Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
3. júl 2013

moja včerajšia, inak Vás vôbec nestíham čítať dievčatá 😝 a teraz ma čaká 3D auto na víkend blééééééé, aj som prehovárala, ale nedali sa odhovoriť 😠 aj som im hovorila, že to bude možno trabant miesto bavoráka a že vždy ked robím auto je nabúrané, ale len sa smial a že nevadí a ja zase budem mať nervy v kýbli 😠

eliska22
3. júl 2013

inak dievčatá musím vyzdvihnúť @aduskatt dnes som si objednávala u nej hmotu v e-shope a akosi som pozabudla, že v piatok je sviatok a ja doma nemám kúsok hmoty a ona bola taká milá, že mi zajtra príde 😵 😵 😵 😵 😵
no nemiluj ju 😉

aduskatt
3. júl 2013

@eliska22 sviatok je az v piatok, ale neva😀 proste, zajtra to mas doma🙂

eliska22
3. júl 2013

@aduskatt ja viem, už som si to opravila 😀 😀 😀

aduskatt
3. júl 2013

@eliska22 inak, ja som sa vcera dozvedela, ze v piatok je sviatok😀

pipka
3. júl 2013

@simasa to to to... to oné som presne potrebovala 😀

reruna
3. júl 2013

Ahoj, pomalu přemýšlím nad dortem na mm 40. narozeniny, nemáte uložené nějaké inspiračky pro chlapa? hlavně nechci žádné erotické

lucula73
3. júl 2013

@mia1111 ano ano, ja som si to s tým eshop.olja plietla,ten som nakoneic našla po vyše sto stranách prejdených,ale to nebolo ono.......ďakujem za pomoc 😉

sticker
3. júl 2013

@aduskatt Adi Ty si písala, že tak po pol hodine pečenia prikrývaš cesto alobalom? Tuším aby "nevyšlo" von.... čas je orientačný, dávaš to keď už je cesto až po okraj? Robím čokokorpus a teda už v surovom stave sa mi to zdá byť strašne veľa tak sa bojím, čo to spraví v trúbe 😝 Tak chcem skúsiť....

cwilinge77
3. júl 2013

Nemate nejaky receptik na nugatovu plnku?

aduskatt
3. júl 2013

@sticker nene, zakryvam po 45 minutach, aby nezhorel vrch🙂

mrka2
3. júl 2013

ahojte, tak ja vam pridam svoje nezazivne.. tu kitty som uz raz robila a polovnicku.. take ma nebavia 😝 celkovo pre chlapov nerada robim torty. 😔 na ten tyzden nemam nic, teda hadam sa uz nikto neozve, lebo ma byt horuco a ani sa mi nechce, konecne som zasla do kniznice po nejake knizky,tak si chcem trosku oddychnut po veceroch 🙂

nika1985
3. júl 2013

baby kolko mava zvycajne zaruku smart myslim ten maly kyblik 1,4kg?

katycat
3. júl 2013

@miciatko na to auto,Dakujem

pipka
3. júl 2013

@luciahromadkova kraaasne sa ti podarila 😎

aduskatt
3. júl 2013

@nika1985 ja mam teraz do marca 2014 na sklade

pipka
3. júl 2013

@nika1985 tusim cca 3 mesiace 😉

lussy23
3. júl 2013

@mysiatkoo podľa mňa je krásna🙂 Ale ja tú rozprávku nepoznám, dcérka je asi väčšia odborníčka na rozprávkové postavičky🙂
@luciahromadkova nádherná. @akapulko krásne tortičky
@muffinka8 krásnučká
@svetlo55 náhodou je peknučký @lucula73 ďakujem.
@kika777 krásne tortičky
@ajka82 krásne postavičky.

aduskatt
3. júl 2013

@nika1985 prepac, do 15,2,2014

lussy23
3. júl 2013

@eliska22
@mrka2

krásne tortičky

aduskatt
3. júl 2013

@pipka Uz vyrobca zmenil technologiu vyroby a tieto najcerstvejsie dodavky maju dlhsiu dobu trvanlivosti🙂 konecne

pipka
3. júl 2013

@aduskatt ahaaaa, tak vyyyborne 😉 ja tu mam este z tych co mali trvanlivost do sept. ale sak mne je to jedno..ja to aj tak vzdy miniem max za dva tyzdne 😅 😀

florentina
3. júl 2013

@reruna no a má nějaké zájmy, nebo chceš něco úplně neutrálního? mám toho dost, ale těžko radit, když nevím co hledáš...tak alespoň něco málo: 😉

aduskatt
3. júl 2013

@pipka jj a pracuju na vyvoji dalsieho predlzenia, tak uvidime, kde to skonci, teraz je tusim 8 mesiacov, ale chcu ist az na 12

nika1985
3. júl 2013

@aduskatt zavolam na bojnu to mam blizko ak by nemala tieto nove budem na teba mysliet 😉
@pipka dakujem babulky za rychlu odpoved super ze predlzili zaruku lebo na posledy som mala len s mesacnou a to nestiham minat ked iba modelujem

lokalistin
3. júl 2013

@mamina1978 nie mysela so tu co maju uz asi vsetky baby tunak,na tom gumimackovi,tie mena

lokalistin
3. júl 2013

@mysiatkoo wow podla mna ma ten ksichtik perfektny to ja nedam nikdy v zivote

lokalistin
3. júl 2013

@luciahromadkova ja som raz robila tu jednu vilu a pichla som jej hentak pod suknu kornutok na zmrzku

akapulko
3. júl 2013

@mysiatkoo mozem vediet aku farbu pouzivas na tie ocka teda bielu je to fixa ci gelovka alebo co?dakovala🙂

vlada111
4. júl 2013

@simasa úžasná