Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

1zaza
15. júl 2013

@adrika202
@asianflower
@nanima
@jachin Ďakujééém 😵

luciahromadkova
15. júl 2013

@1zaza prekrasne vsetky

zklimekova
15. júl 2013

taká mini tortička pre moje stále usmiate slniečko 🙂

viera6
15. júl 2013

sladké žienky, prosím vas aký valček mate na vaľkanie hmoty?ja mam klasicky drevený,ale chcela by som niečo ine...

pralinka25
15. júl 2013

ahojte dievcence. tie ktore ste robili torticku v tvare hlavy mickeymouse z coho ste robili. z klasika kruhu a dotvarovat alebo vyrezane z plechu?

katkak23
15. júl 2013

ahojte, tak a min tyzden v tom teple som sa ponervovala aj ja 😉 Ktrko pre moje malé slniečko 2ročné a súdok č. 2

mimcak
15. júl 2013

@pralinka25 viem,že vo fotoblogoch má @dadka212 postup na hlavu minnie,možno ti to pomôže.Ja som ešte nerobila.

elamaslakova
15. júl 2013

@1zaza Nádherné tortičky

pralinka25
15. júl 2013

@mimcak jeeeej dakujeeeem 😵

elamaslakova
15. júl 2013

@1zaza Nádherná , čistá práca

zsuzsu
15. júl 2013

a zasa nadherne torty. Nestiham pacitkovat a ukladat 🙂 ale to je len dobre. Aj ja dam tie moje uz to Thank you torty ma troska stvu lebo stale to iste jednoduche... za jednu sa ospravedlnujem hlavne @lussy23 dlho som vahala ci sem to dam, ale zasa je to torta a ja za to nemozem ake si ziadaju ludia 😉 😒 😖 ale dost ma aj potrapila. 😀 Tak pekny dnik.

jakelina
15. júl 2013

Jeden malinký na čtvrt roku

1zaza
15. júl 2013

@luciahromadkova
@elamaslakova, dievčatá ste zlaté, ďakujem 🙂

lifinka
15. júl 2013

@vecernicci já mám 8.9 narozky a 16.9. svátek a taky narození Matyáška 😀

jakelina
15. júl 2013

@viera6 mám taky klasický dřevěný 😉 A pak malinký plastový, když dělám nějaké kytičky a takové ty menší věci.

cwilinge77
15. júl 2013

@1zaza torticky dokonale, mozem sa opytat na tej 3-posch. LV s coho mas robeny ten najvrchnejsi korpus ze tak drzi? vdaka za odpoved

1zaza
15. júl 2013

@cwilinge77 ďakujem. Myslíš ten vrchnák? Je to iba dobre vytvrdnutý smarflex, vytvarovaný na forme

mamcas
15. júl 2013

@1zaza nadherne torticky 🙂 nemozem z tych oranzovo hnedych,krasna kombinacia pre mna 🙂 zajko nema chybu a tie kocecky,ktore su na torte si po jednom robila a lepila? Ma to krasny efekt 🙂 obdivujem vsetky tvoje vytvory 🙂

anibas
15. júl 2013

@1zaza úúúúúúúúúplne prenádherné tortičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

anibas
15. júl 2013

Pekný deň žienky - len pečiete a píšete a pečiete a píšete !!!!!!!! Radosť pozerať !!!!!!!!
Pridávam moju " krajkovú " tortičku 😀 😀 😀 Celkom dobre sa robilo, aj som v rúre sušila, aj na vzduchu - len som musela dočisťovať už hotovú, ostala mi v medzierkach poleva 😝 😝

jakelina
15. júl 2013

@anibas to vypadá nádherně, krása fakt.

anibas
15. júl 2013

@jakelina Mám ja šťastie na objednávky - konečne krajková a ..... prdel !!!! 😝 😀 A to chcú ešte o mesiac pre syna na 30-tku - tak som zvedavá čo vymyslia - zatiaľ brali len ľudské telá 😀 😀 😀 😀 😀

dada78
15. júl 2013

@anibas tak tá sa Ti fantasticky vydarila 😉

lucinka
15. júl 2013

ahojte.. po 100rokoch som sem zase zavítala... od marca, odkedy som nastúpila do práce, tak som s tortičkami skončila... ale teraz idem jednu robiť a chcela by som vás veeeeeeeeľmi pekne poprosiť, nemáte niektorá postup na kvet dahlia? hladám a nejako sa mi nedarí... ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem...

jakelina
15. júl 2013

@anibas no tak by v tom mohli zavčasu přestat, aby nechtěli nějaké sprosťárny 😀 😀 😀

macamac
15. júl 2013

@zsuzsu 😲 😲 😲
to čo za námet? 😲 😒
to ti normálne zadali? to ako téma čo...grupák? či svingerparty?

no tá torta je spracovaná super, ale....

to by zrejme moja rodina nerozdýchala 😅 😀
to by som pred oslavou musela mať pred domom pristavenú záchranku 😅 😀 🤐

ako fakt...nechápem 😒
a to zas nie som konzerva ani puritán...ale to je aj na mňa dosť 😝

macamac
15. júl 2013

@molnarovazuzu tak na prvý krát je namakaná a povedala by som- ako od profíčky 😉
krásna, naozaj 😵 🙂

macamac
15. júl 2013

@denisse super spracovaná 🙂
to si sa niečím inšpirovala, alebo to je tvoj návrh?
naozaj krásna 🙂

macamac
15. júl 2013

@1zaza wau- krásne tortičky!!!! 🙂
krásny "rukopis" majú 😉 🙂
také "iné" mi prídu. naozaj sú super 🙂 🙂 🙂