• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@sticker ďakujem
13. júl 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 ďakujem
13. júl 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ......pridávam moju bazenovu :slight_smile:
13. júl 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@denisak77 Nádherné a tie kvety ach jaj nádhera
13. júl 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 nuda? Máš krásne tortičky. Ta krabica je super,aj ten krtko vlastne ukladám všetky. :grinning: :dizzy_face:
13. júl 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 :astonished: ááách bože zase sú prekrááásne!!!len ochkáme aj s mamou nad tou nádherou :fearful:
13. júl 2013 o 08:45  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte moje.......28 júna v den odchodu dovolenky som odovzdala všetky tieto torty ...za hodinu aj niečo som nás zbalila(lebo jasné, že na to čas pri tortách nebol :-P ) a šup na cestu smer Chorvátsko :dizzy_face: ...supéééééééééer dovolenka :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: deti prvý krát pri mory, ani von nechceli z neho ísť...všetci 4 sme si to užili.....určite vás nedočítam, to ani náhodou........tak ked budem mať čas, dúfam, že stihnem prejsť vaše tortičky čo ste sem dali.....pekný dník!
13. júl 2013 o 09:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
Ahojte zienky, pridavam moju prvu torticku, co sla mimo rodinu a priatelov. prvykrat doboska a prvykrat aj modelovane "postavicky", taka som bola nervozna, ci sa bude pacit a hlavne ci bude chutit, ale oslavenkyna bola nadsena a torta vraj bola vynikajuca, tak som spokojna. :wink:

Zaroven vas chcel poprosit, ci by sa u niektorej z vas nenasiel fotopostup na smetiarske auto, lebo ako hladam po nete, fotiek je dost, len ten postup chyba. sice mozno nehladam na spravnych strankach. vopred dakujem :slight_smile:
pekny den vsetkym
13. júl 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
nejde mi otocit fotka, tak sa ospravedlnujem :slight_smile:
13. júl 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 no to jsi si teda mákla :wink:, paráda, užij si zasloužený odpočinek...!!!

@elamaslakova krásný, čisťounký dortík.
13. júl 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 no děvče, jsi teda machr! :slight_smile: Jsem ráda, že jste si dovču užili!!!
13. júl 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky , pridávam podovolenkove dnešné a idem vas dočítať , dufam že aspon 400strán ste dali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (69)
@pristela Nááádherné, ako vždy všetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina už v živote nikdy v den odchodu na dovolenku 7ks tort......nikdy!!!!! už nebudem tak blbá :grinning:
13. júl 2013 o 10:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dada2007 no děvče, já bych jich nevzala 7 najednou ani v žádný jiný den :grinning: Jak píšu, jsi machr! A ano, máš pravdu, příště by jsi se měla trochu krotit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádhera jako vždy, ti trpaslíci jsou úžasní, ale mám reklamaci...ochudila jsi nás o pohled na ty dva co jsou z boku, nemáš foto? :wink:
13. júl 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krasne tak tu snehulku s trpakmi :grinning: si ukladam s dovolenim ta ma teraz dostala :grinning: :grinning:
13. júl 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina jo mám ,ale to su zrovna taký nezáživný :grinning: :grinning: :grinning: pani chcela snehulu a vymodelovat 7trpaslikov torta do 4kg , tak som to malinko obišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@pristela děěěkuuujiiii :wink: ...a super jsi to vymyslela, ale i tak je to spousta práce vymodelovat 7takových oduševnělých tvářiček...!!!
13. júl 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem zatím zkoušela jen dortíky dva :slight_smile: ale jak tu vidím spoustu té inspirace, budeme se muset posunout dál :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
pigu este cerstva, skoro horuca, na leto sa velmi teraz hodi, trosku na schladenie :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...robila som dnes kedze oslava bude az zajtra a povodne sa ma pytali na termin 12teho, lenze ja fujazdim pre baby k nasim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a urobila som aj par muffinov k torticke, lebo mala ze nemoze cokoladu, kysle ovocie a pod, maminka ze vsak ona jej da z torticky len zpiskoty bez kremu, tak som jej ponukla ze dorobim par pre malu :sunglasses: ... ze ma atopicky ekzem, tak pre nu speci bananove, nech si aj ona nieco sladke da :wink:
tak tento tyzden posledne
13. júl 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
ahojte, dievčence moje sladké :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pridávam moju najnovšiu tortušu inšpirovanú stavom nášho nového bytu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - samá tehla, prach a aj plán bytu na výkrese je robený podľa pôdorysu bytu :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@petkaa28 jéééj, si poklad, ale tortu som práve ráno odovzdala :grinning: tiež som to tak urobila že som dala 5 hrubých špajdlí a našťastie to držalo, nebolo to moc veľké a vo vnútri som mala len ľahké tortové oplátky, takže vcelku dobre, hádam im to tam do oslavy vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale ten trik s tými slamkami ma veru nenapadol, dobre vedieť pre budúcnosť, ktovie čo ma ešte čaká :grinning: Ďakujem ti moc aj tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Idem stiahnuť fotky z foťáku a hodím sem ako to nakoniec vyzeralo :grinning:
13. júl 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak tu sú moje ostatné tortičky , jedna na krst , druhá na 3 roky a posledná je pre 4 oslávencov a je urobená podľa návrhu zákazníka . A na tých mackov som pyšná , že som ich dokázala urobiť , ja antitalent na kreslenie a modelovanie , návod na nich som našla v časopise Cake & Craft
13. júl 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@pristela Nádherné tortičky , ako obrázky , úžasné
13. júl 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
poradte prosim s coho urobit ten vrch, myslite ze normalne hruby plat cesta ci ako? vdaka za odpoved
13. júl 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@cwilinge77 mozes upeceny, obmazany a potiahnuty plat, alebo plat z medovnikoveho cesta :wink:
13. júl 2013 o 13:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridavam aj ja dnes odovzdanu prvu krstinovu, mramorovy korpus, pribinak, maliny, dakujem za inspiraciu a pomoc @vlada111, husenica je tam na zelanie
13. júl 2013 o 13:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
moja dnesna pre cerstvu drzitelku vodicaka... zadanie ze auto pre babu ma zaskocilo, tak hadam takto bude spokojnost...
13. júl 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@mimusa94 tak to urcite by bolo malo.
13. júl 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok