Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
13. júl 2013
@pristela no naaadhera x-) x-) x-) a nemal naaahodou jeden trpaslik aj okuliare? =-) 😃 😃 vedko 😉
pipka
13. júl 2013
@luciahromadkova naaaadhernaaaa je ta krstinova 😉
akzuzs
13. júl 2013
Pridávam aj ja jednu na objednávku podľa presného vzoru pre 18 ročné dievča
halienka
13. júl 2013
Babky, teda tento týždeň úžasné tortičky pridávate, @luciahromadkova nádherná krstinková, s dovolením ukladám pre inšpiro x-) @mysiatkoo to auto je úplne úúúžasné, skvelý nápad s tými kvetinkami x-) @lamps a @pristela ako vždy čistá dokonalosť x-) a ostatné tiež x-) ja tento týždeň dve a teraz by som mala mať pohov až do septembra, bo mám malú doma, škôlky zavreté a pri nej proste nehrozí dačo robiť, ak sa mi podarí omylom nejakú jednu tak budem rada, aj to budem musieť babky zaúkolovať na plný úväzok 😃
t_fire
13. júl 2013
Ahojte žienky, potrebovala by som poradiť. Dá sa kresliť na poťahovú hmotu gelovými farbami?
aduskatt
13. júl 2013
@t_fire da, ale strasne dlho to schne
florentina
13. júl 2013
@luciahromadkova ta housenka je na tom ale to nejlepší, je boží...ale jinak i celý dortík, krása!
@mysiatkoo to se ti moooc povedlo, ukládám do inspirací, krásný dortík!
mimusa94
13. júl 2013
@marcikova a ty si odkial kupovala smartflex ak mozem vediet,???
mimusa94
13. júl 2013
baby neviete mi poradit stranka z ktorej by som si mohla objednat smartflex a hlavne aby ho mali na sklade.....a aby mi dosiel dobierko do dvoch dni????? dakujem 😞 🙂
vlada111
13. júl 2013
@luciahromadkova supééééér si ju zvládla, krásna
pristela
13. júl 2013
@pipka jezisi ja debil , a cely cas som si vravela aby som na ne nezabudla !!!! 8-( 8-( 8-( som uz stara 8-( 8-( keby si ma videla ako som chodila po ture v hotely po schodoch =-) 😃 😃 😃 😃 sa museli smiat na kamerach 😃
lokalistin
13. júl 2013
@pristela bomboveeeee
pipka
13. júl 2013
@pristela 😃 😃 😃 😃 no mi hovor nieco starobe :-p
ja som tu tyzden nemala deti a konecne som debordelizovala cely byt, skrine, detske sme zariadovali , malovala som, pokladala podlahu...a hnuuut sa neviem :-N :-p 8-( svalovicu mam taku...ze dovi dopo :-p :-N :-N :-N :-N 😃 no skratka...stara harfa ]-( 8-( 😃 😃 😃
jenie123
13. júl 2013
@mamina1978 dakujeeeem.. aj teta bola velmi spokojna.. 🙂))) hned sa lepsie pecie..
Dakujem kocky za pacitka, moc moc ma to tesi a pridavam posledne za tento tyzden..
jachin
13. júl 2013
Tie ktoré pracujete s práškovými farbami, ako ich uschovávate? Stalo sa vám že skryštalizovali, alebo stvrdli?
A po akom čase asi vyprchá alkohol z ozdôb? ( maľovala som ozdoby z prášk. farieb+alkohol a dosť to cítiť)
vecernicci
13. júl 2013
tak moje víkendovky a jdu Vás dočíst, ještě na zítra udělám tiramisu a nepečený ovocný dortík, když mám ten svátek a hned narozky, tak si dáme do nosu 😉 pečené dortíky už u nás nikdo nejí :-p 😃 😃 😃
aduskatt
13. júl 2013
@jachin praskove uchovavam v povodnych dozach.....ci
myslis, ze stvrdla po rozriedeni alkoholom?
jachin
13. júl 2013
@aduskatt ja mám v pôvodnom sáčku a tam stvrdli už nešli sypať, musela som ich rozdrviť, po zapracovaní do hmoty a po rozriedení boli v pohode.
pipka
13. júl 2013
@vecernicci vsechno nejlepsi x-) x-) x-)
kacenika
13. júl 2013
Ahojte, chcem sa vsetkym podakovat za pacitka - velmi ma potesili 🙂 .. Chvalim aj Vase vsetky - su dokonale!
Tento vikend som robila len jednu, ale detstku - a ja tie detske milujeeeeem x-) ..normalne si pri tom oddychnem 🙂 ...
Sice tie kone mohli byt chudsie a mensie ale nabuduce to bude lepsie 😉 ..
@pristela, @luciahrmoadkova babule kde zhanate tie krasne bodkovane baliace papiere? Hladam uz dlho nieco take a nist :-N
Zelam Vam krasny vikend!
reruna
13. júl 2013
@vecernicci všechno nejlepší🙂 nepečené ovocné dortíky jsou teď v létě stejně ideální
aduskatt
13. júl 2013
@jachin aja, to tie lacne z drogerky asi...to mam v sacku, ktory kej je otvoreny, tak prehnem, aby sa tam nedostal vzduch, ale keby aj ano, tak proste alkohol to rozpusti, takze tym sa vobec netrapim🙂
aduskatt
13. júl 2013
@vecernicci Vsetko naj🙂
marcikova
13. júl 2013
@mimusa94 z Tortomanie. A bola som spokojna doslo to rychlo a v poriadku. Brala som 4 kg vedro.
viera6
13. júl 2013
@vecernicci všetko najlepšie 😉
florentina
13. júl 2013
@jenie123 všechny parádní, ale ten krtek je úúúžasný!!! A toho papouška jen z ovoce jsi taky super vymyslela.
vecernicci
13. júl 2013
@aduskatt @viera6 @reruna @pipka holky moooc děkuji 😉 zítra nic neděláááám 🙂
zuul
13. júl 2013
@jakelina ahoj nenahnevas sa keby som na torticku dala take kali ako ty? mam robit na 90 a dam krajku okolo a 3kaly a este pivonky asi. hm? d.
vendullka
13. júl 2013
@mysiatkoo super nápad:)
vendullka
13. júl 2013
Holky, máte nějaký osvědčený recept na korpus bez vajec?