• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina jeho fuu bol pracovne teraz na zbere ovocia jedine ze by som si zneho urobila prcu a spravila tortu na ktorej bude to ovocie...lebo uz ho am dost :D ale to je hlupost...inak je automechanik ... aa miluje auta ...lenze uz som mu jedno robila :/ mozno by sa mu pacilo aj nieco romanticke :D
11. júl 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to by ho asi dorazilo. Můj syn je teď v Anglii a sbírá jahody a maliny a říká, že už to ani nejí. Přitom doma by se toho užral.
Nic nezkazíš nějakým krásným srdcem z lásky. :wink:
11. júl 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka len ja mam presne povedane co tam chcu...ach jo...
@zuul ano 2 lyzice sirupu+100g coko
11. júl 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dani prosim ta ty si robila tie dosky so slaninou, klobaskou? poradis pls z coho si vyrobila klobasku a slaninu z burizonov? a kolko kg mala ta torta? a ako si farbila klobasku? neviem to nikde najst. dakujem.
11. júl 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. júl 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuul aj ja som robila dosku s klobáskou a slaninkou...piekla som v ráfku 25x36cm ,plnené na 4x korpus+ 3x plnka ...jedna mala váhu 6,1kg druhá 6,5kg...klobásku som robila z punčoviny ,obalila do bielej hmoty ,farbila som ju kakaom rozrobeným s alkoholom a použila som na to kúsok špongie...slaninu som robila ako klasika poschodie ,ale plnila iba 3x korpus a 2x plnka..potiahla a tiež maľovala :slight_smile:
11. júl 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.. pridam vam sem dve moje.. s loptou je este preddovolenkova..
11. júl 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@lawli joooo :dizzy_face: dakujem
11. júl 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 nie je za čo ,rada :dizzy_face:
11. júl 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli akurat ze sa mi tam neda objednat...ani prihlasit, tak som chcela znova registraciu a ze niekto pouziva vsetko co som skusala zadat :/ no necham to asi na neskor :frowning2:
11. júl 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 hmmm tak s tým ti ja už nepomôžem ,ešte som odtiaľ nič neobjednávala....síce tiež mám tu abecedu ,ale objednala mi ju kamoška cez ebay
11. júl 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul ahoj ano ja som robila a robila som ich uz viac vo vahe 3-5 kg takze rozne. slanina je puncovina a klobasky su obalena sojova tycinka v hmote. Farbila som to kakaom, prachovkou bordovou ale tak tupovanim akoby a vzdy trosku nechala ushcnut a znova. kakao+alkohol som davala ale tak jemne. Tu je postup ako to vyzera v jednotlivych fazach malovania. nakoniec som to potrela jemne olejom
11. júl 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@pipka to je krásnunké a ten motýľ. Ako si ho robila?
11. júl 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 tie tvoje inspiracie su krasne, dakujem :slight_smile: ked nie teraz tak sa zidu nabuduce :wink:
11. júl 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 tadial to tiez nejde? http://cukrarske-pomucky.cz/abeceda-plastove-vykrajovace-369/ .. je tam aj e-mail aj kontakt tel....
11. júl 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co sa hodi ku karamelovej (salkovej) plnke ? Mam volacim pokropit korpus? alebo radsej dzem, ci rum ? Neviem co by bolo najlepsie...
11. júl 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo dakujem, vidis to ma nenapadlo z ich stranky, vidno ze uz hlava robi nieco ine :sweat_smile: , tam by to malo ist :dizzy_face: ale az zajtra lebo mm by ma uz dorazil...ze deti prec a ja zas tortujem ked je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no on je automechanik ma rad auta :/ ale auto som mu uz robila ...myslim zeby ho potesilo mozno aj nieco mile romanticke :slight_smile: newiem ozaj ani ja sama :( ale chcela by som aby to bolo nieco pekne a originalne niee velke ..:slight_smile:
11. júl 2013 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sovička k promociam, prilba des...no nie som ja na tieto technické chlapske zaležitosti,a este ked to musim robot podla originalu..no lepsia už nebude :slight_smile: a mám dotortované na tento týžden :slight_smile:
12. júl 2013 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Baby poradte mi nejaku dobru kokosovu plnku :wink:
12. júl 2013 o 05:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 rafaelo ja do nej davam viac kokosu najdes ju v dvojke v receptoch alebo skus pribinak s kokosovym krem ole a pridaj kokos este som ju neskusala ale moze byt fajn
12. júl 2013 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ja som davala marhulovy dzem alebo prazene oriesky.
12. júl 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. júl 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ivka ja som vedela, ze na niekoho sa tu budeme moct spolahnut :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušenějších, čím to je,když dávám barvivo do marcipánu a on je pak hořký? děkuji
12. júl 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 vladi ten motylik je kupeny u nas v kvetinarstve :wink: telicko som mu ale obalila hmotou, lebo bolo take moc leskle na moj vkus a mi to tam nepasovalo :sweat_smile: :wink:
12. júl 2013 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ja robievam marhulovy dzem, karamelovy krem a broskyne. mnam

@lawli @dm1 dievcata vellllllllllllllllllllllllllllllllmi vam dakujem. este pred dovolenkou som si toho poriadne nalozila :sweat_smile:
12. júl 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte babky, môžem vás poprosiť hneď takto zrána o radu? Tie ktoré ste už robili tortu notebook, ako ste zapichli, respektive ako ste dosiahli aby vám ten monitor stál? mám do toho vpichnúť nejaké špajdle a tak to zapichnúť do torty? Ale bo urobiť zárez do torty a do toho to nejako zasunúť? Ďakujem moc za rady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 krasne obe , ale ta spodna je uzasnaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Babyyyyyyyyyy , ja uz sa tak neviem dockat tej mojej krajky......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tusim zacnem strihat meter ako na vojne ..... :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka jeeeej ta je chutnuckaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok