• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
dievcata aku tortu pre 90rocnu babku? nechce ani babku a ma to byt stvorec. len kvietky? a z velvetu ich asi nespravim vsak?
4. júl 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul z velvetu urobíš aj kvietky v pohode
4. júl 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellynka jáááj to nezávidím skoré uzdravenie prajem :stuck_out_tongue_closed_eyes: moja malá je dá sa povedať zase nonstop chorá od marca a to nechodíme ani na také masové akcie ani do nákupných centier a bývame na dedine, do škôlky ide tak na den dva a opäť chorá :frowning2: už som z toho na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul z velvetu se dělají květy dobře
4. júl 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky potrebovala by som maskacovu, myslite ked zmiesam kopky farieb vyjde mi to vyvalkat? a bude to maskacove?
d.
ako toto.
4. júl 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem, len ci vydrzia v tomto teple.
4. júl 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul vydržia, ja som robila včera na tú ružovú tortu, čo som dnes pridávala. Kvietok som robila v noci a dnes som ho dávala na tortu a držal
4. júl 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps super, dakujem ti. si velmi zlata.
4. júl 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul nie je za čo, ja zlatá nie som, Smartflex je zlatý, že drží tvar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul áno, ja by som to tiež tak robila
4. júl 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul krásna
@vendullka krásnučké
4. júl 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul ano, bude to take
4. júl 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 dakujeeem :dizzy_face:
4. júl 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Děkuji, byla jsem z tho nešŤastná, že se mi ta figurka nepovedla, ale snad není až tak hrozná...
4. júl 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no veru...niekedy mas postavicku za polovicny cas ako sa piplat s tym vykrajovanim a skladanim obrazka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. júl 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @lamps dakujem.
4. júl 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj sikulky:wink: , pristi tyden me ceka opet po roce:slight_smile: vyroba dortiku pro syna(4roky). Byly byste tak hodne a doporucily mi nejaky oblibeny korpus a napln? Moc moc moc Vam dekuji. Krasny vecer. Lucka
4. júl 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hele šéééfovááá :grinning: :grinning: :grinning: perletovy sprey sa po otvoreni a pouzití má kde skladovať ? v chladničke , ci nemusi, či ? vopred dekovalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:
4. júl 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky uuuuzasne torticky ste popiekli , olúúúúúbitkovala som čo som stihla zazrieť :wink: :wink:

@pipka žena moja , denes nespi !!!! na tvoju pocest robim rapunzel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale že aku , chichi :grinning: :grinning: :grinning: alebo zeby si mi dohodila tu tvojuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning:DDD nemusi sa do chladnicky:slight_smile: daj, kde sces:slight_smile:
4. júl 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ber si aku len sceees :grinning: :grinning: :grinning:
som straasne zvedava na tu tvoju...to uz vidim, ze ta moja tu ostane v hanbeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. júl 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. júl 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 dakujeeeeem za rady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ved je krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Waaaaaaaauuuuuuuu Andrejka , ta detska je nadhernaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 100 bodova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 nooo ale na tu pristelkinu urcite nebude mat :grinning: :grinning: :grinning:
ale s tym som sa uz zmierila..ze na nu nikdy mat nebudem :grinning: :grinning: :grinning: ale mam ju v rodine a to mi staci :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
4. júl 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka kdo ma v tejto teme na pristelku , zeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nie :wink: , mne sa fakt tie tvoje princezne 2 D velmi pacia :dizzy_face: :dizzy_face: Aj tu tvoju snehulienku mam ulozenu...... ibaze ja ju nemam akemu dievcatku spravit :pensive: A celkovo som si ja na tie 2 D este netrufla :pensive: Obet si urcite neskor najdem . :sunglasses: :grinning:
4. júl 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka
@mamina1978 vy ste trdelnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja mam ulozenu tu Snehulienku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 poslem ti moju Hanku? :grinning: :grinning: ta chce vsetky torty :grinning: :grinning: ked robim auto, chce okamzite auto, ked robim princeznu, tak chce princeznu a ked zvieratko, tak aj to chce...skratka ona vzdy povie ze jeeej toto je najkrajsia torticka a aj mne taku spraviiiis? a najlepsie hned zajtra :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takze ak by niektora potrebovala pochvalit svoje vytvory, vdacne vam poslem moje deti :sunglasses: tie chvalia aj bielu vyvalkanu hmotu na podlozke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
Tomi dnes, ze jeeej to je kuasna touta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a este len hmota v kybliku :grinning:
4. júl 2013 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@pipka Zlatyyyyy je ten tvoj maly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aj moji najmensi maju najväcsiu radost z MMF, ked ho mozu papat. Ani to nemusi mat formu, hlavne je , ze to mozu rychlo strcit do pusinky. Iba ty dvaja starsi pubertaci maju vzdy nieco extra na kritizovanie.
Dievcatko by sa mi veru zislo, a to nielen koli tortickam :grinning: :grinning: :grinning: Ale aj koli satockam , copikom a babikam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale tak starsi chalani maju nakazane len vnucky priniest domov :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak si to dufam vynahradim. :sunglasses: :sunglasses: A potom aj dievcenske torticky dosytosti napeciem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2013 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok