žlutou práškovou z shopu a to je o něčem jiném...taky malý váleček potřebuji, s velkým se u kvítků špatně odhaduje kde zatlačit atd...ale nějak jsem dobojovala. Jen jsem měla na sebe vztek, dělala jsem malinový krém co už víckrát a nějak pořád tekl, i po přidání Ole, takže se mi dort pořád bortil, příště udělám asi k tomuto krému máslové mantinely...takže jsem jen obmazávala máslem, ale to pak nešlo vyrovnat...takže prostě je to taková hrouda :angry: ...
30. jún 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dobrý test, ale chybí mi tam pilos, já nejčastěji kupuju olmu nebo madetu, ostatní občas, když je nějaká akce a některá másla u nás ani nemají
30. jún 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pardon, fotka tady :wink:
30. jún 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@vecernicci tak ten obří větrník bych si fakt dala, já je miluju.-)
30. jún 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 od zítra jsem na pracáku, takže budu mít času na děti i dortíky dooooooost :wink:
30. jún 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina ten kurz se ti fakt vyplatil, nádhera, nakup prachové barvičky, s těmi se krásně stínuje to je něco jiného než ty práškové z drogerky, jen jsou poněkud dražší, tak si dobře rozmysli jaké budeš nejčastěji potřebovat, na květy asi mechová zelená, světlá žluozelená, jemná růžová, žlutá, bordé...
30. jún 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zlato, mám prosím dotaz @aduskatt ....existuje cukrářský pyl na květy? Na tom kurzu jsme dávaly něco takového na kytky a já myslela, že prostě nahradím doma žlutou barvou, ale to nešlo, ta se na tom lepidle prostě rozpustila jako barva, nedržela jako pyl....
30. jún 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna se stav na kafe a já ho upeču
:wink:
30. jún 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina existuje, viděla jsem ve více eshopech
30. jún 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčatá ,dnes som sa konečne odhodlala sa registrovala :slight_smile: ...chcem vám poďakovať za neskutočné množstvo rád ktoré som sa tu od vás podozvedala a mám jednu prosbu na vás ,môj syn mi dal úlohu :grinning: chce na narodeniny tortu tanku a ja neviem ako ju mám spraviť :frowning2: ďakujem vám za všetky rady
30. jún 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok