• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@jakelina ˇdakujem moooooc, veľmi si to vážim :wink:
1. júl 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ty jsi můj vzor, tak se na Tvoje dortíky vždycky těším. :wink:
1. júl 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina :dizzy_face: :dizzy_face: jooj, ty si zlatíčko, ale to nieee, veˇd sú tu omnohoo šikovnejšieee odomˇna, a tvoje tortičky sú nádhernééé :dizzy_face: ale moooooc ˇDAKUJEM :slight_smile:
1. júl 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vendullka Ďakujem...:grinning: Veľmi sa mi to páči...si šikovná...musím niečo pozrieť aj ja :wink:
1. júl 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g @jakelina baby, obe ste šikovnice :dizzy_face: ja len nechápem ako Wera toto stíha pri malom, ktorý je mladší ako môj :slight_smile: po mne momentálne jazdia 2 autíčka :grinning: a ja nemám šancu pri malom vytiahnuť niečo na modelovanie alebo tak, lebo všetko mi berie a nič nedovolí robiť. Proste ho nemôžem spustiť z očí :confused: Keby ste prišli k nám domov tak sa vám bude zdať že nás vykradli :grinning: Dnes sme zhodnotili, že musíme dať preč aj jedálenský stôl z obývačky (konferenčný stolík je už rok mimo) lebo malý je stále na ňom vylezený a dnes sa strepal zo stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: on vylezie všade aj kde sa nedá.
1. júl 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g prenadherne torticky fakt si sikula!:slight_smile:
1. júl 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky vsetkym sikovniciam:slight_smile: pridavam svoju vcerajsiu a prvuu promocnu pre kamosku a jej muzika ..no sranda velika boli tie tuby robit aby aspon trochu hladko vyzerali :slight_smile:) inak krasne torticky ste holky zase porobili..
1. júl 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@ve2 wauuuu ... krásnučké, jemnulinké tortičky si popridávala ... šikulka :slight_smile: :wink: :slight_smile:
1. júl 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@asianflower myslim ze mame rovnakych priatelov, krasna torticka .... a ten cerveny diplom.... :wink:
1. júl 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maznacik007 sranda svet je maly:slight_smile: dakujem
1. júl 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 MMF je bezlepkové a cenovo celkom v pohode, to by si nechcela skúsiť?
1. júl 2013 o 19:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 dakujem, ja viem ze je, ked jaaa tak nerada to zarabam :(
1. júl 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 vidis a este ma ale napadlo, ze ako ktore MMF, lebo neviem aky cukor obsahuju ktore cukriky... al do niektorych cukrov pridavaju psenicny skrob :confounded:
1. júl 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g všechny dokonalé jako vždy, ale ta svatební ta je teda úplně neskutečná, ukládááám... :wink:
1. júl 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Ahoj ďakujem za odporúčanie ale mohla by si mi dať ten web? Ďakujem
1. júl 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 to mám aj ja písanú aj tlačenú abecedu a zrovna dnes som s ňou robila písmenká na štvrtkovú tortičku....také menšie venovanie....tak presne viem o čom píšeš :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g tortičky všetky krásne, si neskutočne šikovná osôbka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

.... a dievčence moje sladké už je to isté budeme sa sťahovať do väčšieho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@ajka82 mam doma 6kg White icing... ten by mal byt bezlepkovy... mozem ti posunut kolko potrebujes, ja s nim robit neviem... a stoji mi zatial v spajzi :angry:
1. júl 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě jednou holky díky za rady ohledně pravého marcipánu. Dort se se oslavenci (synovi ) líbil a byl z něj nadšený a to mě hřálo u srdíčka nejvíc :slight_smile: a tak veškeré moje vztekání při modelování a potahování bylo nakonec zapomenuto, i když to teda chvílema bylo fakt za trest...
1. júl 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Ahojte, idem si k vám opäť po radu. Chcem dcére upiecť dúhový korpus (niečo takéto: http://tortyodmamy.sme.sk/node/256268 ), len neviem aké farby si mám kúpiť a kde. Ako plnku som rozmýšľala nad pribináčikovým krémom, vanilkovým alebo mascarpone krémom a k ním ananás. Ďakujem :slight_smile:
1. júl 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sven krásna tortička
@asianflower krásnučké
1. júl 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g krásne tortičky
@juditkak krásne
1. júl 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly75 @mamina1978
@dortomanie
krásne tortičky
1. júl 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tak to je super, gratulujiiiii !!!!!!!
1. júl 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina ďakujem veľmi sa z toho tešíme, hoci čaká nás veľa roboty a prerábok, aby sme mohli ísť bývať do nového
1. júl 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika80 potravinárske - buď práškové alebo gelové : ALE : ak chceš mať také sýte farby, tak tam ide veľa farby do cesta a ja osobne keď vidím takúto dúhovú tortičky, tak sa mi ježia chlpy - koľko E- čiek tam musí byť :zipper_mouth: :zipper_mouth: :unamused: :unamused:
1. júl 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
narodeninová :slight_smile: čokokorpus,čokokrém s kúskami čokolády + banány :slight_smile: objednaná dnes o 14 tej,ja do 17 tej v práci :slight_smile: o 18 tej šiel korpus do rúry ,o 22,30 komplet hotovka :slight_smile:
1. júl 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
kocky prosim Vas nejake inspiracie na detsku torticku piratsku ale nie 3D lod ale klasika okruhla s piratom palmy poklad a tak. Dakujem moooc.

moc vas nestiham veru aj terajsiu tortu som zabudla akosi odfotit pre neterku nakoniec chcela macko me to you tak aspon som nemusela moc spekulovat
1. júl 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 jasne v pohode už sa teším na tvoju variantu :wink:
1. júl 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 Ahoj všimla som si že si pred rokom robila peknú tortu s lietadielkami mala si na to postup alebo video? Potrebovala by som vymodelovať lietadlo a za svet to nemôžem na nete nikde nájsť. Ďakujem
1. júl 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok