Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
vecernicci
15. júl 2013
@lifinka díky 😉 jo je to mazec mám to tři dny po sobě :-p jako dítě jsem to špatně nesla 😃 😃 tak jsme svátek slavili víkend před a narozky víkend po 😃 😃 😃 :-p
chudadka
15. júl 2013
Dobre ranko!Moja prva torta na objednavku:...A dakujem za rady 😉
chudadka
15. júl 2013
Este foto 😉
eliska22
15. júl 2013
@maya30 jedna torta krajšia ako druhá, nádherné x-) x-)
eliska22
15. júl 2013
@mysiatkoo nádherná práca, to auto je super x-)
eliska22
15. júl 2013
@luciahromadkova tá je krásna 🙂
eliska22
15. júl 2013
@pristela neviem sa vynadívať na trpaslíkov, perfektní x-)
maya30
15. júl 2013
@eliska22 dakujem 🙂
maya30
15. júl 2013
@wibo dakujem...je to tato abeceda 😉 http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lista-c11...
1zaza
15. júl 2013
Ahojte, konečne sa môžem po dlhšej dobe k vám znovu pridať, už máme konečne zavedený internet v dome 🙂. Pridávam tortušky už pečené v novom domečku 🙂
halienka
15. júl 2013
@1zaza tie sú nádherné, prepracované x-) x-) x-)
1zaza
15. júl 2013
a ešte...
1zaza
15. júl 2013
...
sticker
15. júl 2013
@1zaza Úžasné všetky tortuše!!! Tam sa ani nedá vybrať, ktorá sa mi najviac páči 😃 Klobúk dolu, vážne 😎
pipka
15. júl 2013
@vecernicci to mas este stale dobre moja...podla mna najvacsia pomsta rodicov je, ked sa im na Stedry den narodi dievcatko a daju mu meno Eva ..alebo chlapcovi Adam :-p :-N :-N :-N
to by som ja svojim detom nikdy neurobila :-N 😉
pipka
15. júl 2013
@1zaza zuzi kraaasne x-) ty by si mala davat kazdu zvlast a hned k nej aj postupy pisat...co si ako robila 😉 to je nadhera tie kvety...aaach to ja tu len rukami zalamujem, toto ja v zivote nedam :-N
jakelina
15. júl 2013
@1zaza ty máš všechny tak krásné, že nevím který dřív chválit. Jsi velká šikulka a přeji ať se dobře bydlí v novém domečku. 😉
kacenika
15. júl 2013
@1zaza dokonala cista elegancia - to ma napadlo, ked som videla tvoje torticky - kraaasa a nech sa Ti daria tortose v novej kuchyni 🙂
@maya30 dokonale vsetky a tie krajky milujem aaaach :-N
@mysiatkoo nadherny a jedinecny vytvor x-)
maya30
15. júl 2013
@1zaza krasna cista praca 🙂 esteticky zazitok pre mna hned zrana 😉
pristela
15. júl 2013
@1zaza úúúužasnneee, krásna čista hladka práca a tie farbicky x-) x-) x-) x-) x-)
denisse
15. júl 2013
ahojte .... tak pridavam aj moju tohtorocnu druhu a poslednu 😃
zase az o rok, ked budu mat deti narodeniny ...
vy vsetky mate moj velky obdiv 😉
vecernicci
15. júl 2013
@pipka no já mám mladšího na štědrý den a chtěla jsem Štěpána 😃 😃 😃 ale naši mi to vymluvili :-p byla by to pomsta, narozky, svátek a vánoce v jednom
vecernicci
15. júl 2013
@1zaza prostě náááádherný dortíky, máme se od tebe ještě hoooodně co učit 😉
1zaza
15. júl 2013
@vecernicci
@pristela
@maya30
@kacenika
@jakelina
@pipka
@halienka Ďakujem vám, ste strašne zlaté, cmuk x-)
adrika202
15. júl 2013
@1zaza krásne tortičky,ukladám do inšpirácii 🙂
asianflower
15. júl 2013
@1zaza prekraaasne dielka🙂 a ten modry zajko je tak strasne zlaty ze to by som ani nerozkrojila🙂)
nanima
15. júl 2013
@1zaza krááááásne tortičky
jachin
15. júl 2013
@1zaza nádhera x-)
asianflower
15. júl 2013
ahoj holky. tak pridavam dnesnu prasiatkovu- mega cokoladovuu🙂 coko korpus coko plnka s lesnym ovocim pre torchu kyslosti a na vrchu coko blato:-)
molnarovazuzu
15. júl 2013
dobrý den🙂ja som piekla prvý krát torticku aj som ju prvý krát potahovala,bola pre moju dcerku,neni dokonala,ale robila som ju bez pomocok,ale dcerka sa velmi tesila