Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
macamac
15. júl 2013
@artepf dokonalé x-)
neskutočne sa mi páčia tie zvieratká a ten strom- nemá chybu 🙂
jakelina
15. júl 2013
Holky modelovala jste některá ta veverky z Alvin a chipmunkové ??? Našla jsem si fotky, ale vůbec tu pohádku neznám, tak nevím jak to pojmout. :-p
nika266
15. júl 2013
@anibas krásna tortička
sisix
15. júl 2013
Prosim inspiraci na scoby doo a poprosim .... mate postup na postavičky? Diky sikulky
cwilinge77
15. júl 2013
@1zaza super ,to vyzera akoby to bol normalne plat cesta obaleny smarflexom
vecernicci
15. júl 2013
@jakelina jj, už dvakrát 😉 vzala jsem si fotky a modelovala podle nich, takže první tři šli do koše, pak už to šlo :-p mrkni na výsledek https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3308769...
vecernicci
15. júl 2013
@anibas tak to je supeeeer, dobrý nápad, jak použít krajku 😉
molnarovazuzu
15. júl 2013
@macamac dakujem pekne🙂dala som do toho svoje srdiecko:)
pralinka25
15. júl 2013
@anazuz19 dakujem velmi pekne x-) super tip
jakelina
15. júl 2013
@vecernicci máš je krásné, já jsem právě slíbila, že udělám alespoň jednoho, ale nevím jestli se mi vůbec povede. :-p
vecernicci
15. júl 2013
@jakelina to dáš, není to tak složitý, vytiskni si fotku a jeď podle ní
jakelina
15. júl 2013
@vecernicci no právě já na to modelování nejsem a všichni tři aby byli stejně velcí, to je nadlidský úkol. :-p :-p 😃 😃
denisse
15. júl 2013
@macamac
inspirovala som sa na nete, dcerka si sama vybrala, ze taku zabku chce ....
jakelina
15. júl 2013
@mariann2 taky krásná, holky já jsem asi blbec, ale mi to přijde jako složitá postavičky. Ani nevím jak udělat ty nohy, natož tak obličej. :-p :-p :-p
mariann2
15. júl 2013
@jakelina neboj nohy sú len šúlky hmoty na konci stlačené a nožom nažnačené prsty a hlavu som si urobila najprv svetlú a na vrrch nalepila ti tmavú hnedú časť, ale máš pravdu, tie postavy vyrobiť... no trvalo mi to riadne dlho :-p
vecernicci
15. júl 2013
lussy23
15. júl 2013
@zsuzsu jej to je od vás veľmi milé.. ďakujem vám, za pochopenie, ste zlatá... 🙂 Ono mne nevadí, že takú tortu sem niekto pridá, veď to je vaša práca, náš zákazník náš pán..a je to tiež vecou svedomia... Ja také len nelikujem( keď je samotná) a nechválim.
ešte raz pekne ďakujem za komentár, potešilo ma, že ma úplne cudzí človek pochopil. A tie sotatné tortičky sú krásne.
@jakelina krásne tortičky
@katkak23 krásny krtko @zklimelova krásnučká
lussy23
15. júl 2013
@molnarovazuzu tie postavičky sú modelované? :-o :-o :-o :-o :-o ndáherná torta waw, ja žasnem.. a že bez pomôcok, waw! kvietky sú úplne ako z formičky a ten zámok, nemám slov, waw!
@asianflower krásna
@denisse krásnučké tortičky
@1zaza nádherné tortičky
@chudadka krásnučká
marcelka932
15. júl 2013
maminky surne potrebujem pomoc chcem piect tortu mojem malej a mam nato uz len tyzden ...a. neviem co bude mat 1 rocik a ja sa tu velmi neviznam citala som tu ze su tu nejake albumi ale jde??? pomozte mi niekto dakujem
lokalistin
15. júl 2013
@marcelka932 albumy su len ked si kliknes na meno a otvori ti ich profil a u nich si pozries torticky v albumoch tema s receptami je tu http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipan... a postupy tu http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipan... nejake torticky najdes aj v tejto skupine ale musis sa pridat do skupiny
http://www.modrykonik.sk/skupina/1801/
zsuzsu
16. júl 2013
@macamac poslali mi fotku podobnej torty tak podla toho som robila 😃 😃 😃 zobrala som to len ako vyzvu 😃 ci sa to podari. A na oslave ze vraj vsetci boli hotovy z tej torty 😃 A ja mam dalsiu skusenost 😃
chudadka
16. júl 2013
@lussy23 dakujem pekne 😉
maya30
16. júl 2013
dievcata vedeli by ste mi poradit z coho mam spravit vernu napodobeninu krvi ? Robim zraloka a ma zrat cloveka a okolo vela krvi :-p , zatial nemam sajnu co pouzit
dajna11
16. júl 2013
@1zaza prekrááááásne sú.)
jakelina
16. júl 2013
@maya30 červená gelovka vypadá úplně jako krev
jakelina
16. júl 2013
@vecernicci právě ten postup jsem našla a ta postavička mi nepřijde tomu originálu vůbec podobná. :-p :-p
dada2007
16. júl 2013
ahojte moje......

baby prosím vás.........ako spravím notebook??? tú obrazovku aby stála kolmo? dakujem za rady prípadné linky na fotopostupy...... 😉