• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

jeeej prekrasne torticky ste porobili, mnam :slight_smile:
27. sep 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici masla na babike sa ti perfisne podarila :slight_smile:
@anibas 80-tka elegantna :slight_smile:
27. sep 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihouk zaujimava je to rozkrojena torta z vnutra, sikulka :slight_smile:
ja som robila itty, ale foto hodim, az ked stiahnem fotky :slight_smile:
27. sep 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mam na Vas prozbu idem piect tortu z poprsim ženy a neviem ako vymodelovat prsia mohla by ste mi prosim poradit ako to mam urobit...? :astonished: DAKUJEM
27. sep 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@13lenka13 no su dva sposoby.Upiect telo bud v srdcovej forme alebo normalne torzo na plechu a potom kozenky s neakej mensej miske alebo ich vytvarovat z puncoviny -t.j.zvysky co ostanu pri peceni:korpus,krem,dzem zmiesat do kopy a vytvorit z toho.
ale je pravda ze ja som este nepiekla tak baby lepsie poradia.Ja mam nastudovane len postupy :wink:
27. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, davam vam link kamosky, co mi radila ako robit rorticku.. kuknite si tie pre deti a pod... ja z nej nechapem...
ale prave prestala piect.. casovo to bolo na nu moc a stala sa jej z toho rutina a uz ju to netesilo ako volakedy, tak prestala..ale teda proficka je to , ved uznajte sami !
umieram aj z tych ľalii co vie urobit a dofarbit vraj nejakymi praskovymi farbami, ci ako..... a ze ozdoby robi z weizingu , ci coho....
http://www.pati.wbs.cz/narodeniny.html
27. sep 2010 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ahoj no ja idem piect v srdovej forme tak mi korpus neostane,ale nebol by problem korpus upiect a tak to potom vymodelovať...Vyskusam,veľmi pekne dakujem za radu :sweat_smile:
27. sep 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 idem si pozret link dakujem... :sweat_smile:
27. sep 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite si hlavne tie detske, a pod.. su uzasneee
27. sep 2010 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka akurat sme to preberali na FB ..ja som piekla tie clanky v miskach kompotovych...take hnede sklo...normalne som vymastila,mukou vysypala a piekla a potom naplnit,popripade orezat a potahuj! Drzim palce!!

Pridavam este tu poslednu,co vznikla vcera narychlo doobeda -pre m,oju neterku...ze Hannah Montana:slight_smile: :grinning:
27. sep 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, ali, ta je supernaa!!!!
aj ta moja kamoska tam ma jednu Hannu, kukni :slight_smile:
27. sep 2010 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby za promptné odpovede ohľadom toho mliečneho marcipánu...nakoniec skončil v koši....nemala som na to nervy .... :pensive: :pensive:

@alionuska ty si podľa mňa nejaká nadprirodzená bytosť...nechápem ako to dokážeš...tie množstvá a tak nádherné výtvory....smekám klobouk... :slight_smile: :slight_smile:
27. sep 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dakujem to fakt tiež dobry spôsob...dam vedieť ako dopadla..... :grinning:
27. sep 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola prekvapena ked som piekla,,kopec,,v miske nerezovej obycajnej.Na dno som vystrihla koliesko s pec.papiera a kraje vymazala.Uzasne sa v tom upieklo a v pohode som to vybrala
@13lenka13 ked budes piect v srdcovej forme tak ti nic netreba dotvarat.Len srdco otocis a dorobis bradavka.Korpus kus po bokoch orezes a budes mat dokonale poprsie
27. sep 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@13lenka13 ja budu prsa delat, upecu si nizsi srce asi jen ze 4 vajec a pak zvlast na pekac piskot a ten si promazu a prolozim banany do misek.. necham zatuhnout v lednici a vyklopim na dort hotova prsa a potahnu :wink:
27. sep 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x pozerala som to si robila ty.?je pekna nevie či sa mi taka vôbec podari... :grinning: :grinning:
27. sep 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@13lenka13 nene to je jen "tahak" z MMb, prave se rozmejslim jestli ty kozy nahoru nebo dolu.. je to dilema :grinning:
27. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ale inšpiroval... :sweat_smile:
27. sep 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca no me by to proslo "ploche" jen ze srdce :grinning: :sweat_smile:
27. sep 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x záleží od spodného prádla - aké oblečieš, aby prsia vynikli :wink: :grinning: :grinning:
27. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby krásne torty ste napiekli - ak košík, aj Barbie, aj krstinové s pačvorkom, aj Alenka - a ja som z pečenia srááááááááášne unavená, už ma to neteší - mám kopec iných povinností a vecí čo som odkladala celé leto a teraz ma to zavalilo :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co hovorite na ten link tej mojej kamosky, nepacia sa vam tie torty? aj ta s tym vlacikom je uzasna :wink:
27. sep 2010 o 15:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ta je prekrásna!!!nádherná tortička
27. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dik za radu ja chcem teraz skusiť ten korpus že kolko vajec tolko muky a cukru tak uvidím a asi urobim z troch
27. sep 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 krasne torty a hlavne ta s nemom nadherna
27. sep 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. sep 2010 o 17:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten skvelý recept na korpus si prosím , už o dva týždne pečiem... :grinning:
27. sep 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som sem davala ten tortovy od evicky, co mi davala, je tam niekde link :slight_smile: ten nema chybu :slight_smile:
27. sep 2010 o 17:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok