• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela no naaadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nemal naaahodou jeden trpaslik aj okuliare? :confused: :grinning: :grinning: vedko :wink:
13. júl 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova naaaadhernaaaa je ta krstinova :wink:
13. júl 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam aj ja jednu na objednávku podľa presného vzoru pre 18 ročné dievča
13. júl 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Babky, teda tento týždeň úžasné tortičky pridávate, @luciahromadkova nádherná krstinková, s dovolením ukladám pre inšpiro :dizzy_face: @mysiatkoo to auto je úplne úúúžasné, skvelý nápad s tými kvetinkami :dizzy_face: @lamps a @pristela ako vždy čistá dokonalosť :dizzy_face: a ostatné tiež :dizzy_face: ja tento týždeň dve a teraz by som mala mať pohov až do septembra, bo mám malú doma, škôlky zavreté a pri nej proste nehrozí dačo robiť, ak sa mi podarí omylom nejakú jednu tak budem rada, aj to budem musieť babky zaúkolovať na plný úväzok :grinning:
13. júl 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Ahojte žienky, potrebovala by som poradiť. Dá sa kresliť na poťahovú hmotu gelovými farbami?
13. júl 2013 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@t_fire da, ale strasne dlho to schne
13. júl 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ta housenka je na tom ale to nejlepší, je boží...ale jinak i celý dortík, krása!
@mysiatkoo to se ti moooc povedlo, ukládám do inspirací, krásný dortík!
13. júl 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marcikova a ty si odkial kupovala smartflex ak mozem vediet,???
13. júl 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete mi poradit stranka z ktorej by som si mohla objednat smartflex a hlavne aby ho mali na sklade.....a aby mi dosiel dobierko do dvoch dni????? dakujem :( :slight_smile:
13. júl 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova supééééér si ju zvládla, krásna
13. júl 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jezisi ja debil , a cely cas som si vravela aby som na ne nezabudla !!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: som uz stara :rolling_eyes: :rolling_eyes: keby si ma videla ako som chodila po ture v hotely po schodoch :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa museli smiat na kamerach :grinning:
13. júl 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela bomboveeeee
13. júl 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no mi hovor nieco starobe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som tu tyzden nemala deti a konecne som debordelizovala cely byt, skrine, detske sme zariadovali , malovala som, pokladala podlahu...a hnuuut sa neviem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: svalovicu mam taku...ze dovi dopo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: no skratka...stara harfa :angry: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 dakujeeeem.. aj teta bola velmi spokojna.. :slight_smile:))) hned sa lepsie pecie..
Dakujem kocky za pacitka, moc moc ma to tesi a pridavam posledne za tento tyzden..
13. júl 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
Tie ktoré pracujete s práškovými farbami, ako ich uschovávate? Stalo sa vám že skryštalizovali, alebo stvrdli?
A po akom čase asi vyprchá alkohol z ozdôb? ( maľovala som ozdoby z prášk. farieb+alkohol a dosť to cítiť)
13. júl 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje víkendovky a jdu Vás dočíst, ještě na zítra udělám tiramisu a nepečený ovocný dortík, když mám ten svátek a hned narozky, tak si dáme do nosu :wink: pečené dortíky už u nás nikdo nejí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@jachin praskove uchovavam v povodnych dozach.....ci
myslis, ze stvrdla po rozriedeni alkoholom?
13. júl 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja mám v pôvodnom sáčku a tam stvrdli už nešli sypať, musela som ich rozdrviť, po zapracovaní do hmoty a po rozriedení boli v pohode.
13. júl 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci vsechno nejlepsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcem sa vsetkym podakovat za pacitka - velmi ma potesili :slight_smile: .. Chvalim aj Vase vsetky - su dokonale!
Tento vikend som robila len jednu, ale detstku - a ja tie detske milujeeeeem :dizzy_face: ..normalne si pri tom oddychnem :slight_smile: ...
Sice tie kone mohli byt chudsie a mensie ale nabuduce to bude lepsie :wink: ..
@pristela, @luciahrmoadkova babule kde zhanate tie krasne bodkovane baliace papiere? Hladam uz dlho nieco take a nist :sweat_smile:
Zelam Vam krasny vikend!
13. júl 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@vecernicci všechno nejlepší:slight_smile: nepečené ovocné dortíky jsou teď v létě stejně ideální
13. júl 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jachin aja, to tie lacne z drogerky asi...to mam v sacku, ktory kej je otvoreny, tak prehnem, aby sa tam nedostal vzduch, ale keby aj ano, tak proste alkohol to rozpusti, takze tym sa vobec netrapim:slight_smile:
13. júl 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Vsetko naj:slight_smile:
13. júl 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimusa94 z Tortomanie. A bola som spokojna doslo to rychlo a v poriadku. Brala som 4 kg vedro.
13. júl 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci všetko najlepšie :wink:
13. júl 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 všechny parádní, ale ten krtek je úúúžasný!!! A toho papouška jen z ovoce jsi taky super vymyslela.
13. júl 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @viera6 @reruna @pipka holky moooc děkuji :wink: zítra nic neděláááám :slight_smile:
13. júl 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ahoj nenahnevas sa keby som na torticku dala take kali ako ty? mam robit na 90 a dam krajku okolo a 3kaly a este pivonky asi. hm? d.
13. júl 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo super nápad:slight_smile:
13. júl 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, máte nějaký osvědčený recept na korpus bez vajec?
13. júl 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok