Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika266
9. júl 2013

@mimcak diky za odpoveď ,ešte sa chcem spýtať,ako si tu krajku sušila

dm1
9. júl 2013

@lussy23 nie pasiky ale sulceky ;)

lussy23
9. júl 2013

@dm1 aha ďakujem. anbudúce už bude lepšia

mimcak
9. júl 2013

@nika266 sušila v rure na 100´C 10-12min.

pipka
9. júl 2013

@mimcak ty kks tak to uz co je 😅 😝 ze od vcera na stole 🙄 to podla mna keby vedeli tí svadobcania, teda hlavne hostia, tak do toho nikto ani nepichne 😝 🙄

to uz rovno mozu podavat s napisom...zarucena salmonelka 😅 🙄 nechapacka 😝

pipka
9. júl 2013

hlavne ze my sa tu trasieme, ci mozeme v stredu plnit, ked je torta na piatok 😅 😀 a to ju mame nonstop v chladnicke 😅

mysiatkoo
9. júl 2013
mimcak
9. júl 2013

@pipka Ved to ,že ja som svoju v štvrtok večer a do noci plnila,len aby bolo všetko čerstvé .A im to bolo uplne si jedno. Ešteže som ja trvala na tom,že tam tu tortu doveziem v sobotu ráno a že ju musia držať v chlade.

zz134
9. júl 2013

@luciahromadkova dakujeeeem...aj tak sa toho hrozim :(

mimusa94
9. júl 2013

@luciahromadkova dakujem velmi pekne 🙂

dagmarmustafa
10. júl 2013

@lussy23 Prvy az nie...su zhruba 25-te v poradi.Dakujem,ze sa pacia! Potesi.

aduskatt
10. júl 2013

Tak dnes som si privstala. Cerstvo dokoncena

maya30
10. júl 2013

baby cia je tato torta ? tipujem ze @vlada111 😉 mam taku robit pre chlapceka a chcela som sa spytat ako ten bocian drzi hlavu vo vzduchu a z coho je robeny ze je taky pekny okruhly ? 🙂

jenie123
10. júl 2013

Ahojte kocky.. tak sme naspat z dovolenky a teda mam co robit, aby som vas docitala..
este by som vas chcela poprosit, nerobili ste ci nemate nejaku inspiracku na 2d ovocneho papagaja.. nechcu potahovanu tortu len ovocie so zelatinou hore..

lussy23
10. júl 2013

@aduskatt krásna

aduskatt
10. júl 2013

@lussy23 dakujem

katkak23
10. júl 2013

ahojte baby poradte prosim ja som nikdy nerobila tortu vnutro marlenku...aj nejaky postup a hlavne dobry recept co mate overeny...dakujem vam krasne @pristela ty si raz pisala ze jedno poschodie mas marlenku na torticke, porad prosim.dakujem :o)

eliska22
10. júl 2013

@maya30 áno robila ju vladka 😉

maya30
10. júl 2013

@eliska22 tak dobre som si tipla 😀 pockam teda kym sem pride 🙂

asianflower
10. júl 2013

Tak torticka pre mojho 1 rocneho velkaca..nestihla som ju vyfotit pred tym tak len taketo orezane fotky z oslavy mam🙂

ajka82
10. júl 2013

dnesna ...tento tyzden mi nejak poposielali fotky, ze take si prosia, davam aj tu... tak sa snazim aspon co to pomenit, co mi nepovedali ze presne to tam chcu, aj ked na tejto sa moc nedalo...slniecko, dievcatko presne ako chlapcek na deke atd. 😅

akapulko
10. júl 2013

moj vcerajsi vytvor najhorsia torta aku som doteraz robila to este aj moja prvotina bola stokrat lepsia 😖 😖 😖 straaaaaaaaaaasne jag sa mi to potilo dzabalo ☹ ☹ ☹

evicaka
10. júl 2013

@evicaka prosím Ťa, to torzo na svadobnej máš marcipánové, alebo ....dík za odpoveď. Ešte raz Ti musím pochváliť tie tortičky, máš ich nádherné 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzzuli
10. júl 2013

Kocky dlho sa k vam do tejto temy chodim inspirovat a strasne sa mi pacia vase vytvory tak som sa inspirovala a upiekla synovi svoju prvu potahovanu torticku k jeho 1. rocku 🙂, snad kym bude mat desat sa to aj naucim 😀 . Nie je taka krasna ako vase ale maly mal z nej radost a ja som sa tesila 😉 . Dakujem za rady, tipy a napady 😉

katjuscha123
10. júl 2013

baby co potahujete zo zelatinovou potahovkou aky mate recept ?? lebo ta moja sa mi po preneseni na tortu vzdy zacne trhat na zopar miestach moj recept je 15g zelatiny, 15ml glycerinu, 45ml glukozy, 60ml vody, 900g cukru a pol flasky aromy

glee
10. júl 2013

Prosim poradte mi, ako by mala vyzerat "jednoducha okruhla torta pre muza k 50tke"? Hodia sa tam kvety?

muffinka8
10. júl 2013

@glee ja som pre mužov robila tieto dve:

aduskatt
10. júl 2013

tak na dnes hotovo, uz len kuchynu upratat. Fotka je divna, torta je rovna ,nie taka kriva ako sa zda

aduskatt
10. júl 2013

...a este foto🙂))) puncova 5 kg