• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mimusa94 vlacik sa bude dat ak budes mat medzi prvym a druhym poschodim dost velky rozdiel v korpusoch. Podla toho ho prisposobis :slight_smile: tie volaniky druhe sa mne osobne pacia, v jednej farbe ale v roznych odtienoch na cele druhe poschodie ich daj :slight_smile: z tretie s tou duhou a hotovo. Viac uz nedavaj,tesim na fotecku :slight_smile:
12. júl 2013 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas nebude to vyzerat divne? :/ ci??
12. júl 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas a este by som sa chcela oyptat ako sa robi traaava...pocula som ze cez mlincek na cesnak :/
12. júl 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 no ja neviem :slight_smile: je to tvoja predstava :slight_smile: ked si chcelz mat kazde poschodie uplne ine tak do toho ti nemozem kecat :slight_smile:
A ano travu mozes urobit cez lis na cesnak :slight_smile: inak me na to extruder :slight_smile:
12. júl 2013 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas joj ked ja mam taku bujnu fantaziu a ked uz budem rovbit tortu tak nebudem vediet ani bu :confounded: :frowning2: :grinning: uz viem dakujem ti veeeeeeeeeeelmi kraaaaaaasne :slight_smile: :slight_smile: :wink: a nejaku malu tortu by si mi nevedela poradit pre manzela :/ bude mat meniny na druhy tyzden sa vrati zo zahranicia a chcela by som ho potesit nejakou malou tortickou nieco romantikus :wink:
12. júl 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas aaaa este jedna otazocka :slight_smile:) dufam ze ta neotravujem ked budem robit kolajnicu nemam otlacok toho dreva...mozno niekde pri deckyych hrackach by som nieco take nasla ci? neda sa to spravit bez tej odtlacky? :slight_smile:
12. júl 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, idem sa pokúsiť o svoju prvú tortičku, viete mi poradiť nejaké dobré plnky? možno také sviežejšie. Som v tomto začiatočník, tak hľadám inšpirácie :slight_smile:. ďakujem za rady :slight_smile:
12. júl 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 nejaké inšpirácie čo mám uložené
12. júl 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mimcak jeeeej dakujem su nadhernee :slight_smile:
12. júl 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 veď je krásnunká :dizzy_face:
12. júl 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimusa94 presne ako ti uz dala mimcak, nejake srdiecko pekne, jemne :slight_smile:
a kolajnice som ja robila normalne nozom. len som naznacila ako keby vseliake ciary, ved drevo je vseliake :slight_smile: to je to najlahsie z toho co mas plane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2013 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubb007 tvaroh, slahacka, smotana a creme ole + cukor podla chuti s ovocim akym chces :slight_smile: svieze a mnamkove :slight_smile: a pozri si takuto temu dva, tam su recepty a najdes tam vsetko co tu tieto zienky uz vyskusali :slight_smile:
12. júl 2013 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Predam za dobru cenu Smartflex Velvet mandlovu prichut 1,4 kg. Ja ho uz nespotrebujem. Biely.
12. júl 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubb007 Marcipánové torty - recepty na korpusy, krémy, poťahové hmoty - presný názov tej témy :slight_smile:
12. júl 2013 o 21:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja dnesna
12. júl 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@marcikova ahoj akurat by som si chcela smartflex objednat viac kg nahodov nemas?? :slight_smile: potrebovala by som tak 4kg
12. júl 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky , oblaciky spravit gulicky a potiahnut ich marcipanom?? moze aj tak byt ?? alebo? :astonished:
12. júl 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá,dopečené.Dnes som zaklincovala poslednú tortu .Už mám cestovnú horúčku,vôbec sa mi nechcelo.Strašne som bola nervózna a tie obrovské torty a milión kvietkov,ale nejak som to zvládla,aj keď tam boli chybičky ktoré som videla iba na fotke a na tej poslednej som musela guličky prerábať.Tie 3 poschodky sú také ťažké,ani to nevládzem nosiť a najlepšie sa mi fotí vonku v tráve ,ale to pri týchto veľkých nie je možné,lebo by som ich zo zeme nezdvihla a preto som to musela fotiľ na stoličke a kvety moc splývajú s prostredím,no čo už .A od zajtra odddýýýýých od tôrt,začínam piecť až v septembri.Stráááášne to potrebujem.
12. júl 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@mimusa94 4 kg uz nemam tak max ked 2kg este viem.
12. júl 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcikova 2kg to by mi bolo asi malo na 3poschodovu tortu a potom este na tortu srdce :/
12. júl 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja prva minie :slight_smile:
12. júl 2013 o 22:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
tento týždeň samá nuda a k tomu ešte jedna lávová Zila - ešte sa chladí tak nefotím
12. júl 2013 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@mia1111 dakujem :dizzy_face: , vak mne sa tiez paci, v ramci moznosti, co vsetko a ake chceli a ake mi dali hranice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
12. júl 2013 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka ahoj, neviem či ti už niekto odpovedal :slight_smile:) ja som dala do monitoru iba spajdle a v pohode to držali, ked som ich len zapichla do torty. Ale robila som aj veľký pc a tam bol ťažši monitor a ohxbal spajdle... Tak som si naznacila kam sa majú zapichnut a na tie miesta som Pichla slamky - a spajdle držali tam kde mali :slight_smile:
13. júl 2013 o 01:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 krasne torty. preco nuda? pri tej horarskej na 40-tku, by som sa ja veru nenudila. aj ta s tou flaskou je super. :wink:
13. júl 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pridávam zatiľ túto jednu , musím čakať na lepšie svetlo aby som mohla pofotiť ďalšie
13. júl 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@levandulka3 Nádherné tortičky
13. júl 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 Nádherné tortičky a kvietky sú super
13. júl 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 Bože neskutočná nádhera!!!!!! V živote nedám také kvety, v živote! A uži si voľno, zaslúžene :sunglasses: :slight_smile:
13. júl 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok